Instant Whey Native

Jedná se pravděpodobně o nejprodávanější a nejrespektovanější proteinový přípravek ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový prášek, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80 %. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Proteiny (bílkoviny) mají anabolický efekt – přispívají k růstu svalové hmoty. Jejich dalším přínosem je antikatabolický efekt - přispívají k udržení svalové hmoty v situacích, kdy hrozí její katabolizace, jako je intenzivní trénink či redukční dieta.
Instant Whey Native (sleva 10 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
909 g čokoláda 950 Kč 860 Kč
minusplus
909 g vanilka 950 Kč 860 Kč
minusplus
909 g jahoda 950 Kč 860 Kč
minusplus
909 g banán 950 Kč 860 Kč
minusplus
2270 g čokoláda 1999 Kč 1809 Kč
minusplus
2270 g vanilka 1999 Kč 1809 Kč
minusplus
2270 g jahoda 1999 Kč 1809 Kč
minusplus
2270 g banán 1999 Kč 1809 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Instant Whey Native, Reflex Nutrition):

Instant Whey Native to je nová technologie, která přináší revoluční změnu ve světě proteinových suplementů!

"The king of the whey" je ve své nejnovější verzi určen pro každého, kdo hledá ten nejkvalitnější zdroj bílkovin. Hlavní složkou je super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí 10 stupňů Celsia.

Tím se významně odlišuje od standardně nabízených "whey proteinů", které jsou vyráběny z tepelně upravené syrovátky, vedlejšího produktu vzniklého při výrobě sýrů (použití kyselin a syřidel). Jednoduše by se dalo tedy říci, že Instant Whey Native je vlastně čerstvá nenarušená mléčná bílkovina "v prášku". Naším partnerem je nová sofistikovaná mlékárna, která funguje v souladu se zdravým životním prostředím. Čerstvé mléko je bezprostředně filtrováno přes speciální membrány za velmi nízkých teplot, čímž je dosaženo vysoké biologické aktivity výsledného proteinu, který ve své nativní formě obsahuje specifické peptidové frakce.

Instant Whey Native nabízí unikátní benefity, které jsou na současném trhu neporazitelné.

Instant Whey Native obsahuje oproti standardním formám "whey proteinu" více než 166 % bioaktivního cysteinu (dvě molekuly aminokyseliny cysteinu spojené sulfátovým můstkem) a o 16 % více aminokyseliny L-leucinu. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které napomáhají budovat a regenerovat svalovou hmotu.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené patnáctileté tradici je Instant Whey jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších proteinový přípravků ve Velké Británii, Francii a řadě dalších zemí. Je to jediný proteinový produkt, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc.

Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu 80 %. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO 17025. Nejdůležitějšími benefity tohoto produktu jsou rychlá a bezproblémová stravitelnost a využitelnost. Výsledky jednotlivých testů si můžete prohlédnout na originální stránce výrobce.

Instant Whey Native představuje komplexní formuli obsahující jedinečnou směs výběrových nativních proteinových frakcí, hydrolyzované bílkoviny, aditivum glutaminových peptidů, komplex jedenácti enzymů Digezyme a probiotické kultury lactospore.

Protože je Instant Whey Native jednoznačně zaměřen na kvalitu, využitelnost a vstřebatelnost. Instant Whey neobsahuje žádné další aditivní látky, jako jsou plnidla, zahušťovadla, guarová guma, umělá barviva atd. Instant Whey neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin, jako je kolagen či sójová bílkovina.

Hlavní benefity Instant Whey Native:

Instant Whey obsahuje jako hlavní složku bioaktivní nativní izolát syrovátkové bílkoviny vyrobený přímou cestou z čerstvého mléka, jehož základ tvoří následující frakce:

 • beta laktoglobulin (průměrně 43 %): základní bílkovina, která je zodpovědná za enormní podíl BCAA
 • alfa laktalbumin (průměrně 15 %): toto je nejčastěji se vyskytující typ bílkoviny, který se nachází v lidském mateřském mléce; hraje zásadní roli při vstřebávání vápníku do těla, a to díky své schopnosti vázat se na různé formy vápníku; obsahuje také vysoký podíl BCAA a nezbytných aminokyselin
 • bovinní sérum albumin (průměrně 3 %): je velmi dobrým zdrojem všech devíti nezbytných aminokyselin
 • laktoperoxidázy (průměrně 0,5 %): funguje podobně jako laktoferin

Dále obsahuje exkluzivní komplex Muscle Drive Peptid.

