Fat Stove Gel + Carnitine Base 100000 ZDARMA!

Hledáte něco, co by Vám skutečně pomohlo zbavit se nadbytečných kilogramů? Kombinace Fat Stove Gelu a Carnitine Base 100000 Vám přináší účinnou pomoc! V kombinaci s pohybovou aktivitou a vyváženým jídelníčkem dosáhnete s těmito spalovači tuků výsledků, jaké jste si vždy přáli. Nečekejte a využijte této akční nabídky, ve které dostanete Carnitine Base 100000 ZDARMA!

Fat Stove Gel od společnosti Holma je účinný doplněk stravy ve formě pravého gelu, který obsahuje aktivní účinné látky s paralelním efektem. Ten podporuje redukci tělesného tuku a nadváhy a současně reguluje metabolismus cukrů a chrání před negativními důsledky volných radikálů. Na vývoji Fat Stove Gelu se aktivně podílel RNDr. Petr Fořt, CSc. - přední český odborník a specialista na výživu.

Carnitine Base 100000 - doplněk stravy ve formě gelu obsahující výhradně L-karnitin bázi, je určený pro efektivní podporu spalování tuků a zlepšení fyzické a psychické výkonnosti. Forma gelu zajišťuje optimální způsob podání účinné látky a zvýšení jejího využití dokonalým vstřebáním z trávicího traktu.

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje: Fat Stove Gel (1000 ml) v běžné ceně 669 Kč a Carnitine Base 100000 (300 ml) v běžné ceně 199 Kč

Běžná cena balíčku je 868 Kč, nyní jej získáte pouze za 608 Kč! Ušetříte 260 Kč.

Fat Stove Gel + Carnitine Base 100000 ZDARMA! (sleva 30 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack mango 868 Kč 608 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Fat Stove Gel + Carnitine Base 100000 ZDARMA!, Holma):

Fat Stove Gel

Fat Stove Gel je první produkt koncepčně ucelené řady novým způsobem formulovaných doplňků stravy "Gelconcept". Jedná se o unikátní koncepci vycházející z vědeckých objevů účinků tzv. pravých gelů. Tato technologie umožňuje optimální vstřebání, a tím znatelně vyšší možnost využití obsažených fyziologicky účinných látek.

Účinné látky zvyšují využití tuků (lipidů) a současně omezují spalování sacharidů, čímž se docílí vyšší efektivita tvorby energie. Souběžně se sníží tvorba kyseliny mléčné, což oddaluje vznik svalové únavy. Stabilizace hladiny krevní glukózy snižuje riziko vzniku hypoglykémie (ta způsobuje vznik pocitu hladu). Antioxidanty chrání tkáně proti volným radikálům (oxidační stres). Výsledkem je nižší riziko poškození genové výbavy a kardiovaskulárního systému (omezení procesu stárnutí). Důsledkem intenzifikace tvorby energie a regulace hladiny krevního cukru je snížení vzniku psychické i fyzické únavy a eliminace nepříznivých důsledků omezeného příjmu energie, k nimž dochází v důsledku použití redukčních diet a zvýšené fyzické zátěže.

Doporučené dávkování:

  • pro redukci hmotnosti bez fyzické aktivity: užívejte 2x 30 ml Fat Stove Gelu, dopoledne a odpoledne mezi jídly
  • při sportovním výkonu do 90 minut: užívejte 1x 50 ml Fat Stove Gelu 60 minut před zahájením pohybové aktivity
  • při sportovním výkonu nad 90 minut: užívejte 1x 25 ml těsně před zahájením pohybové aktivity, druhou dávku 1x 25 ml vezměte v polovině trvání sportovního výkonu

Tabulka nutričních hodnot:

100 ml
energetická hodnota 180 kJ/42,9 kcal
bílkoviny 0,3 g
sacharidy 4,8 g
tuky 0 g

Přehled účinných látek:

50 ml
aloe vera gel 45 g
extrakt ze zelené kávy (35 % kys. chlorogenová, 10 % kofein) 750 mg
z toho kys. chlorogenová 260 mg
z toho přírodní kofein 75 mg
guarana extrakt (10 % kofein) 750 mg
L-tyrosin 750 mg
L-malát L-citrulin 750 mg
kreatin pyruvát 750 mg
L-arginin HCl 500 mg
acetyl L-karnitin 420 mg
extrakt ze sušeného zeleného čaje (80 % polyfenolů) 250 mg
z toho polyfenoly 200 mg
z toho katechiny 160 mg
z toho EGCG 75 mg
extrakt z kůry skořice 150 mg
celkem polyfenolů 460 mg
celkem přírodního kofeinu 150 mg

Složení:

  • aloe vera gel, zelená káva extrakt (35 % kyselina chlorogenová, 10 % kofein), guarana extrakt (10 % kofein), L-tyrosin, L-malát L-citrulin, kreatin pyruvát, L-arginin HCl, zahušťovadla: karagenan, karubin a sodná sůl oktenylsukcinátu škrobu, acetyl L-karnitin (ALC), zelený čaj extrakt (98 % polyfenolů, 80 % katechinů, 50 % EGCG), extrakt z kůry skořice, aroma, sladidla: acesulfam K a sukralóza, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný

Není určeno pro osoby s vyšším krevním tlakem.


Carnitine Base 100000

L-karnitin báze je jedna z principiálně nezbytných složek všech „spalovačů tuků“ právě díky tomu, že působí v přeměně tuků na energii. L-karnitin báze působí jako "přenašeč" molekul mastných kyselin (tuků) do mitochondrií, kde dochází k jejich oxidaci. Carnitine Base 100000 výrazně přispívá k redukci tuku a nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost. Efekt mohou využít především osoby trpící nadváhou a obezitou, sportovci a fyzicky zatížené osoby. K dispozici jsou již stovky vědeckých prací potvrzujících popisované účinky.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 10 ml Carnitine Base 100000 během 24 hodin
  • pro podporu fyzické výkonnosti užívejte 10 ml cca 30 minut před sportovním výkonem
  • pro podporu redukce tuku konzumujte 10 ml ráno nalačno před snídaní nebo v průběhu dne mezi jídly

Tabulka nutričních hodnot:

100 ml
energetická hodnota 181 kJ/43 kcal
bílkoviny 0 g
sacharidy 0 g
tuky 0 g

Obsah účinných látek:

10 ml
L-karnitin báze 1000 mg

Složení:

  • voda, L-karnitin báze, cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam, sacharin, kyselina citronová, aroma, guarová guma, xantanová guma, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina karmínová (pro příchuť třešeň), žluť SY (pro příchuť mango)

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Fat Stove Gel + Carnitine Base 100000 ZDARMA! (Holma):

Fat Stove Gel, fat, burner, spalovač, spalovače, spalování, tuku, karnitin, l-karnitin, karnityn, karnytin, carnitin, carnitine, l-carnitine, l-carnityne, l-carnityn, carnityn, carnytyn, kofein, caffeine, coffein, aloe vera, holma, fatstovegel, fatstove, Carnitine Base 100000, 100 000, Carnitine-Base-100.000, karnitin báze, Carnitin Base100000, l-carnitin, l-karnitin, l-carnitine, karnitin, karnytyn, karnytin, karnityn, carnytyn, carnytin, carnityn, holma

Chcete Fat Stove Gel + Carnitine Base 100000 ZDARMA! (Holma) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^