SynOxy Boost

SynOxy Boost je vysoce koncentrovaná předtréninková formule. Potřebujete zesílit Vaši výbušnou sílu, zvětšit svalový objem a podpořit ATP produkci. SynOxy Boost v kombinaci s citrulin malátem a složkou Vinitrox funguje jako NO prekurzor. Látka NO (nitric oxide) je velmi populární mezi atlety, kteří potřebují optimální transport kyslíku a nutrientů. Zlepšení krevního transportu z a do aktivních svalů a zvýšení kyslíkového transportu vyhledávají nejen kulturisté, ale řada dalších sportovců.

Upozornění: Produkt je velmi citlivý na vzdušnou vlhkost, po otevření vždy co nejdříve velmi pečlivě uzavřete. Nenechávejte produkt delší dobu otevřený. V opačném případě produkt postupně ztvrdne.

SynOxy Boost (sleva 20 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
300 g exotic 799 Kč 643 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (SynOxy Boost, SynTech):

SynOxy Boost dále obsahuje beta alanin, kreatin monohydrát, citrulin malát a guaranu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, čehož dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Vinitrox je unikátní synergická směs hroznových a jablečnýxh polyfenolů. Zaujímá první místo, co se vazodilatačních vlastností týče, s tím souvisí zlepšení prokrvení.

Kombinace kreatinu a beta alaninu je využívána v situacích, kdy sportovci chtějí podpořit rozvoj svalové hmoty za současné redukce tuku. Tato kombinace je mnohem efektivnější než účinek izolované formy kreatinu.

Kofein z guarany je oblíben mezi sportovci, kteří potřebují nabudit do tréninku a zvýšit koncentraci a zkrátit čas reakce.

O kvalitě produktů SynTech:

SynTech je belgická značka sportovní výživy, která je založena na využívání nejlepších možných surovin s ochrannými známkami s vědecky prokázanými účinky, zároveň ale také s reálně využitelným množstvím účinných dávek. Produkty SynTech patří k absolutní špičce evropského trhu se sportovní výživou, jejich výroba probíhá v souladu s normou ISO 22000 (systém managementu bezpečnosti potravin) a všechny produkty jsou GMO free (pocházejí tedy ze surovin, které nebyly geneticky modifikovány).

SynTech klade důraz na následující čtveřici klíčových parametrů:

  • Vědecky prokázané účinky klíčových látek - více zde
  • Nejlepší suroviny s ochrannými známkami - více zde
  • Využití reálně účinných dávek - více zde
  • Vzájemná podpora účinných látek - více zde

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte obsah 1 odměrky (10 g) SynOxy Boost v 200 ml vody
  • užívejte 20 minut před tréninkem
  • (jedna dávka obsahuje 165 mg kofeinu)

Tabulka nutričních hodnot (100 g):

100 g 10 g
energetická hodnota 1151 kJ/275 kcal 115 kJ/28 kcal
bílkoviny 63,8 g 6,38 g
sacharidy 4,7 g 0,47 g
tuky 0,2 g 0,02 g
Strength & Power
kreatin monohydrát 30 g 3 g
beta alanin 20 g 2 g
NO Matrix
citrulin malát 30 g 3 g
Malus pumila Mill. (Paradise apple) 2,8 g 0,28 g
Vitis vinifera L. 1,2 g 0,12 g
Paullinia cupana Kunth (guarana) 7,5 g 0,75 g

Složení:

  • kreatin monohydrát, citrulin malát, beta alanin, Paullinia cupana Kunth (guarana), Malus pumilla Mill. (Paradise apple), barvivo: uhličitan vápenatý, kyselina citronová, citrát sodný, Vitis vinifera L., aroma: exotické ovoce, regulátor kyselosti (uhličitan draselný), oxid křemičitý, sukralóza, Carthamus tinctorius (Světlice barvířská)

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro SynOxy Boost (SynTech):

SynOxy Boost, Syn Oxy Boost, Syn.Oxy Boost, Syn - Oxy Boost, Syn-Oxy Boost, crea trona, crea-trona, crea - trona, creatrona, creatin, kreatin, creatine, arginin, NO, arginine, nitric oxide, anabolizér, syntech

Chcete SynOxy Boost (SynTech) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

pred treninkem

autor: dany • datum: 03.03.2015

dobrý den, hledam nakopavac pret treninkem do diety, tedy bez cukru. idealne se stimulanty, no bází, případně s kreatinem a bcaa. všechno neni podminkou. vyzousela jsem hellgel, ale nic. O synoxy boostu jsem nenasla jedinou referenci, akorat ot že tvrdne. prosím o doporušení něčeho silného, dam s usudkem na vas. dekuji a tesimse na odpoved

Dobrý den, měl jsem stejný problém s předtréninkovými nakopávači v dietě, všude je nějaký sacharid a někde i cukr. Synoxy boost vypadá podobně složením jako nitrox pump, který zmíním v textu. Osobně se mi osvědčil https://fitness-suplementy.cz/s-4316-monster-booster - (2 až 3 tbl. před tréninkem, šlapalo to slušně) https://fitness-suplementy.cz/s-4722-essential-nitrox-pump - (zde se nachází hodně beta alaninu, kreatinu a argininu, veliká spokojenost) u tohohle produktu můžu poslat vzorek. https://fitness-suplementy.cz/s-4183-jack3d-micro - (tohle je evropská verze produktu, nemá takové stimulační účinky jako americká verze, ale není špatný, spíš bych se přikláněl k těm 2 nahoře). Doufám že budete spokojena s výběrem. Hezký den.

^ Nahoru ^