>

Volumaize buduje Váš svalový objem nejen po tréninku, ale již v jeho průběhu! Dostanete 'nečestný' náskok před jedinci, kteří Volumaize neužívají! BSN Volumaize způsobuje svalovou hypertrofii (nárůst) a celotělové napumpování. Zlepšuje celkovou tělesnou kondici, zvyšuje tok krve do svalové tkáně a tedy i její zásobení živinami. Obsahuje BCAA aminokyseliny v účinných formách, které se ihned dostanou do svalových buněk v nebývalém množství. Totéž platí o zásobení svalů glykogenem. Výsledkem je mnohem výraznější svalové napumpování a znatelný svalový růst.

BSN Volumaize (BSN)
balení   druh běžná cena cena pro vás počet kusů
1180 g   hrozny
- oblíbenost: 0/10
1590 Kč  1202 Kč 
1180 g   arctic berry
- oblíbenost: 10/10
1590 Kč  1202 Kč 
Metodiku hodnocení oblíbenosti najdete zde. Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Klikněte pro zvětšení.BSN Volumaize
BSN

Informace výrobce (BSN Volumaize, BSN):

Charakteristika účinků BSN Volumaize:

 • hypertrofie, buněčná expanze, plnost svalů a celotělové napumpování
 • zlepšení regenerace po Vašich těžkých trénincích
 • svalová síla a vytrvalost
 • zlepšení celkové tělesné kondice
 • zvýšení toku krve do svalové tkáně
 • superkompenzace esenciálními aminokyselinami
 • superkompenzace BCAA
 • superkompenzace glykogenem
 • regenerace ATP (rychlá a okamžitá energie pro svalovou kontrakci)
 • anabolismus + syntéza (tvorba) tolik potřebných proteinů
 • zvyšování pracovní kapacity svalové tkáně
 • hydratace a dodání elektrolytů
 • regulace svalové degradace a antikatabolický vliv

Může Volumaize používat každý?

Volumaize byl navržen pro použití zdravými a cvičícími jedinci. Nezáleží, zda se účastní aerobních nebo anaerobních aktivit.

Mohu používat Volumaize, i když nejsem kulturistou a nezvedám tedy žádné těžké váhy?

BSN Volumaize můžete použít během cvičení jakékoli formy. Glukóza ('krevní cukr') je nejdůležitějším palivem lidského organismu. Svalová tkáň si glukózu ukládá ve složitější molekule polysacharidu glykogenu. Cvičení může způsobit snížení jeho hladiny ve svalové tkáni (pod podmínkou, že intenzita cvičení je dostatečně vysoká - dle toho, jak tvrdě trénujete). Volumaize stimuluje absorpci svalové glukózy a superkompenzaci glykogenem. Proto může přinést pozitivní účinky během jakéhokoli druhu cvičení, včetně (ale ne pouze) odporovaných cvičení (kulturistika, lifteři), cvičení na kardiovaskulární systém (jízda na kole) i smíšených bojových tréninků.

Kdy mohu pozorovat první výsledky užívání Volumaize?

Pokud je Volumaize používán, jak je doporučeno, můžete vidět a pociťovat výsledky již během svého prvního tréninku. Zaznamenáte významný nárůst svalové plnosti, síly, odolnosti vůči únavě a zlepšení celkové pracovní kapacity (schopnosti zvedat těžší váhy více opakováními). Společně s těmito signály se objeví také pozitivní efekt na formě a objemu svalů. Mnoho z těchto výsledků může přetrvávat také po skončení Vaší tréninkové jednotky.

Co mi přináší užívání Volumaize?

Budete-li užívat Volumaize dle doporučení, podporuje a zajišťuje tyto pozitivní děje a výsledky: buněčnou expanzi, plnost a celotělové napumpování, superkompenzaci glykogenem, BCAA a esenciálními aminokyselinami, zvýšení toku krve do svalové tkáně, tedy lepší výživu pro pracující svaly, anabolismus s tvorbou bílkovin, regulaci degradace proteinů a katabolismu, ovlivnění svalové síly a vytrvalosti, zvýšení pracovní kapacity svalů, celkové zlepšení fyzické formy, zrychlení regenerace po cvičení.

Je Volumaize bezpečný pro jedince se zdravotními problémy?