 • Peptide Bonded Glutamine: tato forma glutaminu je využita tělem efektivněji než standardní forma glutaminu, a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení
 • syrovátkový proteinový hydrolyzát: speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny; náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji než samotné bílkoviny, tím je zajištěn téměř okamžitý účinek
  • Instant Whey obsahuje o 166 % více cysteinu a o 16 % více L-leucinu než standardní syrovátkové proteiny
  • dalším významným rozdílem mezi ostatními produkty a Instant Whey Native je standardní přítomnost přírodních trávících enzymů Digezyme a probiotických kultur lactospore v každé dávce
  • snadný k užívání díky instatní formě - úžasně snadné mixování
  • bez přídané soli, guarové gumy nebo plnidel
  • bez přídavných umělých barviv a příchutí
  • skvělá chuť proteinu s pestrou paletou příchutí

 • Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymů:

  Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey Native a ostatními standardními "whey proteiny" s obsahem "surové" syrovátkové bílkoviny je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme. Tento sofistikovaný komplex jedenácti enzymů představuje neporazitelnou špičku zajišťující špičkovou a lehkou stravitelnost.

  Komplex enzymů Digezyme:

  • trávení bílkovin: proteáza I, proteáza II, proteáza III, proteáza IV, bromelain
  • trávení balastních látek: amyláza, lipáza, laktáza, sukráza, maltáza, celuláza

 • probiotické kultury lactospore:

  S každou dávkou Instant Whey přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu. FAO / WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu". Probiotické kultury produkují důležité substance, jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselinu mléčnou. Ty se společně nazývají baktericidní látky.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

 • inovační technologie
 • vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • vyrobeno ze 100 % zelené energie
 • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

Ať již jste v kterékoliv fázi ročního cyklu, Instant Whey Native poskytuje perfektní zdroj aminokyselin. Můžete jej konzumovat před nebo po fyzické námaze nebo kdykoliv v průběhu dne. Konzumujete velmi chutný skoro nedotčený zdroj čisté bílkoviny!

 • rozmíchejte dvě vrchovaté odměrky (25 g) Instant Whey Native v 300 ml vody, nebo nízkotučného mléka
 • užívejte 2 - 3x denně

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 25 g
energetická hodnota 1639 kJ/387 kcal 410 kJ/97 kcal
bílkoviny 80,0 g 20,0 g
sacharidy 6,4 g 1,6 g
cukry 3,9 g 1,0 g
tuky 4,5 g 1,1 g
nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,4 g
nenasycené mastné kyseliny 1,3 g 0,3 g
polynenasycené 1,5 g 0,4 g
vláknina 1,5 g 0,4 g
sodík 0,18 g 0,05 g
laktóza 3,9 g 1,0 g
probiotika (lactospore) 200 mil. spor 50 mil. spor
Digezyme (trávicí enzymy) 160 mg 40 mg

Profil aminokyselin:

.
Výrobce na obalu neuvádí kompletní obsah aminokyselin v produktu.

Složení:

 • výběrová směs bílkovin (nativní syrovátkový izolát, ultra filtrovaný syrovátkový koncentrát), Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin (derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %)), aroma, přírodní barvivo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (pouze příchuť čokoláda), betanin (pouze příchuť jahoda a malina), beta karoten (pouze příchuť banán a vanilka), umělá sladidla: acesulfam K, sukralóza, komplex enzymů Digezyme, emulgátor (sójový lecitin), probiotický komplex lactospore (Bacillus coagulans)

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Instant Whey Native (Reflex Nutrition):

native, nejtiv, nejtif, natif, nativ, instant whey, Whey Protein, syrovátka, syrovátkový, proteiny, bílkoviny, wpi, wpc, isolát, izolát, koncentrát, reflex

Chcete Instant Whey Native (Reflex Nutrition) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^