Anabolic Halo + triko ZDARMA!
Vše > Sportovní výživa > Anabolizéry
Výrobce: MuscleTech

Kryo-anabolická receptura Anabolic Halo mu dokáže najít cestu do samotného jádra, infiltruje Vaše svaly a donutí je růst, okamžitě uvádí do chodu Váš anabolický mechanismus. Svaly se stanou tvrdšími a masivně a rychleji rostou.

Anabolic Halo dostupný prostřednictvím našeho internetového obchodu je originální MuscleTech verze suplementu určená pro Evropskou unii.

Akční nabídka:

Triko Muscle Tech zdarma!

Anabolic Halo + triko ZDARMA! (MuscleTech)
balení   druh běžná cena cena pro vás počet kusů
1040 g   arctic fruit
- oblíbenost: 10/10
1950 Kč  1665 Kč 
1040 g   blue raspberry
- oblíbenost: 0/10
1950 Kč  1665 Kč 
Metodiku hodnocení oblíbenosti najdete zde.

Klikněte pro zvětšení.Anabolic Halo + triko ZDARMA!
MuscleTech

Informace výrobce (Anabolic Halo + triko ZDARMA!, MuscleTech):

Charakteristika výrobku:

 • Anabolic Halo – Chladivě nová éra růstu svalů
 • nejúčinnější a nejrozšířenější anabolická potréninková formule na této planetě
 • více než 75 převratných ingrediencí, 6 základních elementů a 3 kryogenické technologie
 • okamžité účinky vedoucí k dramatickému růstu síly a svalů
 • zvyšuje koncentraci satelitních buněk uvnitř Vašich svalových vláken až o 100 %, a to během pouhých 28 dní
 • výsledky potvrzeny nezávislými studiemi ze Southwester Center texaské univerzity, z university v Connecticutu a Kodani

Více než 75 převratných ingrediencí, 6 základních elementů, 3 kryogenické technologie – to vše synergicky vyvolá nejúžasnější přírůstky, jaké jste kdy vůbec měli!

Už jen jediná dávka přípravku ANABOLIC HALO Vás provede přes anabolický nárůst a každá další dávka pak pokračuje v zesilování tohoto houževnatého stavu metamorfózy svalů. Vědecky objevená receptura rychle dostává látku do Vašeho krevního řečiště a naviguje více než 75 vědecky objevených látek, aby se dostaly přímo do Vašeho fyziologického mechanismu, což vytváří kombinaci šesti elementů, které vytváří růst. Díky tomu Vaše svaly rostou tak, jak by si předtím nikdo nebyl ani pomyslel, že je to možné!

6 základních elementů v přípravku Anabolic Halo, které vytvářejí růst svalů

Element číslo 1: Větší využití volného testosteronu

První základní element Vás katapultuje do růstové fáze, a to tak, že zvýší hladinu volného testosteronu. Ten je jedinou využitelnou formou testosteronu, která se nachází v lidském těle. Ale pozor, jen pouhá 2 % testosteronu ve Vašem těle představuje tento volný testosteron! Mezní testosteron, což je další forma testosteronu, nedělá vůbec nic pro růst Vašich svalů.

Element číslo 2: Modulace anabolického transkripčního faktoru (ATF-4)

Druhým základním elementem je modulace anabolického transkripčního faktoru ATF-4. Přípravek ANABOLIC HALO moduluje ATF-4 tak, že donutí svalové buňky regulovat jeden z neúčinnějších hormonů budujících svalstvo v těle, což je inzulín. Ve skutečnosti v univerzitním výzkumu, který byl publikován v jednom z hlavních biochemických časopisů, byl výzkumníky ATF-4 identifikován jako anabolický transkripční faktor, který hraje hlavní roli v hormonální regulaci aminokyselin a proteinového anabolismu.

Element číslo 3: Manipulace s inzulínem

Třetím základním elementem budování svalstva v multiplatformovém cyklu přípravku ANABOLIC HALO je přímá manipulace s inzulínem ve Vaší slinivce břišní. To vede k super citlivosti Vašich svalových buněk a vede k maximální absorpci výživných látek, čímž je optimalizováno bohaté anabolické prostředí, které vede k vytváření šokující velikosti a nárůstu síly.

Element číslo 4: Inhibice katabolického mechanismu

Čtvrtým základním elementem je zmrazení aktivit klíčových biochemických látek v rámci svalového katabolismu. Přípravek ANABOLIC HALO funguje na principu uzavření spojů, které omezují růst svalů, takže chrání svaly od devastujících účinků katabolismu.

