Způsoby a ceny dopravy...

Pro dodání zboží z našich skladů k Vám máte na výběr z několika možností (viz seznam níže). Uvedené cenové údaje neodrážejí jejich plnou výši, ve všech případech jsou námi dotované, aby byly pro Vás co nejvýhodnější. V případě, že byste si nevybrali či požadovali jakoukoliv nestandardní službu, zavolejte či napište nám, vyjdeme Vám vstříc!

Doprava DPD při objednávce nad 2000 Kč je pro Vás až do domu zcela zdarma!

DPD (do 50 kg)

Vyberete-li tuto možnost, zašleme Vám zboží prostřednictvím spolehlivé přepravní společnosti DPD. Zboží je odesláno většinou tentýž či následující pracovní den, doba doručení se pohybuje od 24 do 48 hodin. V den doručení obdržíte interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení, a pokud Vám termín doručení nebude vyhovovat, můžete jej jednoduše změnit. V případě, že je Vaše objednávka nad 2000 Kč, neplatíte žádné poštovné! Pro tento způsob zaslání platí následující ceník námi dotovaného poštovného.

cena objednávky cena dodání
0 - 1500 Kč 69 Kč
1501 - 2000 Kč 59 Kč
2001 Kč a více zdarma
Uvedené ceny jsou konečné (včetně DPH).
Balné je vždy zdarma (0 Kč).


Poštou: obchodní balík (balík Do ruky, do 30 kg)

Zboží je odesláno většinou tentýž či následující pracovní den, a to jako nadstandardní obchodní balík (tzv. balík Do ruky), tzn. jako zásilka, u které pošta garantuje doručení následující pracovní den. O odeslání budete informováni e-mailem i SMS zprávou. Pro tento způsob zaslání platí následující ceník námi dotovaného poštovného.

cena objednávky platba dobírkou
0 - 2000 Kč 129 Kč
2001 Kč a více 89 Kč
Uvedené ceny jsou konečné (včetně DPH).
Balné je vždy zdarma (0 Kč).

Při váze zásilky nad 30 kg - O ceně zaslání Vás budeme informovat telefonicky. Nejčastější je případ, kdy je zboží zasláno ve více zásilkách, kdy se poštovné za jednotlivé zásilky řídí výše uvedeným ceníkem.


Osobní vyzvednutí na pobočkách

Osobní vyzvednutí je možné na níže uvedených pobočkách:

  • Praha 9 - Čakovice - Průmyslový areál cukrovaru, Cukrovarská 978/21d

Bližší informace o pobočkách a jejich otevírací době nabízíme zde - Kde nás najdete?

Vyberete-li při objednání jako způsob převzetí zboží osobní vyzvednutí na některé z výše uvedených poboček, přijde Vám obratem e-mailová zpráva s potvrzením objednávky. V nejkratším možném termínu začne některý z našich pracovníků na Vaší objednávce pracovat a nechá ji zavézt na vybranou pobočku. Jakmile tam bude (většinou do 6 - 48 hodin od chvíle objednání - platí pouze v pracovních dnech), budete informováni SMS zprávou a můžete se pro ni zastavit.

Upozornění: při osobním převzetí zboží na pobočkách není možné platit bankovní kartou. Nevyzvednutá objednávka je po 14 dnech stornována!

cena objednávky cena dodání
jakákoli zdarma
Uvedené ceny jsou konečné (včetně DPH).
Balné je vždy zdarma (0 Kč).


Jiný způsob - doprava strojů

Doprava posilovacích strojů, rotopedů - Doprava posilovacích strojů, běhacích pásů, rotopedů, crossových trenažerů a veslovacích trenažerů je po celé ČR zdarma. Při nákupu zvolte jako způsob dopravy "jiný způsob", o termínu dovezení zboží Vás budeme informovat. Většinu strojů máme skladem, dodáváme je tedy v nejkratších možných termínech!