Diet MRP

Přijímat zdravé kalorie prostřednictvím nízkoenergetické stravy není při současném "rychlém" životním stylu vždy snadné, dietní strava s sebou obvykle přináší nedostatek některých důležitých živin a mikroelementů. Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety. Diet MRP nahrazuje jedno kompletní jídlo a svým složením garantuje vyvážený obsah bílkovin, pomalých sacharidů a tuků, ve spojitosti s kompletním spektrem vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Diet MRP (sleva 10 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
2400 g čokoláda 1775 Kč 1606 Kč
minusplus
2400 g vanilka 1775 Kč 1606 Kč
minusplus
2400 g jahoda 1775 Kč 1606 Kč
minusplus
2400 g čokoláda-oříšek 1775 Kč 1606 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Diet MRP, Reflex Nutrition):

Diet MRP je klasickou ukázkou naší filozofie a závazku přinášet seriózní vědecké poznatky na trh sportovní a doplňkové výživy. Parametry tohoto produktu odpovídají nejnovějším normám EU (96/8/EC), které nastavují náročná kritéria v kategorii "Potraviny určené pro využití v rámci nízkoenergetických diet zaměřených na snížení tělesné hmotnosti" (”Foods intended for use in energy - restricted diets for weight reduction”).

Unikátní proteinová směs obsahující micelární kasein & nativní syrovátkový izolát:

Diet MRP nabízí velice kvalitní směs bílkovin pocházející z pěti zdrojů: micelární kasein, ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát, izolát vaječné bílkoviny a proteinový izolát z evropského hrachu. Hlavní proteinovou složkou produktu v nejvyšším zastoupením je micelární kasein, který nabízí kvalitní systém s postupným uvolňováním aminokyselin, a to díky formě micel, ve které je zpracován. Nativní syrovátkový izolát je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Základem proteinového izolátu z hrachu je bílkovina speciální odrůdy Hrachu setého (Pisum sativum) pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda, a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin, jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina.

"Protein Tested":

Diet MRP je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Při této kontrole je přísně kontrolováno složení výrobku a minimální obsah proteinu. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100 % kvalitu a záruku. Navíc je testován na nepřítomnost dopingových látek dle norem kvality ISO17025.

Organické "celozrnné" sacharidy s nízkým GI & trehalóza:

Diet MRP obsahuje sofistikovanou směs sacharidů s nízkým glykemickým indexem. Základ tvoří ovesné vločky, ječmen, trehalóza a fruktooligosacharidy, které se velmi pomalu odbourávají a nabízejí přísun pomalé energie v dlouhodobém horizontu. Produkt neobsahuje dextrózu, sacharózu a další "rychlé" sacharidy, které naleznete obvykle v "mass-marketingových" produktech zaměřených pouze na nízkou cenu a na chuť.

Špičková směs vitamínů a minerálů & Lactospore:

Diet MRP obsahuje unikátní směs vitamínů a minerálů, které jednoduše v jiné náhradě stravy nenaleznete. Každá dávka Diet MRP obsahuje vysoce kvalitní směs minerálů vázaných na aminokyseliny = cheláty (produkt neobsahuje levné oxidové formy minerálů). Chelát znamená vazbu minerálu na aminokyselinu. Právě v této formě jsou vázány minerály v přírodě, např. v listu špenátu. Jedná se o nejvyužitelnější možnou formu Diet MRP, obsahuje vitamín E v bioaktivní formě Delta GOLD tokotrienolů, vitamín K v bioaktivní formě Menaquin GOLD MK7, kompletní B-komplex a probiotické kultury Lactospore.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

 • inovační technologie
 • produkty ověřené klinickými studiemi
 • vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Doporučené dávkování:

 • produkt Diet MRP je vhodný jako součást nízkoenergetické diety
 • rozmixujte 80 g (cca 2,5 odměrky) ve 450 ml vody, nejlépe ve shakeru nebo mixéru
 • v případě požadavku snížení hmotnosti nebo odbourávání tuku nahraďte dvě denní jídla tímto produktem (= 2 dávky denně)
 • v případě požadavku udržení dosažené snížené hmotnosti nahraďte tímto produktem jedno jídlo denně (= 1 dávka denně)