Element číslo 5: Aktivace satelitních buněk

Jak sílí a rostou Vaše svalové buňky, začíná se měnit i Váš fyziologický profil. Renomovaný výzkum v oblasti svalových buněk prokázal, že klíčové látky obsažené v přípravku ANABOLIC HALO fungují uvnitř svalových buněk. Započínají stadium kouzelného hypertrofického svalového růstu. Vědecké výzkumy to dokazují! Během pouhých 28 dní trvající klinické studie prováděné na přední univerzitě došlo k ověření toho, že určitá dávka jedné z klíčových látek v přípravku ANABOLIC HALO významně zesílila koncentraci satelitních buněk ve svalových vláknech, a to o celých 100 %. Tyto satelitní buňky vysílaly odezvu na růstové signály a vedlo to ke zvýšení velikosti svalů. Tento dramatický nárůst je způsoben silami, které vedou ke strašlivě rychlému zvýšení velikosti svalů.

Element číslo 6: Zvětšení oblasti svalových vláken

Přípravek ANABOLIC HALO vyhledává Vaše svaly jako kořist a krmí svou chtivost, aby expandoval. Skutečně bylo prokázáno, a to v šestnáctitýdenní klinické studii prováděné výzkumníky na jedné z předních univerzit, že klíčová látka obsažená v přípravku ANABOLIC HALO skutečně způsobuje nárůst ve Vašich svalových vláknech, a to v průměru o neuvěřitelných 16,8 %. Ano, čtete správně – o 16,8 %! Tato převratná studie byla v poslední době publikována v jednom prestižním časopise. Nemůžete ovládat tento růst, ale výsledky půjdou samy za Vámi. Dosáhnete monstrózního svalstva, tajemného vzhledu a tvrdosti svalů jako led!

Výzkumníci společnosti MuscleTech objevili způsob, jak řídit anabolicky aktivní testosteron, aby se dostal přímo do Vašich svalových buněk, aniž by přitom ovlivňoval přirozenou produkci testosteronu!

Přípravek ANABOLIC HALO je tak silný, že opravdu cítíte, jak je uváděn do chodu mechanismus vytváření svalstva, a to velmi vysokou rychlostí. Ale je to tak citlivý fenomén, že ho můžete spatřit pouze při použití experimentální technologie, která měří elektronovou fotoemisi. Podle vědců lze studovat zaznamenanou a kvantifikovanou bioelektrickou energii u více než stovky sportovců, kteří se zúčastnili Olympijských her. Výzkumníci byli schopni provést korelaci specifických „luminiscenčních znaků“ (jde o jev zvaný „halový jev“), a to s optimálním potenciálem sportovce. Aby výzkumníci společnosti MuscleTech mohli provést tento test, museli provádět stejný typ elektromagnetické diagnostiky s profesionálem IFBB Fouadem Abiadem, a to formou nezávislých testů. Podle laboratorních analýz prováděných na panu Abiadovi před tréninkem a 45 minut po tréninku došlo k indikaci dramatického zvýšení v oblastech spojených se svalově kosterním systémem, a to po užití přípravku ANABOLIC HALO. Jejich analýza Fouadových luminiscenčních znaků jim pak řekla: Ano, skutečně jste viděli přípravek ANABOLIC HALO!

I když tyto zobrazovací technologie jsou v současnosti pro výzkumníky společnosti MuscleTech příliš experimentální, lze je považovat za „hrubou vědu“ či důkaz toho, co se děje při užívání přípravku ANABOLIC HALO. Faktem pak zůstává, že díky tomu ucítíte sílu tohoto revolučního průlomového přípravku v oblasti kulturistiky! A jsme si jistí, že brzy uvidíte v zrcadle i takové výsledky, s nimiž skutečně lze počítat!

3 kryogenické technologie: Chladivě nová éra růstu svalů

Nejdříve byla použita první, takzvaná podnulová kryogenická anabolická technologie (SUB-ZERO™ Cryogenic Anabolic Technology). Ta využívá tekutého dusíku při teplotách kolem -320 stupňů Fahrenheita k termoregulaci. Pak je vložena přesně odměřená dávka klíčové látky pro tvorbu svalstva. Výsledkem je vytvoření kryogenické anabolické sloučeniny, která nebyla doposud nikdy využita v oblasti doplňků pro kulturistiku. Hyperúčinná receptura přípravku ANABOLIC HALO vniká do Vašich svalových receptorů a způsobuje vytvoření vysoce anabolického stavu, který má za následek, že Vaše svaly narostou do monstrózních proporcí!

