Imunooxi je koncentrovaný výtažek z čerstvého ovoce a zeleniny se standardizovaným obsahem bioaktivních rostlinných látek, extraktu z rostliny Echinacea a vitamínu C. Červená lžička zdarma!

Imunooxi (Nutrend)
balení   druh běžná cena cena pro vás počet kusů
300 ml   neuvedeno
- oblíbenost: 10/10
500 Kč  477 Kč 
Metodiku hodnocení oblíbenosti najdete zde.

Klikněte pro zvětšení.Imunooxi
Nutrend

Informace výrobce (Imunooxi, Nutrend):

Odborné studie potvrzují, že zelenina a ovoce snižují riziko vzniku civilizačních chorob. Předpokládá se, že v organismu působí společně komplex látek v nich obsažený, tj. spolu s vitamíny a minerály i další biologicky aktivní (bioaktivní) ochranné látky.

Imunooxi proto obsahuje koncentrát celého spektra antioxidačně aktivních látek přírodního původu (polyfenoly, karotenoidy) – je připraven z plodů ibišku, dýně, černého rybízu, hroznů, karotky, černé karotky, citronu, borůvek, bezinek, třešní, vitamín C, extrakt Echinacea purpurea.

1 dávka - 10 ml Imunooxi odpovídá 200 g běžného čerstvého ovoce a zeleniny.

Účinky:

 • posiluje přirozenou imunitu
 • zpomaluje proces stárnutí (anti-aging)
 • pomáhá zvládat stres a nadměrnou zátěž
 • antioxidační účinek - ochrana před volnými radikály
 • pomáhá detoxikovat organismus
 • urychluje pozátěžovou regeneraci

Charakteristika účinných látek:

 • Bioaktivní rostlinné látky podporují obranyschopnost organismu, pomáhají při snižování hladiny cholesterolu v krvi, regulaci krevního tlaku, při prevenci rakoviny, zánětlivých a virových onemocněních.
 • Polyfenoly jsou silné antioxidanty, což jsou látky schopné v organismu likvidovat volné kyslíkové radikály a bránit tak buněčné struktury a makromolekuly před oxidačním poškozením. Antioxidanty tak blahodárně působí na lidský organismus. Vhodné jsou především jako podpora dobrého zraku, hojení ran a urychlení regenerace. Kromě toho polyfenoly rovněž podporují odbourávání mnoha toxických a karcinogenních látek, které člověk přijímá z vnějšího prostředí.
 • Karotenoidy mají ochranný účinek proti působení UV záření, napomáhají uchovat například zdravou kůži, sliznice, imunitu, ženské reprodukční orgány.
 • Vitamín C patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, v lidském organismu plní řadu důležitých funkcí. Má důležitou úlohu při tvorbě pevného druhu vaziva, kolagenu, který je nutný pro růst organismu a opravu poškozených vazivových tkání. Účastní se při resorpci železa. Rychleji se spotřebovává při opakovaném a déletrvajícím stresu.
 • Extrakt Echinacea purpurea je silně působící imunostimulační prostředek se širokým spektrem účinnosti.

Doporučené dávkování:

 • pro pravidelné dlouhodobé užívání doporučujeme 10 - 20 ml (2 - 4 lžičky) za den
 • v situacích mimořádného zatížení organismu pak 20 - 30 ml (4 - 6 lžiček) za den
 • nepřekračujte doporučené dávkování

Tabulka nutričních hodnot:

100 ml 10 ml
energetická hodnota 1462 kJ/344 kcal 146,2 kJ/34,4 kcal
bílkoviny 1,74 g 0,17 g
sacharidy 81,68 g 8,16 g
cukry 81,68 g 8,16 g
tuky 0,48 g 48 mg
nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
vláknina 0 g 0 g
sodík 0 g 0 g
polyfenoly 1320 mg 132 mg
karotenoidy 21 mg 2,1 mg
vitamín C 2 g 200 mg
extrakt Echinacea purpurea 0,335 g 33,5 mg

