>
Vše > Sportovní výživa > Kreatin > Ostatní
Výrobce: MuscleTech

Cell-Tech

Cell-Tech (MuscleTech) Přípravek Cell-Tech™ Hardcore obsahuje nejrychleji účinkující recepturu na bázi kreatinu, která byla kdy vědecky vyvinuta. Díky nanomolekulární hyperdisperzní technologii je její účinek okamžitý a Vaše svaly narostou za překvapivě krátkou dobu. Cell-Tech™ Hardcore navíc překonává nedostatky týkající se rozpustnosti kreatinu, a to tak, že využívá dávkování ve formě nanopartikulárních částeček. Tyto velmi malé částečky kreatinu jsou viditelné pouze za pomoci velmi výkonných elektronových mikroskopů. Další výhoda nanopartikulárních částeček je ta, že mají extrémně výkonnou biologickou dostupnost a rychleji zasahují svalstvo pomocí bezpříkladné kreatinové dosažitelnosti a myocelulární saturace. Podle dostupných výzkumů není na trhu žádný jiný produkt, který by se vyrovnal účinkům výrobku Cell-Tech™ Hardcore. S jeho pomocí získáte sílu a svalstvo v extrémně krátké době.

Cell-Tech (MuscleTech)
balení   druh běžná cena cena pro vás počet kusů
2000 g   limeta
- oblíbenost: 5/10
1520 Kč  1069 Kč 
2000 g   ovocný punč
- oblíbenost: 0/10
1520 Kč  1069 Kč 
2000 g   modrá malina
- oblíbenost: 0/10
1520 Kč  1069 Kč 
3000 g   hrozen
- oblíbenost: 0/10
2150 Kč  1511 Kč 
3000 g   modrá malina
- oblíbenost: 10/10
2150 Kč  1511 Kč 
Metodiku hodnocení oblíbenosti najdete zde. Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Klikněte pro zvětšení.Cell-Tech
MuscleTech

Informace výrobce (Cell-Tech, MuscleTech):

V každé dávce přípravku Cell-Tech™ Hardcore získáte neuvěřitelně účinnou 10gramovou dávku patentované směsi Crea-Edge™, kterou nikde jinde nedostanete. Crea-Edge™ je směsí několika forem kreatinů (kreatin monohydrát, bezvodý kreatin, dikreatin malát, kreatin-alfa-ketoglutarát, kreatin pyroglutamát, trikreatin hydroxycitrát, ale také nejnovější formu kreatinu – CREAKIC™) v nanočásticové formě.

Důležitou část tohoto revolučního produktu tvoří také 75 g laboratorní dextrózy v každé dávce. Podle našich studií toto přesné množství dextrózy rapidně navozuje suprafyziologickou hladinu inzulínu, který je klíčovým anabolickým hormonem. Tento hormon je zodpovědný za správný transport kreatinu do svalů, a to přesně tam, kde je zapotřebí rapidně zlepšit výsledky. Další důležitou složkou tohoto výrobku je též 200 mg kyseliny alfa-lipoové obsažené v patentované směsi Lipoic-Tech™. Tato kyselina se zaměřuje na receptory na povrchu svalových buněk a zvyšuje jejich citlivost, což vede k ještě větší absorbci kreatinu do svalů.

Dlouhodobé studie nelžou! Cell-Tech™ je nejlépe vymyšleným kreatinovým doplňkem! Žádná jiná kreatinová receptura nebyla tak důkladně zkoumána a klinicky testována jako receptura přípravku Cell-Tech™ Hardcore. 44 samostatných klinických studií a testů potvrdilo šokující výsledky tohoto přípravku. Při kontrolní studii prováděné na McMasterské Univerzitě byly dokázány mimořádné svalové přírůstky u respondentů užívajících přípravek Cell-Tech™ Hardcore. Během 8 týdnů tito lidé získali v průměru 7,89 kg. Podle jiné klinické studie je přípravek Cell-Tech™ Hardcore až 26krát silnější než klasický kreatin při používání 28 dní. Stejná studie navíc dokazuje, že vzpěrači získali více než 3 kg hmotnosti během pouhých 7 dní.

Vědecký závěr je jednoznačný: na trhu není lepší kreatinový výrobek než Cell-Tech™ Hardcore. Je to prostě nejefektivnější kreatinový produkt, který byl doposud vědecky vyvinut!