Druhá kryogenická podmrazová technologie je nazývána lyofilizace. Vede k tvorbě mikromolekulárního procesu zvaného sublimace a byla léta využívána v oblasti farmacie. Při této technologii dochází ke zmražení přesně odměřené dávky obsažené v přípravku ANABOLIC HALO, což vede k opravdovým změnám fyzikálního stavu. Mikromolekulární proces sublimace je tak vyspělý, že skutečně pohání molekuly uvnitř sloučeniny, aby přeskočily stav hmoty a jdou rovnou z pevného stavu do plynného, aniž by se mezitím staly kapalinou. Tato převratná kryogenická technologie nebyla ještě nikdy využita k vytvoření receptury doplňku pro kulturistiku.

Jak už se stalo u výzkumníků a vědců týmu MuscleTech módou, vytvořili speciální recepturu přípravku ANABOLIC HALO až poté, co si ověřili vědeckou platnost svého objevu. Otevřeli tím dveře i pro třetí kryogenickou technologii, zvanou podnulová anabolická krystalická technologie („SUB-ZERO™ Anabolic Crystallographic Technology“). Ta spočívá v tom, že základní anabolická sloučenina je ponechána po dobu 180 minut v tekutém dusíku za teploty -150 stupňů Fahrenheita. Výsledná molekulová struktura je pak taková, jakou ještě nikdo v oblasti kulturistiky neviděl!

Výsledky potvrzeny nezávislými studiemi ze Southwester Center texaské univerzity, z university v Connecticutu a Kodani

Přípravek ANABOLIC HALO řídí anabolicky aktivní volný testosteron. Je to jediná forma testosteronu, která může být využita k růstu svalů a působí přímo ve Vašich svalových buňkách. Je skutečností, že proběhla 21denní klinická studie, která prokázala, že účinná sloučenina obsažená v přípravku ANABOLIC HALO dramaticky zvýšila počet předtréninkových androgenových receptorů ve srovnání s dobrovolníky, kteří místo ní užívali placebo. Androgenové receptory poutají volný testosteron a umožňují mu, aby signalizoval svalový růst. Volný testosteron sice tvoří jen 2 procenta veškerého testosteronu ve Vašem těle, ale je to jediná jeho forma, kterou lze využívat. Takže využití volného testosteronu je základní pro růst svalstva. Toto využití nárůstu volného testosteronu, přitom bez škodlivých vedlejších účinků, vytváří základ pro syrový nefalšovaný růst velikosti svalů i síly!

Další klinická studie, která probíhala po dobu 28 dní na jedné z předních univerzit, přinesla svědectví vědců o něčem úžasném. Účinná látka obsažená v přípravku ANABOLIC HALO je skutečně zesilována pomocí velkého počtu satelitních buněk uvnitř svalových vláken, a to o více než 100 %! Tyto satelitní buňky odpovídají na růstový signál, aby zvýšily velikost svalové hmoty. Navíc jsou tady ale i další neuvěřitelné výsledky. Ty samé základní anabolické sloučeniny zvětšují oblast okolo svalových vláken, a to o průměrně 16,8 % během pouhých 16 týdnů! Výsledkem je pak radikální přestavba Vašich svalů a rychlý šokující nárůst Vašeho svalstva!

Mr. Olympia Jay Cutler doporučuje ANABOLIC HALO

„Byl jsem první kulturista na světě, který zkoušel přípravek ANABOLIC HALO, nikdy předtím jsem něco takového nezažil. Cítil sem, jak se mé svaly zvětšují a jsou napumpované. S přípravkem ANABOLIC HALO jsem se stal větším, než jsem byl kdykoliv předtím!“
Jay Cutler, dvojnásobný držitel titulu Mr. Olympia

„Tohle je extrémně účinný přípravek pro kulturisty! Vím, že jsem dosáhl nejbláznivějších přírůstku svých svalů i síly, a to v nejkratší době.“
Gustavo Badell, dvojnásobný šampión IFBB Pro

Doporučené dávkování:

 • před užíváním se důkladně seznamte s celou etiketou včetně upozornění!
 • vzhledem k silným účinkům produktu, začněte užívat pouze 1 dávku (1 vrchovatou odměrku) denně
 • ve dnech tréninku užívejte svoji dávku ihned po skončení tréninku rozmíchanou ve 3 dl čisté vody
 • ve dnech volna užívejte svou dávku (1 vrchovatou odměrku) rozmíchanou ve 3 dl čisté vody hned ráno
 • po několika dnech užívání můžete své dávkování zvýšit na 2 odměrky denně, které rozmíchejte v 6 dl vody
 • neužívejte více než 2 odměrky denně!
 • dodržujte dostatečný pitný režim během dne!

