Pro hmotu a sílu #2

Pokročilá kombinace toho nejúčinějšího na českém trhu. Velký protein CFM 80 dodá svalům živiny, aby měly z čeho růst, a nastartuje anabolické procesy. Creatin Ethyl Ester je nová forma osvědčeného kreatinu monohydrátu, která přináší lepší vstřebatelnost a účinnost. Hellnox je předtréninkový stimulant a mix těch nejúčinnějších látek v jediném přípravku.

Do pole "Poznámky" (v nákupním košíku pod zadáváním dodací adresy) napište Vámi zvolenou příchuť Hellnoxu, kterou chcete zaslat (na výběr je pomeranč, jablko, višeň).

Akční nabídka:

V akční nabídce nyní balíček Pro hmotu a sílu #2 se slevou 928 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 2856 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 1928 Kč! Ušetříte 928 Kč.

Pro hmotu a sílu #2 (sleva 33 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack vanilka 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack banán 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack jahoda 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack čoko-kokos 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack borůvka 2856 Kč 1928 Kč
minusplus
1 pack cookies - sušenka 2856 Kč 1928 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro hmotu a sílu #2, Extrifit):

Professional WPC 80 je od března 2014 v novém balení, s novým a ještě lepším složením a také s novým názvem! V čem je CFM Instant Whey 80 ještě lepší než jeho už tak velmi oblíbený předchůdce? Má mnohem lepší krémovitost a lahodnou konzistenci, je dostupný v sedmi nových naprosto excelentních a vylepšených příchutích na samé hranici možného u tohoto typu CFM proteinu, nově je také dostupná příchuť sušenka - cookies, kterou si zamilujete! U ovocných příchutí jsou navíc obsaženy rozemleté kousíčky 100% ovoce. To vše se sedmi trávicími enzymy, se sladidlem z rostliny stévie, bez jakýchkoliv chemických barviv!

Hellnox je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hellnox obsahuje efektivní kombinaci vysokých dávek látek stimulujících produkci NO (oxidu dusnatého) doplněnou o zdroje sacharidů - isomaltulózu (palatinóza), maltodextrin a dextrózu, volné aminokyseliny (BCAA, L-glutamin), Creapure (německý kreatin monohydrát nejvyšší čistoty) a stimulační látky - taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Unikátní je obsah patentované složky ActiNOS (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu). Nyní Vám přinášíme v tomto produktu inovaci. Výrobce ActiNOS vyvinul novou, daleko koncentrovanější formu nitro peptidů (označovanou také jako CFM Nitro P), a tu jsme použili v produktu Hellnox! V inovovaném Hellnoxu bylo také použito sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu.

Crea Ethyl Ester obsahuje kreatinový ethyl ester HCl. Zdůrazněním pozitivních vlastností a eliminací negativních stránek kreatin monohydrátu vzniká kreatin ethyl ester HCl. Vědecké studie potvrdily jeho vysokou účinnost s minimálními vedlejšími účinky! Pro náročné sportovce, kterým jde o co nejvyšší výkon a co nejvyšší nárůst svalové hmoty je určen přesně tento výrobek, vyzkoušejte a uvidíte!

Šejkr Extrifit můžete nyní zakoupit v barvě shodující se s novým designem značky Extrifit. Uzávěr šejkru je v barvě černé a je šroubovací. Malé šroubovací víčko je u obou variant také černé. Na šejkru zaujme logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření a průhledy pro vizuální kontrolu náplně. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro hmotu a sílu #2 (Extrifit):

CFM Instant Whey 80, Professional WPC 80, wpc cfm 80%, whey protein, proteiny, protejn, bílkoviny, bílkovina, syrovátka, syrovátkový, cross flow microfiltration, ultrafiltrace, Šejkr Extrifit, šejk, shaker, šejkr, mixování, míchání, nápoj, proteinový, crea pure, crea ethyl ester, crea pure ethyl ester, cee, 100% creatine monohydrate, creatin, kreatin, monohydrát, monohydrat, ethyl, ester, HellNox, hell-nox, hell - nox, hell - nox, Hell NO Gel, Hell NOGel, Hell-NO-Gel, helgel, hellgell, hell gell, hell no gel, nitric oxide, nitric oxid, oxyd, gel, gelové, extrifit

Chcete Pro hmotu a sílu #2 (Extrifit) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^