Pro hmotu a sílu #3

Nejvyšší řada balíčku od Nutrendu přináší jen to nejlepší. Creatin Ethyl Ester - vylepšená verze ověřeného kreatin monohydrátu, který podporuje nárůst síly a svalů, T.R.T. - unikátní kombinace tří rostlinných extraktů podporujících tvorbu testosteronu. A do třetice nejoblíbenější protein na českém trhu Whey Core 100, který dodá Vašemu tělu bílkoviny a nastartuje anabolické procesy.

Akční nabídka:

V akční nabídce nyní balíček Pro hmotu a sílu #3 se slevou 610 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 2585 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 1975 Kč! Ušetříte 610 Kč.

Pro hmotu a sílu #3 (sleva 24 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack vanilka 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack jahoda 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack banán 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack malina 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack borůvka 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack ledová káva 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack pistácie 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack čokoláda-třešeň 2585 Kč 1975 Kč
minusplus
1 pack biscuit 2585 Kč 1975 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro hmotu a sílu #3, Nutrend):

Vítěz chuťových testů! Whey Core 100 se pyšní obsahem kvalitních a rychle vstřebatelných bílkovin (76 %), vynikající chutí a výbornou rozmíchatelností. 100 % čistý syrovátkový protein s vysokou biologickou hodnotou a rychlou vstřebatelností. Je vhodný jak pro kondičně cvičící, tak i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce. Je vyrobený z těch nejlepších a 100 % čistých proteinových zdrojů, a to z WPC (syrovátkový proteinový koncentrát) a z WPI (syrovátkový proteinový izolát). Každá dávka proteinu Whey Core 100 obsahuje 5 gramů BCAA - esenciálních aminokyselin L-leucin, L-isoleucin a L-valin, které jsou nezbytné pro kvalitu a nárůst svalů. Whey Core 100 je vhodný pro všechny, kteří chtějí kvalitními bílkovinami podpořit nárůst svalové hmoty. Je určen pro doplnění bílkovin kdykoliv v průběhu dne, ať pro kondičně cvičící, či začínající kulturisty, silové a fitness sportovce.

Compress T.R.T. je zkratka tří synergicky působících standardizovaných extraktů - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea, Trigonella, které podporují navýšení hladiny testosteronu. Produkt je navíc obohacen o jedinečný antioxidační systém, standardizovaný extrakt z cukrové třtiny, který je zdrojem policosanolů.

Creatine Ethyl Ester je pokročilá verze kreatinu, esterifikovaný kreatin, který se vyznačuje lepší stabilitou, výbornou využitelností a vstřebatelností. Ideální pro silové sportovce (a sportovce, kteří se věnují dynamickým sportům) na zvýšení výkonnosti při vysoce intenzivním fyzickém výkonu. Creatine Ethyl Ester je ideální pro rychlostně silové sporty, jako je např. hokej, bojové sporty apod. Vysokou oblibu má mezi kulturisty a kondičními cvičenci.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro hmotu a sílu #3 (Nutrend):

Whey Core 100, power active, wheycore, whei, vhey, vhei, core, kore, 100, proteiny, protejn, bílkoviny, wpi, wpc, isolát, izolát, koncentrát, Compress T.R.T., TRT, T-R-T, T R T, tribulus, tribulus terestris, tribulus terrestris, kotvičník, testosteron, svalový růst, zvýšení hladiny testosteronu, zvýšení libida, tribulus, compress expand, cee, creatin ethyl ester, kreatin ethyl ester, creatine ethyl ester, kreatin etyl ester, nutrend

Chcete Pro hmotu a sílu #3 (Nutrend) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^