Dávkování:

 • prvních 5 dní berte 2 dávky (4 odměrky) denně
 • první dávku (2 odměrky) si vezměte ráno po probuzení a další dávku (2 odměrky) okamžitě po cvičení
 • jestliže tento den netrénujete, vezměte si 1 dávku ráno po probuzení a další dávku po 2 hodinách
 • po 5 dnech užívejte pouze jednu dávku (2 odměrky) ihned po cvičení
 • jestliže tento den netrénujete, vezměte si svou dávku ráno po probuzení
 • každou dávku (2 odměrky) rozmíchejte v 3,5 dcl studené vody a vypijte
 • poté ještě pro lepší účinek vypijte 2,5 dcl čisté vody
 • pro nejlepší výsledky užívejte alespoň 8 týdnů

Balení a příchutě:

 • na výběr máte balení o hmotnosti 2 kg nebo 3 kg
 • záleží pouze na Vás, pro jakou příchuť se rozhodnete
 • na výběr máte příchutě lahodného ovocného punče, hroznu, pomeranče nebo limetky

Tabulka nutričních hodnot:

100 g (2 odměrky)
energetická hodnota 1297,6 kJ/310 kcal
sacharidy (jako laboratorní dextróza) 75 g
vitamín C (kys. askorbová) 255 mg
vápník 120 mg
fosfor (2 molekuly draslíku, sodíku a fosfát hořečnatý) 180 mg
hořčík (fosfát hořečnatý) 65 mg
chrom (polynikotin chrom) 300 mcg
sodík (fosfát sodný) 140 mg
draslík (fosfát draselný) 150 mg
Crea-Edge™ 10 g
kreatin monohydrát, bezvodý kreatin, dikreatin malát, kreatin-alfa-ketoglutarát, kreatin pyroglutamát, trikreatin hydroxycitrát, CREAKIC™
Osmodrol™ 2,5 g
taurin, ethyl-taurát, glutamin-alfa-ketoglutarát, ethyl-glutaminát
Lipoic-Tech™ (kyselina alfa-lipoová) 200 mg
Insulodrive™ 132 mg
dvojnásobně fermentovaná pšenice, extrakt z plodů moruše indické, extrakt z Enicostemma littorale, prášek z listů a stonků Scoparia dulcis, estragonový výtažek rostliny Artemisia dracunculus, výtažek z listů Andrographis paniculata, přírodní sladidlo Isomalt, trehalóza, D-mannóza

Složení:

 • laboratorně upravená dextróza, kyselina maloová, přirozené a umělé příchuti, křemičitan vápenný, arabská guma, barvivo FD&C červené číslo 3, barvivo FD&C modré číslo 1, barvivo FD&C červené číslo 40, barvivo FD&C modré číslo 2)

Cell-Tech Hardcore je nejúčinnější doplněk na bázi kreatinu v oblasti kulturistiky, který byl vědci vůbec kdy vyvinut. Díky převratné nanomolekulární hyperdisperzní technologii dokáže zajistit rychlou absorpci sedmi revolučních druhů kreatinu a speciálních látek, které vedou k velmi rychlým a extrémním přírůstkům svalů a síly.

Všechny produkty MuscleTech z našeho internetového obchodu jsou od oficiálního dovozce, takže na rozdíl od některých jiných prodejců máte u nás 100 % záruku, že nakupujete skutečně zboží od výrobce MuscleTech! Náš internetový obchod je autorizovaným prodejcem značky MuscleTech v ČR!

 • nejúčinnější laboratorně ověřená forma kreatinu na světě
 • synergicky působící a patenty chráněné směsi Crea-Edge, Osmodrol, Lipoic-Tech a Insulodrive
 • nanomolekulární hyperdisperzní technologie zajišťující okamžité účinky
 • nezastavitelné masivní přírůstky svalů a síly již během 7 dní
 • 26x výkonnější než běžný kreatin
 • výsledky podloženy výzkumem na prestižní McMaster University

Pokud hledáte něco, co do Vás dostane nejúčinnější kreatinovou recepturu na světě, pak už dál hledat nemusíte. Žádná jiná kreatinová receptura nebyla totiž tak důkladně zkoumána a testována jako u přípravku Cell-Tech Hardcore.

Ohromující studie – získejte 26krát více svalů

Ve skutečnosti za tímto ultravýkonným přípravkem stojí více než desetiletý výzkum, opírající se o více než 44 klinických studií. Jakmile byly provedeny všechny testy, výsledky byly tak dramatické, že je vědci doposud ještě nikdy neviděli. Například v jedné klinické studii, která byla prováděna na prestižní McMaster University po dobu 8 týdnů a které se zúčastnily subjekty trénující vzpírání, došlo u těchto osob ke zlepšení na bench-pressu v průměru o 30 liber (asi 14 kg), o 213 liber (asi o 97 kg) při dřepech a neuvěřitelných 48 liber (asi 21 kg) při předpažovacích cvicích vestoje.