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota 1553 kJ/367 kcal
bílkoviny 40 g
sacharidy 44,8 g
cukry 9,2 g
tuky 2,5 g
nasycené mastné kyseliny 0,5 g
mononenasycené 0,9 g
polynenasycené 1,1 g
vláknina 2,4 g
sůl 1,1 g
sodík (ekvivalent) 440 mg
vitamín C 37,5 mg
draslík 625 mg
vápník 285 mg
fosfor 370 mg
hořčík 175 mg
železo 6 mg
zinek 3,8 mg
měď 0,41 mg
vitamín K2 31 mcg
vitamín A 263 mcg
vitamín D3 6,2 mcg
vitamín E 7,5 mg
thiamin 1,3 mg
riboflavin 1,3 mg
niacin 7,5 mg
vitamín B6 2 mg
kyselina listová 75 mcg
vitamín B12 1,9 mcg
biotin 18,7 mcg
kyselina pantothenová 3,8 mg
selen 21,2 mcg
cholin 62,5 mg
mangan 0,9 mg
jód 50 mcg
Lactospore 62,5 mil. spor
trávicí enzymy 160 mg

Profil aminokyselin:

.
Výrobce na obalu neuvádí kompletní obsah aminokyselin v produktu.

Složení:

 • proteinová směs [koncentrát mléčné bílkoviny (80 % micelární kasein, 20 % syrovátkový protein), ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát, izolát vaječného albuminu, proteinový izolát z hrachu, peptidicky vázaný glutamin (izolovaný z pšeničné bílkoviny), Carbobiotics - sacharidová směs s nízkým GI (drcený oves, drcený ječmen, trehalóza, prebiotika fruktooligosacharidy, Lactospore (Lactobacillus sporogenes – 6 biliónů/g)], maltodextrin, karboxymethyl celulóza, aroma, přírodní barvivo (kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda a banoffee), betanin (pouze příchuť malina a jahoda), beta karoten (pouze příchuť banán, banoffee, čokoláda oříšek a vanilka), antokyany (pouze příchuť malina), chlorid draselný, citronan hořečnatý, Dygezyme (komplex enzymů (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, neutrální proteáza), umělá sladidla (sukralóza), cholin bitartrát, kyselina askorbová, bisglycinát železitý, tokotrienoly (Delta Gold - 35 % tokotrienolů - z toho 84 - 92 % delta tokotrienolů, 8 - 16 % gama tokotrienolů) - zdroj annatto, monomethionin zinku, K2 menaquinon-7 (Menaquine Gold), niacinamid, bioperin (piperin), Selenium SELECT (chelátový komplex selenu), pantothenát vápenatý, retinyl-acetát, cholekalciferol, L-aspartát měďnatý, pyridoxin HCl, riboflavin, thiamin HCl, protispékavé látky (křemičitan vápenatý), kyselina listová, jodid draselný, D-biotin, methylkobalamin

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

-5%

Zdravá záda (Dieter Grabbe)

Dieter Grabbe
Jednoduché, krátké, ale intenzivní cviky pro Vaše zdravá záda.

1 ks

běžně: 279 Kč

u nás: 266 Kč

-5%

Posílení svalstva (Dieter Grabbe)

Dieter Grabbe
Jednoduché, intenzivní, účinné - trénink pro dobrou kondici a pěknou postavu.

1 ks

běžně: 319 Kč

u nás: 305 Kč

Klíčová slova pro Diet MRP (Reflex Nutrition):

Diet MRP, Diet.MRP, DietMRP, Diet - MRP, Diet-MRP, pure whey, whey isolate, proteiny, whey, wey, vej, protein, protejn, protainy, bílkoviny, svaly, muscle, reflex nutrition

Chcete Diet MRP (Reflex Nutrition) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^