Pro maximum z tréninku #1

Tréninková výživa patří k té nejvíce podceňované vůbec. Abychom mohli odcvičit trénink co nejlépe, potřebujeme energii. Jak můžeme odjet kvalitní trénink bez pořádného paliva? Ani auto nejezdí na vzduch. Běžnou praxí je "strach" z užití sacharidů v průběhu tréninku, protože bychom tím mohli redukovat pálení tuků. Přitom naším primárním cílem by mělo být zvýšení efektivity tréninku a následný lepší odpočinek, abychom mohli trénovat častěji a tréninkové úsilí se přeneslo do nárůstu svalové hmoty a redukce tuku v mimotréninkové době. Čím lépe se totiž o tělo postaráte v období tréninku, tím lépe budete stavět (či odbourávat) a regenerovat ve zbývající části dne.

Pokud tedy chcete opravdu dostat ze svého tréninku maximum, musíte se o tělo v čase tréninku dokonale postarat. V tu chvíli přichází na scénu balíček se speciální kombinací produktů od společnosti SynTech. Tento balíček je jasnou volbou pro každého, kdo si čas v posilovně chce užít, ale zaroveň nehodlá ani sekundu tréninku promarnit. Je pro každého, kdo si jde za svým cílem a ví, jak ho dosáhnout.

Tisíce sportovců po celém světě už poznaly, že na jejich cestě za sílou, svaly, výkonem a zdravím je výživa od společnosti SynTech tím ideálním společníkem.

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 3547 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 2476 Kč! Ušetříte 1071 Kč.

Pro maximum z tréninku #1 (sleva 30 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack ovocný punč 3547 Kč 2476 Kč
minusplus
1 pack tropické ovoce 3547 Kč 2476 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro maximum z tréninku #1, SynTech):

SynTsize Pump je předtréninkový přípravek určený pro maximalizaci silového výkonu, napumpování svalů a zvýšení intenzity tréninku. Obsahuje vysoké dávky základních účinných látek pro lepší napumpování (stimulace produkce NO), patentovaného nástupce kreatinu Creapure s vyšší účinností Crea-Trona, BCAA aminokyseliny, beta alanin a stimulanty. SynTsize Pump lze zakoupit jako vzorek k vyzkoušení: SynTsize Pump - vzorek (20 g). Více informací zobrazíte kliknutím zde.

ProXtend je doplněk sportovní výživy, je sportovci vyhledáván pro oddálení pocitu únavy, lepší regeneraci a vyšší sportovní výkony ať už silového, nebo i vytrvalostního charakteru. je určený pro použití před tréninkem, v jeho průběhu i bezprostředně po jeho skončení, který obsahuje sacharidy jako zdroj energie, BCAA aminokyseliny, glutamin, citrulin malát (pro lepší produkci oxidu dusnatého) a řadu vitamínů. ProXtend lze zakoupit jako vzorek k vyzkoušení: ProXtend - vzorek (42 g). Více informací zobrazíte kliknutím zde.

SynTsize Recovery je potréninkový nápoj obsahující snadno stravitelné sacharidy a bílkoviny ve vhodném poměru, spolu s některými aminokyselinami (leucin a glutamin) a dalšími látkami, jako je např. Crea-Trona či beta alanin. Dodá tělu naprosto vše, co po náročném tréninku potřebuje, je vyhledáván sportovci pro dosažení mnohem rychlejší regenerace a zvýraznění svalového růstu nebo zlepšení silových či vytrvalostních výkonů. Více informací zobrazíte kliknutím zde.


O kvalitě produktů SynTech:

SynTech je belgická značka sportovní výživy, která je založena na využívání nejlepších možných surovin s ochrannými známkami s vědecky prokázanými účinky, zároveň ale také s reálně využitelným množstvím účinných dávek. Produkty SynTech patří k absolutní špičce evropského trhu se sportovní výživou, jejich výroba probíhá v souladu s normou ISO 22000 (systém managementu bezpečnosti potravin) a všechny produkty jsou GMO free (pocházejí tedy ze surovin, které nebyly geneticky modifikovány).

SynTech klade důraz na následující čtveřici klíčových parametrů:

  • Vědecky prokázané účinky klíčových látek - více zde
  • Nejlepší suroviny s ochrannými známkami - více zde
  • Využití reálně účinných dávek - více zde
  • Vzájemná podpora účinných látek - více zde


Více informací o jednotlivých položkách v tomto balíčku získáte kliknutím na následující odkazy:

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro maximum z tréninku #1 (SynTech):

SynTsize Recovery, SynTsize, Syn T-size Recovery, Syn -Tsize Recovery, Syn T size Recovery, crea trona, crea-trona, crea - trona, creatrona, creatin, kreatin, creatine, arginin, NO, arginine, nitric oxide, anabolizér, SynTsize Pump, Syn T-size Pump, Syn-Tsize Pump, Syn T size Pump, crea trona, crea-trona, crea - trona, creatrona, creatin, kreatin, creatine, arginin, NO, arginine, nitric oxide, anabolizér, ProXtend, Pro Xtend, Pro-Xtend, Xtend, X-tend, x - tend, škrob Waxy Maize, vosková, kukuřice, vitamín, vitamíny, vitamínový, glutamin, leucin, isoleucin, valin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, BCAA, amino, kyseliny, syntech

Chcete Pro maximum z tréninku #1 (SynTech) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^