Instant Whey Deluxe Native

Instant Whey Deluxe Native je novou variantou úspěšné řady Instant Whey, tedy jedné z nejvíce respektovaných proteinových formulí na současném trhu. Tato nová varianta je zaměřena především na chuť a je určena jak pro náročné gurmány, tak pro všechny sportovce pro které je chuť naprostou prioritou. Špičkových příchutí v řadě Deluxe, bylo dosaženo použitím těch nejdražších a nejluxusnějších naturálních „ochucovadel“, která se běžně nepoužívají z důvodu vysoké ceny. Instant Whey Deluxe Native obsahuje naprosto stejné složky jako původní Instant Whey. Jediným rozdílem (mimo příchuť) mezi těmito dvěma produkty, je obsah hlavní, tedy převažující složky, zatímco základem Instant Whey je bioaktivní syrovátkový izolát, Instant Whey Deluxe Native obsahuje jako základní složku výběrový, bioaktivní syrovátkový koncentrát.
Instant Whey Deluxe Native (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží je dočasně nedostupné (termín dodání neupřesněn).

Při změně dostupnosti chci zaslat info na e-mail:

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Instant Whey Deluxe Native, Reflex Nutrition):

Vychutnejte si skutečné jahody:

U příchutě jahoda je použit originální prášek z pravých jahod sušených mrazem. Tato speciální, šetrná metoda je garancí uchování pravého aroma čerstvých jahod. Celý proces sušení mrazem probíhá ve speciálních komorách, ze kterých se odčerpá vzduch, takže vznikne vakuum, následně se vnitřní prostor komory zmrazí na -55 stupňů Celsia, voda v jahodách se nejdříve promění v led a ten se ve vakuu změní na vodní páru a odpaří se. Následně jsou jahody rozdrceny na jemný prášek, který je základem těchto exkluzivních příchutí.

Výběrové kakaové boby pro náročné gurmány:

Špičkové lahodné chuti čokolády je dosaženo použitím vůbec té nejdražší ingredience mezi čokoládovými příchutěmi, kterou je originální, speciální kakaový prášek, který je vytvořen z výběrových pečených kakaových bobů. Sklizeň těchto výběrových bobů probíhá ručně a kakaové boby se ihned po sběru fermentují, což jim dodá charakteristickou barvu, chuť a vůni, která se následně zvýrazní pražením. Opražené boby se nadrtí a podle utajovaného poměru se namíchají k dosažení ideální vyvážené chuti. Tento speciální prášek je standardně používán pouze do těch nejexkluzivnějších čokoládových produktů! Hlavní charakteristikou je jeho silně čokoládová chuť a vůně.

Banoffee - skutečné banány sušené mrazem v kombinaci s toffee a sušenkami:

U příchutě banoffee je použit originální prášek z pravých banánů sušených mrazem. Tato speciální, šetrná metoda je garancí uchování pravého aroma čerstvých banánů. Celý proces sušení mrazem probíhá ve speciálních komorách, ze kterých se odčerpá vzduch, takže vznikne vakuum, následně se vnitřní prostor komory zmrazí na -55 stupňů Celsia, voda v banánech se nejdříve promění v led a ten se ve vakuu změní na vodní páru a odpaří se. Následně jsou banány rozdrceny na jemný prášek, který je základem těchto exkluzivních příchutí.

Biologicky aktivní, nedenaturovaná bílkovina:

Stejně jako absolutní špička v kvalitě Instant Whey obsahuje Instant Whey Deluxe Native směs syrovátkových bílkovin s jednou z nejvyšších biologických hodnot, jaká je na současném trhu dostupná (46 % esenciálních aminokyselin!). Základem je špičková, "za studena" zpracovaná bílkovina (bioaktivní syrovátkový koncentrát a izolát) s maximálním obsahem bioaktivních frakcí, jako je laktoferin a další. Instant Whey Deluxe Native obsahuje nejvyšší možnou koncentraci BCAA (23 %).

Muscle Drive Peptide Complex:

Instant Whey Deluxe Native obsahuje náš exkluzivní Muscle Drive Peptide Complex, který nás stále drží o pořádný skok před konkurencí. Tento sofistikovaný komplex peptidů a aminokyselin představuje precizní kombinaci dvou základních stavebních kamenů svalové hmoty:

 • peptidicky vázaný glutamin: tato forma glutaminu je využita tělem více efektivně než standardní forma glutaminu a napomáhá tak více obnovit energii svalů po namáhavém cvičení
 • syrovátkový proteinový hydrolyzát: speciálně vybraný vysoce koncentrovaný DH syrovátkový hydrolyzát bohatý na peptidy a volné aminokyseliny; náš organismus dokáže peptidy absorbovat mnohem rychleji než samotné bílkoviny, tím je zajištěn téměř okamžitý účinek a působení na tvorbu svalové hmoty

Digezyme – exkluzivní kombinace jedenácti enzymů:

Dalším velkým rozdílem mezi Instant Whey Deluxe Native a ostatními standardními "whey proteiny" s obsahem "surové" syrovátkové bílkoviny je obsah speciálních trávicích enzymů Digezyme.