Složení:

 • výtažek z ovoce a zeleniny (komplex antioxidačních látek), invertní sirup, vitamín C, extrakt z rostliny Echinacea purpurea

Další informace:

 • inteligentní, mimořádně účinné řešení pro ty z nás, kteří jsme zatíženi nepříznivými vlivy životního prostředí
 • ideální prostředek pro posílení imunity, boj s volnými radikály a zvládání každodenního stresu
 • ideální prostředek pro komplexní péči o zatěžovaný organismus
 • silný koncentrát toho nejlepšího z vybraných druhů ovoce a zeleniny
 • velmi příjemný a ideální zdroj příjmu toho nejlepšího, co nám ovoce a zelenina nabízí
 • komplex celého spektra antioxidačně aktivních látek přírodního původu
 • připravena z plodů ibišku, dýně, černého rybízu, hroznů, karotky, černé karotky, citronu, borůvek, bezinek a třešní
 • přírodní produkt bez konzervačních látek a umělých sladidel

Imunooxi je přírodní produkt pro komplexní péči o zatěžovaný organismus. Koncentrovaný výtažek z vybraných druhů ovoce a zeleniny se standardizovaným obsahem bioaktivních rostlinných látek, extraktu z rostliny Echinacea a vitamínu C. Imunooxi obsahuje koncentrát celého spektra antioxidačně aktivních látek přírodního původu (polyfenoly, karotenoidy). Je vyvinuta pro podporu přirozené imunity, eliminaci volných radikálů (antioxidační účinek), péči o zatěžovaný organismus a zvládání každodenního stresu. Imunooxi je skloubení moderních poznatků, současných možností a tradičních zdrojů.

Je všeobecně známo, že zelenina a ovoce snižují riziko vzniku civilizačních chorob. Vybrané ovoce a zelenina jsou skvělým zdrojem polyfenolů, karotenoidů, vitaminů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jednotlivé druhy ovoce a zeleniny jsou pečlivě vybírány s ohledem na jejich blahodárné účinky na lidský organismus.

Dopřejte sobě i svým blízkým to nejlepší, co příroda nabízí.

Výživoví specialisté doporučují jíst 5 – 6x denně stogramové porce ovoce a zeleniny. Ale buďme realisté, kdo z nás se takto běžně stravuje? Shon, stres, nedostatečný čas na jídlo a navíc ne všichni bezproblémově strávíme takovéto množství i s ohledem na problémy s překyselením žaludku.

Imunooxi je výhodná právě pro svůj obsah koncentrovaných antioxidantů, ale narozdíl od megadávek ovoce nepřidává tělu nadbytečnou fruktózu.

 • výživové doporučení 5x denně 100 g (hrst) ovoce
 • 10 ml Imunooxi pokrývá minimálně 2 denní dávky
 • 10 ml Imunooxi odpovídá 200 g čerstvého ovoce
 • 10 ml odpovídá – 1 l 100 % jablečné, pomerančové šťávy
 • 10 ml odpovídá – 300 ml 100 % malinové šťávy
 • 10 ml odpovídá – 150 ml 100 % šťávy z černého jeřábu

Echinacea purpurea

Všestranná bylina, která je v medicíně využívána více než 200 let. Je známá jako přírodní antibiotikum a účinný prostředek proti infekcím, který napomáhá ničit bakterie i viry v těle. Stimuluje buňky imunitního systému, které hrají klíčovou roli v boji proti infekcím.

Borůvky

Tyto malinké lahodné plody mají mnoho příznivých účinků pro lidské zdraví. Jsou nejen bohatým zdrojem vitamínu C (příznivý vliv na imunitní systém), ale mají vysoký obsah i dalších zdravý prospěšných látek (železo, antioxidanty atd.). Díky tomu jsou velice vhodnou obranou proti volným radikálům. Je užívána pro podporu prevence i jako součást léčby proti sezónním onemocněním, jako je chřipka, nachlazení či rýma. Borůvka podporuje i dobrý zrak a slouží i jako prevence při těchto potížích.

