Creatin Monohydrate - akce 1+1

Creatin Monohydrate (nyní v novém sáčkovém balení) patří mezi osvědčené doplňky sportovní výživy, které podporují nárůst výkonnosti. Kreatin je látka našemu tělu vlastní a jeho zásoby nalezneme v buňkách kosterního svalstva, v mozku a část také v krvi. Kreatin vzniká v ledvinách a v játrech syntézou z aminokyselin argininu, glycinu a methioninu a je využíván jako zdroj energie pro pracující sval. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně. Už po několika dnech pocítíte změnu!

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 760 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 578 Kč! Ušetříte 182 Kč.

Creatin Monohydrate - akce 1+1 (sleva 24 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
2x 555 g neuvedeno 760 Kč 578 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Creatin Monohydrate - akce 1+1, ATP Nutrition):

Jak zvýšit účinnost?

  • Abychom ještě více podpořili účinky Creatinu Monohydrate, je vhodné jej užívat současně s "rychlými" sacharidy. Využít můžete například Maltox 100.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Creatin Monohydrate - akce 1+1 (ATP Nutrition):

Creatin Micro, creatine monohydrate, kreatin, creatin, creatine, kreatyn, monohydrate, monohydrát, monohidrát, monohidrate, micro, micronizovaný, ATP Nutrition

Chcete Creatin Monohydrate - akce 1+1 (ATP Nutrition) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

rada

autor: Ondra • datum: 16.09.2012

Dobrý večer, cvičím cca rok, 181cm, nabral sem ze 70kg na 80kg, jsem spokojený jen už to nějak nechce růst..(do ledna bych chtěl mít cca 87-90kg) využívám gainer Serious Mass 5450g Optimum Nutrition a chtěl bych k tomu poradit nějaký kreatin, popř. je tento vhodný? + dávkování,, děkuji za odpověď

Dobrý den, kretin monohydrát je podle mého názoru spolehlivý a osvědčený doplněk, takže ho mohu vřele doporučit. Klidně zvolte tento konrétní výrobek, protože kvalita suroviny je u většiny výrobců srovnatelná. Co se týče dávkování, doporučil bych užívat 2x denně 5 g kreatinu, nejlépe s porcí sacharidů.

MIKRO KREATIN ?

autor: michal • datum: 22.05.2009

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na co nejefektivnější způsob dávkování mikro kreatinu,aby nedošlo ke zbytečné stagnaci.Popisujete tedy 14dní 3x po 2 lžičkách.Čímž asik pokud chápu správně do sebe nejprve dostanu to správné množství,ale co potom ? slyšel jsem i že by se mělo potom vynechat pár dnů a pak zase brát kreatin ale už v menším dávkování.Možná pomůže..26let,73kg,3x týdně posilovna.děkuji za odpověd:-))

Dobrý den, dodržte dávkování již uvedené.

CREATIN

autor: Řihak Tomaš • datum: 02.09.2008

Dobrý den potřeboval bych poradit jak přesně uzívat creatin micro mnohohydrát v den tréninku a v den kdy netrénuji.Děkuji

Odborníci doporučují, aby byl kreatin aplikován ve dvou fázích. Suplementace kreatinem ve vyšších dávkách po dobu startovací fáze, která trvá 14 dnů u silových sportů, 10 dnů u rychlostních sportů a 7 dnů u vytrvalostních sportů v množství 3 krát 10 g (2 kávové lžičky) denně vede ke zvýšení hladiny fosfokreatinu ve svalu, což je jeden ze základních předpokladů zvýšení výkonu u sportů, které vyžadují výbušnou sílu. Více kreatinu ve svalech znamená více ATP využitelného k dosažení maximální síly. Protože se kreatin odbourává ze svalu velmi pomalu, k zajištění stálosti této hladiny postačuje množství kreatinu dodávané v udržovací fázi v množství 3 krát 5 g denně.

^ Nahoru ^