Komplex enzymů Digezyme:

 • 1. trávení bílkovin: proteáza I, proteáza II, proteáza III, proteáza IV, bromelain
 • 2. trávení balastních látek: amyláza, lipáza, laktáza, sukráza, maltáza, celuláza

Probiotické kultury LactoSpore:

S každou dávkou Instant Whey Deluxe Native přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.

FAO/WHO definuje probiotické kultury jako "živé mikroorganismy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu".

Garance společnosti Reflex Nutrition:

 • inovační technologie
 • vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

 • rozmíchejte dvě odměrky (25 g) Instant Whey Deluxe Native ve 200 ml vody nebo nízkotučného mléka
 • berte 2 - 3 dávky Instant Whey Deluxe Native denně

Tabulka nutričních hodnot (ve 100 g výrobku):

jahoda čokoláda banoffee
energetická hodnota 1581 kJ/348 kcal 1629 kJ/385 kcal 1640 kJ/387 kcal
bílkoviny 74 g 74 g 73,2 g
sacharidy 11 g 8 g 14,4 g
cukry 8,4 g 6,4 g 6,3 g
tuky 3,7 g 5,6 g 3,8 g
nasycené mastné kyseliny 0,8 g 2,6 g 1,4 g
mono-nenasycené mastné kyseliny 1,2 g 0,08 g 1,3 g
poly-nenasycené mastné kyseliny 1,5 g 0,01 g 1,1 g
vláknina 2,2 g 3,81 g 1,3 g
sodík 373 mg 326 mg 365 mg
laktóza 8,4 g 6,47 g 6,3 g
trávicí enzymy (Digezyme) 160 mg 160 mg 160 mg
probiotika (LactoSpore) 200 mil. spor 200 mil. spor 200 mil. spor

Tabulka nutričních hodnot (ve 25 g výrobku):

jahoda čokoláda banoffee
energetická hodnota 395 kJ/87 kcal 407 kJ/96 kcal 410 kJ/97 kcal
bílkoviny 18,5 g 18,5 g 18,3 g
sacharidy 2,7 g 2 g 3,6 g
cukry 2,1 g 1,62 g 1,6 g
tuky 0,9 g 1,4 g 1 g
nasycené mastné kyseliny 0,2 g 0,65 g 0,4 g
mono-nenasycené mastné kyseliny 0,3 g 0,02 g 0,3 g
poly-nenasycené mastné kyseliny 0,4 g stopové množství 0,3 g
vláknina 0,6 g 0,95 g 0,3 g
sodík 93 mg 82 mg 91 mg
laktóza 2,1 g 1,62 g 1,6 g
trávicí enzymy (Digezyme) 40 mg 40 mg 40 mg
probiotika (LactoSpore) 50 mil. spor 50 mil. spor 50 mil. spor

Profil aminokyselin:

.
Výrobce na obalu neuvádí kompletní obsah aminokyselin v produktu.

Složení:

Jahoda

 • ultra filtrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, CFM proteinový izolát, Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin - derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %), mléčný protein, přírodně identické aroma, přírodní barvivo (betanin E162), zahušťovadlo (karboxymethyl celulóza), emulgátor (sójový lecitin), mrazem sušený jahodový prášek, komplex enzymů Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), probiotický komplex LactoSpore (Bacillus coagulans)

Čokoláda

 • ultra filtrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, CFM proteinový izolát, Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin - derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %), mléčný protein, přírodní barvivo (alkalizovaný kakaový prášek), zahušťovadlo (karboxymethyl celulóza), emulgátor (sójový lecitin), přírodně identické aroma, komplex enzymů Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), probiotický komplex LactoSpore (Bacillus coagulans)

Banoffee

 • ultra filtrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, CFM proteinový izolát, Muscle Drive (peptidicky vázaný glutamin - derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein (stupeň hydrolýzy 30 %), mléčný protein, přírodně identické aroma, mrazem sušený prášek z banánů, zahušťovadlo (karboxymethyl celulóza), přírodní barvivo (kakaový prášek, beta-karoten), emulgátor (sójový lecitin), komplex enzymů Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza), probiotický komplex LactoSpore (Bacillus coagulans)

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Instant Whey Deluxe Native (Reflex Nutrition):

instant whey, Whey Protein, syrovátka, syrovátkový, proteiny, bílkoviny, wpi, wpc, isolát, izolát, koncentrát, reflex nutrition

Chcete Instant Whey Deluxe Native (Reflex Nutrition) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^