V další 28denní klinické studii bylo u přípravku Cell-Tech Hardcore klinicky ověřeno, že je 26krát účinnější než běžný kreatin při budování svalstva (4,34 liber oproti 0,16 liber). V té samé studii se nacházel také jeden mimořádný subjekt, který získal během pouhých sedmi dní celých 7 liber (více než 3 kg)! S takovými obrovskými přírůstky hmotnosti si jistě umíte představit, jaké obrovské svaly můžete nyní mít! Vědecké poznatky svědčí tedy o tom, že přípravek Cell-Tech Hardcore vede kulturistiku do takové oblasti jako žádný jiný!

Nanomolekulární hyperdisperzní technologie – klíč k okamžitým výsledkům

Díky využití převratné nanomolekulární hyperdisperzní technologie (v originále „Nanomolecular Hyperdispersion Technology“), která čerpá sílu z nanočásticové technologie, bylo vědcům ze společnosti MuscleTech umožněno, aby zmenšili přesně stanovené množství kreatinu na velikost, která je významně menší než velikost běžných kreatinových částic – je menší až o 7400 %! Tyto nanočástice kreatinu jsou tedy vyvinuty tak, aby měly extrémně vysokou bioschopnost, čímž míří do svalů neuvěřitelně rychle, protože využívají neparalelního systému transportu kreatinu a myobuněčnou saturaci. Pokud zkombinujeme tento vysoce oktanový systém s recepturou přípravku Cell-Tech Hardcore, zapříčiní tato receptura proudění anabolického kreatinu do Vašich svalových buněk, což bude vytvářet jejich nekontrolované rozpínání.

Převratné matrice Crea-Edge, Osmodrol, Lipoic-Tech a Insulodrive

Každá porce přípravku Cell-Tech Hardcore obsahuje vědecky vyvinuté receptury, které byly navrženy tak, aby maximalizovaly transport kreatinu v lidském těle a jeho vstřebávání. Tyto exkluzivní receptury se skládají ze čtyř matric supersaturačního kreatinu a inzulínu. První z nich, receptura zvaná Crea-Edge, je vysoce účinná matrice anabolického kreatinu (obsahuje 7 druhů kreatinu), která byla vyvinuta k maximálnímu růstu svalů a síly. Druhá matrice, zvaná Osmodrol, je hyperosmotická látka způsobující zvětšování objemu buněk a je speciálně vyvinuta k tomu, aby se Vaše svalové buňky pomocí výživných látek nafoukly a došlo k jejich maximální hydrataci. Třetí matrice se nazývá Lipoic-Tech a obsahuje přesně odměřené množství látky, která optimalizuje saturaci a způsobí supercitlivost svalových buněk na anabolický hormon inzulín. Poslední, ale zdaleka ne bezvýznamná matrice, se nazývá Insulodrive. Jde o látku zvyšující inzulín na maximální hodnotu a je speciálně vyvinuta k tomu, aby podporovala inzulín v krevním toku a tím docházelo k jeho absorpci do svalů.

Celou matrici doplňuje také přesně odměřené množství laboratorně upravené dextrózy, což pak z přípravku Cell-Tech Hardcore vytváří neuvěřitelně silnou směs, která zapříčiňuje nezastavitelný růst svalů.

Profesionálové doporučují Cell-Tech Hardcore

'Kdykoliv do Vašeho systému zařadíte tak skvělý přípravek, jako je Cell-Tech Hardcore, pomůže Vám zlepšit Vaše výkony i sílu. Jakmile jsem začal užívat přípravek Cell-Tech Hardcore, všiml jsem si, jak se zvýšila moje síla, plnost svalů a jejich velikost. Přípravek Cell-Tech Hardcore je nejlepší a není nic, s čím by ho bylo možné srovnávat.'
Jay Cutler, držitel titulu Mr. Olympia

'Od té doby, co je kreatin v přípravku Cell-Tech Hardcore ve formě nanočástic, je jasné, že byl vyvinut tak, aby se kreatin rychle dostal do svalů. Každodenní užívání přípravku Cell-Tech Hardcore mi pomohlo přibrat velké množství svalové hmoty. Díky tomu jsem se dostal na vrchol, kde jsem dodnes. Přípravek Cell-Tech Hardcore je nejefektivnější moderní přípravek pro tvorbu svalstva na bázi kreatinu, který jsem během svého života užíval.'
David Henry, superstar týmu MuscleTech

'Doporučuji přípravek Cell-Tech Hardcore každému kulturistovi nebo každému chlapíkovi, který chodí do fitcentra, aby si vybudoval veliké a silné svaly. Přípravek Cell-Tech Hardcore je právě nyní nejlepší doplněk pro ty chlapíky, kteří chtějí vidět výsledky, vybudovat si svaly a mít sílu.'
Gustavo Badell, dvojnásobný vítěz IFBB Pro