Tabulka nutričních hodnot:

1 dávka (26 g)
energetická hodnota 80 kcal/334,8 kJ
bílkoviny 0 g
sacharidy 19 g
z toho cukry 9 g
tuky 0 g
sodík 120 mg
vitamín B6 0,64 mg
riboflavin 0,57 mg
thiamin 0,5 mg
niacin 0,33 mg
železo 0,1 mg
vitamín B12 20 mcg

Složení:

1 dávka (26 g)
základní směs Anabolic Halo™ 24,832 mg
Supercritical Growth Factor
dextróza
maltodextrin
kreatin monohydrát
kreatin malát
kreatin taurinát
L-lysin hydrochlorid
N-acetyl L-valin
L-valin alfa ketoglutarát
L-valin ethyl ester hydrochlorid
L-isoleucin pyroglutamát
N-acetyl L-isoleucin
L-isoleucin ethyl ester hydrochlorid
N-acetyl L-fenylalanin
L-threonin
L-histidin
L-histidin alfa ketoglutarát
L-methionin
Pure Anabolic ICE Crystal
L-leucin
extrakt z plodů Tetradium Rutacarpum
extrakt z kůry Catuaby velké
L-leucin isovalerát
N-acetyl L-leucin
L-leucin pyroglutamát
L-leucin alfa ketoglutarát
alfa amino N-butyrát
kyselina hydroxyisokaproová
FREE-TEST Cold Burn
L-karnitin fumarát
extrakt z kořenů rostliny Coleus Forskohlii
extrakt z hroznových slupek
acetyl L-karnitin hydrochlorid
acetyl L-karnitin L-arginin hydrochlorid
GH Sub-Zero
extrakt z kořenu japonského křenu Wasabia
extrakt z listů maliníku obecného
asparagová kyselina
beta alanin
L-glutamin
extrakt z kůry Muira Puama
extrakt z rostliny Maca
extrakt ze stonků Bacopa Monniera
extrakt z listů Tylophora Indica
quercetin dihydrát
extrakt z kůry skořicovníku čínského
Growth Isotherm
extrakt z květů chrysantémy
L-ornitin
extrakt z rostliny Gneum Japonicum
extrakt z plodů maliníku korejského
extrakt z propolisu
jmelí bílé - extrakt ze stvolu
oktadecenoamid
extrakt z kořenů artyčoku pravého
High Performance ATF-4
extrakt ze semen Fenugreek
manóza
Muscle Hail Storm
adenosin trifosforečnan disodný
ostatní složky
kyselina citrónová
citronan sodný
antifoam
aspartam
acesulfam K
arabská guma
přírodní a umělé příchutě
barvivo brilantní modř
barvivo červeň allura AC
barvivo indigotin
může obsahovat malé množství mléčných složek
obsahuje fenylalanin!

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu


Související zboží:


Klíčová slova pro Anabolic Halo + triko ZDARMA! (MuscleTech):

 • anabolic halo, extrémní, růst, svalová hmota, přírůstky, anabolika, anabolismus, svaly, nárůst, muscle tech, muscletech


Chcete Anabolic Halo + triko ZDARMA! (MuscleTech) koupit?

 • postup krok za krokem najdete zde
 • případně volejte naší hot-line 602 28 98 38


Chcete se na cokoliv zeptat?
Jméno:  E-mail:
Nadpis:  Upozornit na odpověď:
Otázka:
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.
Na otázky odpovídají:

Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Lenka Rýdlová
Asistentka prodeje, trenér II. třídy.N Nákupní košík


Nyní můžete:
- nakupovat
- ukázat košík
V Vyhledávání

Hledaný výraz:

P Praktické
N Nepřehlédněte

Víte, že můžete objednávat i SMSkou? Stačí napsat seznam požadovaného zboží, způsob dopravy a dodací adresu
na číslo 602 28 98 38!

H Hot-line

Potřebujete poradit?
Chcete objednat?
Volejte 602 28 98 38!

O Odkazy
• gigafitness.cz
• posilovací stroje
• trenérské kurzy
P Provozovatel
Provozovatelem tohoto internetového obchodu je:

MEGA Fitness, spol. s r.o.
Bruslařská 1185/16
102 00, Praha 10
IČ: 645 80 601
MEGA Fitness, spol. s r.o., Praha 10, Bruslařská 1185/16, PSČ 102 00; IČ: 645 80 601
Jméno:
Heslo:
Sportovní výživa
Literatura
Fitness zařízení