Synephrine Thermo Tabs

Synephrine Thermo Tabs je speciálně sestavená směs s obsahem vysoce účinných přírodních látek – synefrinu, kofeinu, hypericinu, které velmi intenzivně působí na lidský metabolismus, ale nemají žádné nežádoucí účinky na zdraví člověka. Kombinace těchto látek vhodně podporuje snažení každého sportovce, oblíbená je zejména v období redukce hmotnosti.
Synephrine Thermo Tabs (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží je dočasně nedostupné (termín dodání neupřesněn).

Při změně dostupnosti chci zaslat info na e-mail:

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Synephrine Thermo Tabs, Survival):

Tablety Synephrine Thermo Tabs fungují i bez fyzické aktivity!

  • funguje i bez cvičení
  • směs bylinných extraktů

Citrus aurantium – extrakt tzv. hořkého pomeranče. Nezralá kůra tohoto druhu pomeranče obsahuje neohesperidin a pět aminů, mezi nimi i synefrin, který ovlivňuje metabolismus tuků a tělesnou hmotnost.

Guarana – extrakt z plodů amazonské rostliny Paullinia cupana obsahuje velké množství kofeinu. Guarana přispívá k bdělosti, vitalitě a podpoře psychické aktivity organismu. Guarana má vliv na správnou funkci imunitního systému a příznivě působí při procesu redukce hmotnosti. Ve srovnání s kávou se vstřebává pozvolněji, působí 6 – 8 hodin. Dále obsahuje vitamín C, vitamíny skupiny B a velké množství stimulujících látek. Je vhodná pro studenty, manažery a řidiče.

Fenylalanin (DLPA) – aminokyselina s mnoha důležitými účinky na lidský organismus.

Green tea (zelený čaj) – zelený čaj pomáhá podporovat metabolismus a odbourávání tuků, čímž přispívá k udržení správné hmotnosti. Patří mezi přírodní antioxidanty.

St. John’s Wort – extrakt třezalky ovlivňuje náladu a emoce.

Magnesium (hořčík) – má v těle spoustu důležitých funkcí. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů nebo syntéze bílkovin.

Oblasti použití:

Fat Burner (spalovač) – Synephrine Thermo Tabs je komplexní přípravek určený pro podporu sportovce v období redukce hmotnosti. Pro jeho funkčnost je nezbytné pravidelné cvičení. Denní dávku (3 tablety) je vhodné aplikovat 3x denně po 1 tabletě, ráno, v poledne a večer. Tím se zajistí vyvážená hladina účinných látek v průběhu celého dne a průběžná stimulace metabolismu. Před cvičením je možné kombinovat tyto tablety například sprodukty na bázi karnitinu (L-karnitin + HCA + chrom).

Antistress – Snižování nadváhy s sebou mnohdy přináší úskalí v podobě nárůstu nervozity, a tím dochází i ke zvýšení stresu. Každodenní pracovní nebo studijní shon s sebou přináší řadu zdravotních obtíží, které je možné z části redukovat vhodnou aplikací přírodních látek - například těch, které obsahuje přípravek Synephrine Thermo Tabs. Samozřejmě ideální je pokusit se o změnu životního stylu a věnovat dostatek času zdravému pohybu a relaxaci. Po náročné práci je však obtížné dostat se do optimální pohody, a proto je vhodné použít přípravek Synephrine Thermo Tabs.

Doporučené dávkování:

  • 3 tablety Synephrine Thermo Tabs denně (nejlépe 3x 1 tableta v průběhu dne)

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota 750 kJ/176 kcal
bílkoviny 2,4 g
sacharidy 61,4 g
tuky 0 g

3 tbl
kofein celkem 150 mg
z toho kofeinu z guarany 75 mg
hořčík 18 mg
synefrin 12,6 mg
hypericin 0,45 mg
fenylalanin 60 mg
zelený čaj 90 mg

Složení:

  • sladidlo sorbitol, guarana suchý extrakt, pomerančový extrakt suchý, laktát hořečnatý, třezalkový extrakt suchý, suchý extrakt ze zeleného čaje, kofein, fenylalanin, stearát hořečnatý, sladidlo aspoartam, přírodní peprnomátové aroma

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Synephrine Thermo Tabs (Survival):

Synephrine Thermo Tabs, synefrin, sinefrin, sinefryn, synefryn, synephrin, sinephrin, sinephryn, synephryn, synephrine, sinephrine, sinephryne, synephryne, survival

Chcete Synephrine Thermo Tabs (Survival) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^