'Už hodně let působím v oblasti kulturistiky a s přípravkem Cell-Tech Hardcore jsem opravdu zjistil, že něco skutečně funguje tak, jak to o sobě tvrdí. Není žádný přípravek, s kterým by ho bylo možno srovnat. Přípravek Cell-Tech Hardcore je dle mě nejlepší na trhu, protože Vám dává přesně to, co potřebujete po tréninku – a to je růst svalů.'
Darrem Charles, osminásobný vítěz IFBB Pro

Nejčastější dotazy

Je vhodné užívat přípravek Cell-Tech Hardcore s jinými přípravky společnosti MuscleTech?

Ano. Přípravek Cell-Tech Hardcore spolehlivě funguje s jinými přípravky společnosti MuscleTech, jako je například přípravek Nitro-Tech Hardcore. Produkty značky MuscleTech nejenom, že výborně fungují samostatně, ale jsou navrhovány i tak, aby se jejich skvělé účinky v kombinaci ještě znásobovaly (působí synergicky).

Co je to nanomolekulární hyperdisperzní technologie?

Přípravek Cell-Tech Hardcore reprezentuje opravdu nespoutané síly nanopartikulace. Nanopartikulace je technologický proces spočívající v omezení množství látky na mikroskopickou velikost, čímž je vyvolána iniciace rapidní absorpce této látky. Spolupráce mezi výzkumníky společnosti MuscleTech a vedoucími experty v oblasti nanočásticových technologií vedla k tomu, že byla vytvořena ultra absorpční látka obsahující částice o mikronové velikosti, což je podstatou revoluční receptury přípravku Cell-Tech Hardcore. Využívání pneumatických a tryskových systémů přivedlo výzkumníky k tomu, že byli schopni zredukovat přesně určené množství kreatinu obsaženého v přípravku Cell-Tech Hardcore tak, že jeho velikost je mezi dvěma a padesáti mikrony! To znamená, že je o 7400 % menší než jsou velikosti kreatinových částic, které se nacházejí v jiných kreatinových doplňcích! Výsledkem výzkumu je tedy vytvoření nové specifické látky, která dramaticky urychluje úroveň absorpce.

Autorská práva

Grafické a textové materiály zde zveřejněné byly použity se souhlasem společnosti MuscleTech se sídlem v Kanadě a podléhají autorskému zákonu. Bez předchozího písemného svolení společnosti MuscleTech je přísně zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu povahy textové, obrazové nebo zvukové.

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu


Související zboží:


Klíčová slova pro Cell-Tech (MuscleTech):

 • celltech, celtech, cel-tech, cell-tech, hardcore, hardcor, kreatin monohydrát, bezvodý kreatin, dikreatin malát, kreatin-alfa-ketoglutarát, kreatin pyroglutamát, trikreatin hydroxycitrát, creakic, muscletech


Chcete Cell-Tech (MuscleTech) koupit?

 • postup krok za krokem najdete zde
 • případně volejte naší hot-line 606 344 177


Chcete se na cokoliv zeptat?
Jméno:  E-mail:
Nadpis:  Upozornit na odpověď:
Otázka:
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.
Na otázky odpovídají:

Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

dotaz
autor: Tomáš • datum: 28.02.2008
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak by mi to pomohlo na nárůs svalové hmoty.Tedka mám zhruba 70 kg a 187 cm.A taky jak to bude když doberu to balení... děkuji za vaši odpověd, s pozdravem
Je to jeden s nejkvalitnějších přípravků na nárůst svalové hmoty. Jak pomůže právě Vám bude záležet na více faktorech ( jídelníček, trénink, regenerace a další suplementace )


N Nákupní košík


Nyní můžete:
- nakupovat
- ukázat košík
V Vyhledávání

Hledaný výraz:

P Praktické
N Nepřehlédněte

Víte, že můžete objednávat i SMSkou? Stačí napsat seznam požadovaného zboží, způsob dopravy a dodací adresu
na číslo 606 344 177!

H Hot-line

Potřebujete poradit?
Chcete objednat?
Volejte 602 28 98 38!

O Odkazy
• gigafitness.cz
• posilovací stroje
• trenérské kurzy
• osobní trenér
P Provozovatel
Provozovatelem tohoto internetového obchodu je:

MEGA Fitness, spol. s r.o.
Bruslařská 1185/16
102 00, Praha 10
IČ: 645 80 601
MEGA Fitness, spol. s r.o., Praha 10, Bruslařská 1185/16, PSČ 102 00; IČ: 645 80 601
Jméno:
Heslo:
Sportovní výživa
Literatura
Fitness zařízení