Třešně

Toto velmi zdravé ovoce je bohatým zdrojem minerálů, vitamínů a vlákniny. Díky tomu jsou ideálním ovocem proti zánětům, parodontóze a artritidě, umí vázat škodliviny, které se pak mohou vyloučit, podporují oběhový systém. Obsahuje velké množství jódu a jsou vhodné pro nemocné se štítnou žlázou a bolestmi páteře. Obsažený vápník pro zdravý vývoj kostí, zubů a správnou funkci nervů, železo pro správnou krvetvorbu, draslík podporuje vylučování vody z těla, čímž blahodárně působí na játra a ledviny a působí na snižování krevního tlaku.

Karotka

Mrkev patří mezi nejčastěji používanou zeleninu u nás a hlavně také nejzdravější. Má pozitivní vliv na imunitní systém, posiluje zrak i oběhový systém a srdce, je důležitým zdrojem karotenu – provitamínu A, jeho nedostatek způsobuje šeroslepost.

Černý jeřáb - Aronie

Plody tohoto poněkud opomíjeného stromu jsou mnohdy omylem považovány pouze za okrasné. Jsou významným zdrojem vitamínů, minerálů, antokyanů, flavonoidů tzv. antioxidantů. Zlepšují metabolismus, mají antibakteriální a detoxikační účinky (podpora jaterních a ledvinových funkcí), pomáhají proti onemocnění oběhové soustavy (vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol…).

Dýně

Tato celosvětově rozšířená a hojně používaná zelenina vyniká svým vysokým obsahem karotenoidů a celé řady vitamínů a minerálů . Svými účinky je prospěšná pro čistění střev, podporuje trávení, posiluje imunitní systém, zklidňuje nervovou soustavu, podporuje činnost srdce, snižuje hladinu tuků v krvi, regeneruje poškozené tělesné buňky.

Černý rybíz

Je pravá vitaminová pilulka. Jeho plody jsou vysoce ceněny pro nejvyšší podíl ovocných kyselin, které aktivují látkovou výměnu. Obsahuje velké množství vitamínu C, silný antioxidant resveratrol, minerály či flavonoidy. Sušený rybíz se přidává do čajů a působí proti nachlazení. Zvyšuje pružnost cév, posiluje imunitní systém a odolnost organismu, užívá se proti hemeroidům a křečovým žilám.

Červené hrozny

Určitě jste již slyšeli o příznivých účincích na organismus u pravidelných konzumentů malého množství červeného vína. Tyto účinky má antioxidant resveratrol, který pozitivně působí na kardiovaskulární systém a metabolismus tuků, má protizánětlivé a protirakovinné účinky.

Citron

Citroník je díky svým účinkům na lidský organismus zmiňován a oslavován již v nejstarších medicínských spisech. Známý je především vysokým obsahem nejznámějšího antioxidantu - vitamínu C. Díky němu a aromatickým silicím detoxikuje organismus, má antioxidační účinky, zvyšuje imunitu a podporuje krvetvorbu. Citrony jsou vhodné také pro podporu léčby křečových žil a vysokého krevního tlaku pro své tonizační účinky na krevní oběh.

Ibišek

Tato květina s ostře červenými krásnými květy je ceněna nejen pro estetickou hodnotu, ale i pro vysoký obsah antioxidantů, fytosterolů a flavanoidů. Má pozitivní vliv na hladinu cholesterolu, posiluje kardiovaskulární systém a stabilizuje škodlivé volné radikály (antioxidační účinek), čímž brzdí stárnutí a poškozování buněk.

Černý bez

Patří mezi nejoblíbenější a také nejznámější léčivé rostliny s mnohostranným účinkem. Jeho bobule posilují imunitní systém, působí jako účinný neutralizátor volných radikálů, jsou močopudné a potopudné, působí při revmatizmu, mají zklidňující účinek.

