Pro nárůst svalů #3

Akční balíček určený pro všechny sportovce, kteří mají problémy s nárůstem svalové hmoty a síly a chtějí tento stav účinně změnit. Balíček obsahuje dva základní a zároveň osvědčené suplementy používané v objemových obdobích - na jedné straně gainer se značně unikátním složením (viz níže), na straně druhé pak creatin monohydrát, což je v posledním desetiletí nejosvědčenější přímý stimulant nárůstu svalové hmoty. Oba produkty jsou od v současnosti velmi oblíbené značky sportovní výživy Survival, kde čistotu, kvalitu i maximální jakost použitých surovin garantuje majitel trenérské školy a vyhledávaný osobní trenér vrcholových sportovců Pavel Provázek.

Akční nabídka:

V akční nabídce nyní balíček Pro nárůst svalů #3 se slevou 348 Kč.

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1197 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 849 Kč! Ušetříte 348 Kč.

Pro nárůst svalů #3 (sleva 29 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 1197 Kč 849 Kč
minusplus
1 pack vanilka 1197 Kč 849 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro nárůst svalů #3, Survival):

Jak oba suplementy nejlépe kombinovat? Palatinose Gain 20 Fair Power je vhodné zařadit 2x denně, a to v množství 25 g - 50 g do 150 - 300 ml chladné vody nebo mléka, kdy první dávku je možné použít např. v průběhu dopoledne, druhou např. po tréninku nebo v průběhu dne. Creatin je vhodné přidat k oběma dávkám, a to v množství od 2,5 do 5 g na každou z nich. Sacharidy obsažené v Palatinose Gain 20 Fair Power tak výrazně pomohou vstřebávání i účinnosti creatinu. Budete-li denně používat 2x 2,5 g creatinu a 2x 25 g gaineru, vystačí Vám balíček na rovných 30 dní.

Palatinose Gain 20 Fair Power

  • Palatinose Gain 20 Fair Power je novým sacharido-proteinovým přípravkem určeným pro silové sportovce, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly, zároveň je ale vhodný i pro všechny sportovce vytrvalostního zaměření, kteří kvůli náročným tréninkovým programům trpí nedostatkem energie či úbytkem váhy. Palatinose Gain 20 Fair Power obsahuje směs sacharidů (z nich 40 % tvoří pomalu se uvolňující palatinóza), bílkovin (největší podíl syrovátkový koncentrát a micelární kasein), dále pak přídavek volných aminokyselin BCAA (4 % produktu) a také taurinu a L-glycinu. V neposlední řadě produkt obsahuje i komplex trávicích enzymů DigeZyme®. Díky uvedenému složení, dobré rozpustnosti i chuti je gainer jednou z nejlepších možných voleb na současném českém trhu. Navíc, podíváte-li se na složení, najdete v něm procentuálně uvedené zastoupení všech klíčových složek sacharidů i bílkovin, díky čemuž získáváte absolutní přehled o složení.

  • Více o tomto suplementu najdete zde: Palatinose Gain 20 Fair Power (Survival).

Creatin Fair Power

  • Creatin Fair Power (kreatin monohydrát) patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu - příznivého účinku se dosáhne při přívodu od 3 g kreatinu denně. Creatin Fair Power společnosti Survival je vysoce čistou mikronizovanou formou kreatin monohydrátu bez obsahu jakýchkoliv jiných přísad. Mikronizovaná forma umožní snadnou přípravu, rychlou rozpustnost a maximální využitelnost v lidském organismu. Vysokou kvalitu použité suroviny dokládá i výsledek laboratorního rozboru (obsah kreatinu 99,84 %).

  • Více o tomto suplementu najdete zde: Creatin Fair Power (Survival).

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro nárůst svalů #3 (Survival):

palatinose, palatinóza, palatinoza, isomaltulosa, izomaltulóza, gainer, gainery, gajner, gajn, Creatin Fair Power, creatine, power, pover, powr, povr, 100% creatine monohydrate, 100 % creatine, creatin, kreatin, monohydrát, monohydrat, creatine, kreatyn, monohydrate, monohidrát, monohidrate, Šejkr Survival, šejk, shaker, šejkr, mixování, míchání, nápoj, proteinový, survival

Chcete Pro nárůst svalů #3 (Survival) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^