Pro nárůst svalů #5

Balíček pro všechny sportovce, kteří chtějí nabrat novou hmotu a zvýšit svoji sílu. Protein Vám dodá živiny potřebné pro nárůst svalové hmoty a kreatin monohydrát zase zvýší fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu - tedy při tréninku v posilovně.

Akční nabídka:

V akční nabídce nyní balíček Pro nárůst svalů #5 se slevou 499 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1427 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 928 Kč! Ušetříte 499 Kč.

Pro nárůst svalů #5 (sleva 35 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack vanilka 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack banán 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack jahoda 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack čoko-kokos 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack borůvka 1427 Kč 928 Kč
minusplus
1 pack cookies - sušenka 1427 Kč 928 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro nárůst svalů #5, Extrifit):

Professional WPC 80 je od března 2014 v novém balení, s novým a ještě lepším složením a také s novým názvem! V čem je CFM Instant Whey 80 ještě lepší než jeho už tak velmi oblíbený předchůdce? Má mnohem lepší krémovitost a lahodnou konzistenci, je dostupný v sedmi nových naprosto excelentních a vylepšených příchutích na samé hranici možného u tohoto typu CFM proteinu, nově je také dostupná příchuť sušenka - cookies, kterou si zamilujete! U ovocných příchutí jsou navíc obsaženy rozemleté kousíčky 100% ovoce. To vše se sedmi trávicími enzymy, se sladidlem z rostliny stévie, bez jakýchkoliv chemických barviv!

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Šejkr Extrifit můžete nyní zakoupit v barvě shodující se s novým designem značky Extrifit. Uzávěr šejkru je v barvě černé a je šroubovací. Malé šroubovací víčko je u obou variant také černé. Na šejkru zaujme logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření a průhledy pro vizuální kontrolu náplně. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro nárůst svalů #5 (Extrifit):

CFM Instant Whey 80, Professional WPC 80, wpc cfm 80%, whey protein, proteiny, protejn, bílkoviny, bílkovina, syrovátka, syrovátkový, cross flow microfiltration, ultrafiltrace, Šejkr Extrifit, šejk, shaker, šejkr, mixování, míchání, nápoj, proteinový, crea pure, crea ethyl ester, crea pure ethyl ester, cee, 100% creatine monohydrate, creatin, kreatin, monohydrát, monohydrat, ethyl, ester, extrifit

Chcete Pro nárůst svalů #5 (Extrifit) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^