Co jsou antioxidanty?

Antioxidanty jsou látky, které neutralizují „škodlivé“ volné radikály. Je důležité si říct, že každý organismus či potravina je schopná neutralizovat pouze určité množství volných radikálů, má určitou kapacitu. Látky s vysokou antioxidační kapacitou jsou převážně rostlinného původu - patří mezi ně vitamín C, vitamín A, koenzym Q, flavonoidy, karotenoidy a stopové prvky jako selen, zinek a měď. Ovoce a zelenina jsou potraviny s nejvyšší antioxidační kapacitou.

Polyfenoly jsou silné antioxidanty, které likvidují volné radikály a tak brání buněčné struktury před jejich poškozením. Mají protirakovinný účinek, prospívají činnosti srdce, snižují kornatění tepen i zpomalují stárnutí buněk.

Karotenoidy - tyto antioxidanty z ovoce a zeleniny mají vysokou schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály. Mají vliv na snížení rizika vzniku rakoviny, podporují prevenci srdečních nemocí, omezují tvorbu cholesterolu a zlepšují zrak. V Imunooxi se nenacházejí jednotlivě (vždy je společně více karotenoidů a ochranných složek). Ochrana buněk je dána synergistickým efektem karotenoidů a dalších antioxidantů.

Co jsou volné radikály?

Volné radikály a antioxidanty jsou v poslední době velmi skloňovaným pojmem mezi lidmi se zájmem o zdravý životní styl. Víme všichni, co to vlastně volný radikál je a jak negativně na nás působí?

Volné radikály jsou velmi reaktivní částice, které můžou napadat biologické struktury. Vznikají jako vedlejší produkt metabolismu, vyskytují se všude kolem nás i uvnitř nás. Negativně působí na náš organismus, jsou příčinou mnoha civilizačních onemocnění. Mohou poškodit naše buňky i genetickou výbavu. Účinným bojovníkem jsou tzv. antioxidanty. Organismus je přirozeně vybaven enzymy, které mu pomáhají se s volnými radikály vyrovnat, ovšem zvýšeně znečištěné životní prostředí, ozónová díra, zvýšený stres, kouření, špatná životospráva, UV záření zvyšují koncentraci a hromadění volných radikálů v těle. Proto bychom organismu měli pomoci a zařadit antioxidanty do našeho jídelníčku.

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu


Související zboží:


Klíčová slova pro Imunooxi (Nutrend):

 • imuno, oxi, imunooxi, vitamín, vitamin, beta karoten, echinacea, askorbová, nutrend


Chcete Imunooxi (Nutrend) koupit?

 • postup krok za krokem najdete zde
 • případně volejte naší hot-line 602 28 98 38


Chcete se na cokoliv zeptat?
Jméno:  E-mail:
Nadpis:  Upozornit na odpověď:
Otázka:
Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.
Na otázky odpovídají:

Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Lenka Rýdlová
Asistentka prodeje, trenér II. třídy.N Nákupní košík


Nyní můžete:
- nakupovat
- ukázat košík
V Vyhledávání

Hledaný výraz:

P Praktické
N Nepřehlédněte

Víte, že můžete objednávat i SMSkou? Stačí napsat seznam požadovaného zboží, způsob dopravy a dodací adresu
na číslo 602 28 98 38!

H Hot-line

Potřebujete poradit?
Chcete objednat?
Volejte 602 28 98 38!

O Odkazy
• gigafitness.cz
• posilovací stroje
• trenérské kurzy
P Provozovatel
Provozovatelem tohoto internetového obchodu je:

MEGA Fitness, spol. s r.o.
Bruslařská 1185/16
102 00, Praha 10
IČ: 645 80 601
MEGA Fitness, spol. s r.o., Praha 10, Bruslařská 1185/16, PSČ 102 00; IČ: 645 80 601
Jméno:
Heslo:
Sportovní výživa
Literatura
Fitness zařízení