Pokud máte zdravotní potíže nebo neznáte dobře svůj současný zdravotní stav, konzultujte, prosím, užívání Volumaize či jiných produktů BSN se svým lékařem.

Kdy bych měl Volumaize brát a jak jej míchat?

V tréninkové dny míchejte 2 odměrky Volumaize s 560 ml studené vody bezprostředně před tréninkem a konzumujte během něj. V netréninkové dny smíchejte pouze 1 odměrku se zhruba 300 ml studené vody a konzumujte po probuzení.

Co když nebudu pít Volumaize během tréninku?

Volumaize byl navržen pro konzumaci při tréninku, výsledky totiž ukázaly, že nejvyšších přínosů dosáhli právě jedinci, kteří jej užívali během cvičení. Když cvičíte, Vaše svaly do sebe doslova nasávají glukózu, aminokyseliny a další nutrienty dodávané výrobkem Volumaize, což vede k většímu tréninkovému výkonu. Cílem Volumaize je také udržení co největších přírůstků a benefitů i po cvičení. Proto je důležité konzumovat Volumaize během Vašeho tréninku.

Již používám NO-Xplode před tréninkem. Není dostačující?

Volumaize a NO-Xplode slouží odlišným cílům. NO-Xplode je mohutným energetickým a výkonnostním 'nakopávadlem'. Jeho úkolem je připravit Vaši mysl a svaly na tu nejlepší tréninkovou jednotku od začátku až do konce. Proto berete NO-Xplode 15 - 30 minut před cvičením. NO-Xplode je tedy dostatečný v tom smyslu, že nebudete potřebovat žádný další výrobek, který by Vás nastimuloval k Vašemu výkonu. Nicméně Volumaize nabízí odlišný efekt, který starostlivě doplňuje výsledky produktu NO-Xplode. Volumaize pomůže svalovým buňkám, aby nabyly na objemu, a zachová je v expandovaném stavu i po cvičení. Zatímco NO-Xplode Vám umožní dosáhnout větších svalových objemů, Volumaize Vás dostane ještě do vyšší úrovně svým působením na přetrvání účinků. Při dalším tréninku se tak odrazíte ještě dál.

Co znamená pojem 'doplňková okna načasování'?

'Doplňková okna načasování' jsou přesnými okamžiky pro příjem vyrobených potravin a bioaktivních suplementů, která odpovídají určité aktivitě nebo denní době. Tento proces pomáhá, podporuje a zvyšuje hodnotu klíčových biologických aktivit, což přispívá k celkové atletické výkonnosti. Správné načasování doplňků výživy je zásadní pro maximalizaci odpovědí a reakcí Vašeho organismu na dobře odvedený trénink či podobný podnět. Není podstatné, jaké cíle jste si právě vytyčili, pokud budete konzumovat pečlivě vyrobené potraviny a bioaktivní suplementy v konkrétní doby během dne (ve vztahu k jakékoli fyzické aktivitě), můžete pozorovat znatelné rozdíly ve fyzické výkonnosti, pracovní kapacitě, vytrvalosti, síle, regeneraci a nárůstu svalů. Tato vylepšení Vaší fyzické formy Vám pak dovolí sklízet optimální a zasloužené výsledky Vašeho cvičení, hodin strávených v posilovně, na hřišti, v ringu nebo na jakémkoli jiném místě, kde trávíte nemalý čas a obětujete hodiny a hodiny svého dne, vkládáte veškeré úsilí a intenzitu do Vámi zvoleného sportu nebo tréninku.

Kdy je tedy vhodné zařadit suplementy? Jsou popisována čtyři důležitá 'doplňková okna načasování' - před tréninkem, během něj, po něm a základní suplementace. Odborníci na sportovní výživu se již velice dlouhý čas zabývají vyvíjením výrobků pro všechna tato období, nicméně nejvíce přehlíženou a zanedbávanou, avšak také nejdůležitější kategorií pro zlepšení výkonnosti je příjem doplňků během tréninku (označována jako N-Training). Tato oblast byla dosud sportovní obcí značně přehlížena. BSN je společností, která si znovu upevnila svou pozici mezi výrobci suplementů vyvinutím přípravku Volumaize, výrobkem vévodícím nové kategorii suplementů užívaných v průběhu tréninku. Tyto produkty mají sílu změnit navždy způsob přípravy všech sportovců!

