Joint Drink Forte + vitamín C

„Řetěz je tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.“ To je stará známá pravda, která se dá velmi dobře aplikovat na naši pohybovou soustavu. Svaly sice pohyb uskutečňují, ale pokud nebudeme mít v pořádku další články tohoto pohybového řetězce, tak nám silnější a sebelépe fungující svaly nebudou nic platné. A právě tím nejslabším a nejvíce zranitelným článkem jsou šlachy a klouby. Není se co divit, že právě místo styku dvou pohyblivých kostí – tedy kloubů, je vystaveno obzvláště velkým nárokům a největšímu opotřebování.
Joint Drink Forte + vitamín C (sleva 10 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
400 g pomeranč 330 Kč 299 Kč
minusplus
400 g malina 330 Kč 299 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Joint Drink Forte + vitamín C, PROM-IN):

Právě proto je každý kloub opatřen „nárazníkovým“ systémem v podobě chrupavky - tvrdé, hladké a průhledné hmoty, která pokrývá v tenké vrstvě jeho povrch. Proč je pro nás dobrý stav kloubů, potažmo chrupavek tak důležitý? Klouby umožňují totiž snadný, bezproblémový a bezbolestivý pohyb kostí v kloubech a snižují jejich tření – ale tím se zároveň opotřebovávají… A to je daň za naše pohybové aktivity, které často vyústí v degenerativní onemocnění kloubů, a to jak vlivem stárnutí na jedné straně, tak vlivem nadměrné pohybové zátěže na straně druhé. Jaké je řešení? Můžeme opotřebovávání chrupavek nějak zabránit? Samozřejmě se musíme k svému pohybovému aparátu chovat šetrně a zbytečně ho nepřetěžovat nadměrnou tělesnou hmotností – obezitou. Sportovci se ale přetěžování kloubů a samozřejmě i šlach prostě nevyhnou (kulturisté navíc i nadměrnou svalovou hmotou).

Výrobek Joint Drink Forte + vitamín C obsahuje:

  • glukosamin hydrochlorid a chondroitin sulfát
  • sulfonylmethan (MSM)
  • vitamín C

Základní součástí chrupavky jsou dvě složky – glukosamin a chondroitin. Ty si sice organismus sám vytváří, ale to zdaleka nestačí! Proto je nezbytně nutné tyto dvě látky doplňovat formou kloubní výživy obsahujících právě glukosamin hydrochlorid a chondroitin sulfát. Obě jsou obsaženy v optimálním množství v přípravku Joint Drink Forte + vitamín C, ale to není vše! Účinnost této skvělé a osvědčené kombinace zesiluje methylsulfonylmethan (MSM) společně s obsaženým vitamínem C. Osvědčený je postup, kdy používáte přípravek dva až tři měsíce, a to dvakrát ročně. Každý, po 35. roce života, by měl používat tento přípravek, i když nepociťuje žádné problémy, vrcholoví sportovci musí věnovat svým kloubům zvýšenou pozornost dokonce již po 20. roku života.

  • Glukosamin hydrochlorid pomáhá udržet silné klouby.
  • Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kloubů. Kolagen typu II se vyskytuje v chrupavkách.
  • Výborná chuť – malina a pomeranč.

Joint Drink Forte je zcela neškodný, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Závěrem máme pro Vás jedno příjemné překvapení. Nečeká Vás žádné polykání desítek kapslí či tablet, ale velmi chutný nápoj připravený rozpuštěním prášku ve vodě. Aby bylo jasno, Joint Drink Forte + vitamín C není určen jen pro úzkou vrstvu vrcholových sportovců, ale ani pouze pro podstatně širší komunitu rekreačních a fitness cvičenců, ale je pro každého, kdo chce udělat něco pozitivního pro své namáhané tělo.

Doporučené dávkování:

  • 1 zarovnanou odměrku (10 g) Joint Drinku Forte + vitamín C rozmíchejte v 200 ml nesycené vody

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 10 g
glukosamin HCL 15000 mg 1500 mg
chondroitin sulfát 5000 mg 500 mg
methylsulfonylmethan (MSM) 5000 mg 500 mg
vitamín C 1000 mg 100 mg
hořčík 250 mg 25 mg
vápník 300 mg 30 mg

Složení:

  • maltodextrin, glukosamin HCl, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan (MSM), mléčnan vápenatý, kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, vláknina, inulin, citronan hořečnatý, acesulfam K, sukralóza, vitamín C

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Organic Jointment Balm

Organic Jointment Balm je účinný krém na vnější ošetření kloubů a vazů.

100 g

běžně: 440 Kč

u nás: 440 Kč

Klíčová slova pro Joint Drink Forte + vitamín C (PROM-IN):

Joint Drink Forte + Vitamín C, joint, drink, nápoj, klouby, kloubní, výživa, pro klouby, chondroitin, sulfate, sulfát, glukosamin, glucosamin, prom-in, promin

Chcete Joint Drink Forte + vitamín C (PROM-IN) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^