Doporučené dávkování:

 • v tréninkové dny smíchejte ihned před tréninkem 2 odměrky (1 odměrka = 29,5 g) s 500 - 600 ml studené vody nebo nápojem dle Vašeho výběru a konzumujte během tréninku
 • v netréninkové dny smíchejte 1 odměrku s 250 ml vody či jiného nápoje - pijte ráno po probuzení
 • minimální délka dávkovacího cyklu - 6 týdnů
 • optimální délka dávkovacího cyklu - 12 týdnů
 • doporučovaná délka pauzy - 4 týdny

Tabulka nutričních hodnot:

29,5 g
energetická hodnota 80 kcal
sacharidy 20 g
cukry 5 g
vápník 120 mg
fosfor 80 mg
hořčík 18 mg
sodík 40 mg
draslík 50 mg
Volumaize™ A Proprietary Myocellular Expansion Matrix - Infused With Designer Glycogen Super Compensation Polymers 26500 mg
amylopektin (Waxy Maize - vysokomolekulární glukózový polymer s rozvětveným řetězcem), maltodextrin (glukózový polymer), isomaltulóza (Palatinose®) (nootropní polysacharidy), dextran (vysokomolekulární glukózový polymer s rozvětveným řetězcem)
MyoHypertrophic Activating Complex
trimethylglycin, kyselina guanidinooctová, leucin alfa amino-N-butyrát, leucin nitrát, beta-alanin (CarnoSyn®), valin alfa amino-N-butyrát, valin nitrát, isoleucin alfa amino-N-butyrát, isoleucin nitrát, histidin, fenylalanin, lysin, threonin, kyselin guanidinopropionová, methionin
Insulino-Mimetic Matrix
Cinnulin-PF® (vodnatý extrakt ze skořice ) (kůra), Banaba (18 % kolosolové kyseliny) (listy), bis-glycinato-oxovanadium (BGOV), bis-pikolinát-oxovanadium (BPOV)
Glycerol-Phosphoplexx
glycerol stearát, glycerolfosfát vápenatý, glycerolfosfát hořečnatý, glycerolfosfát sodný, glycerolfosfát draselný

Složení:

 • přírodní a přírodně identické aroma (sója a mléko), kyselina maloová, křemičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam K, FD&C červeň #40, FD&C modř #1

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu


Související zboží:


Klíčová slova pro BSN Volumaize (BSN):

 • volumaize, volumize, volumaze, objem, pumpování, pump, pumpovat, objemy, svaly, hmota, anabolizér, anabolismus, anabolika, hypertrofie, nárůst, síla, proteosyntéza, syntéza, bsn


Chcete BSN Volumaize (BSN) koupit?

 • postup krok za krokem najdete zde
 • případně volejte naší hot-line 606 344 177


Chcete se na cokoliv zeptat?
Jméno:  E-mail:
Nadpis:  Upozornit na odpověď:
Otázka:
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.
Na otázky odpovídají:

Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

BSN
autor: dobik • datum: 30.11.2008
Dpbrý den co byste mi doporučily pro co možná nejrychljší nárůst svalomé hmoty Volumaize nebo Nitrix?Díky za odpověd!!
Dobrý den, to záleží na vstupním materiálu. Nejlepší zkušenosti, ale máme s Nitrixem.


N Nákupní košík


Nyní můžete:
- nakupovat
- ukázat košík
V Vyhledávání

Hledaný výraz:

P Praktické
N Nepřehlédněte

Víte, že můžete objednávat i SMSkou? Stačí napsat seznam požadovaného zboží, způsob dopravy a dodací adresu
na číslo 606 344 177!

H Hot-line

Potřebujete poradit?
Chcete objednat?
Volejte 602 28 98 38!

O Odkazy
• gigafitness.cz
• posilovací stroje
• trenérské kurzy
• osobní trenér
P Provozovatel
Provozovatelem tohoto internetového obchodu je:

MEGA Fitness, spol. s r.o.
Bruslařská 1185/16
102 00, Praha 10
IČ: 645 80 601
MEGA Fitness, spol. s r.o., Praha 10, Bruslařská 1185/16, PSČ 102 00; IČ: 645 80 601
Jméno:
Heslo:
Sportovní výživa
Literatura
Fitness zařízení