Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA!

Anabolic T.B. Maxx obsahuje unikátní kombinaci látek, kterými jsou: Peruánská maca, kterou již od pradávna používali Inkové pro podporu energie a sexuálního zdraví, Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) obsahující vysokou hladinu rostlinných „anabolických steroidů“, a extrakt ze stromu Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný). V čínské tradiční medicíně je tento extrakt používán po tisíce let. Široké je i jeho farmakologické využití. Anabolic T.B.Maxx je suplement, který oceníte nejen ve fitness centru. Je legální, bez vedlejších účinků!

Akční nabídka:

V akční nabídce nyní Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA! se slevou 658 Kč.

Ke každému balení Anabolic T.B. Maxx (80 tob) dostanete druhé ZDARMA!

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1330 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 672 Kč! Ušetříte 658 Kč.

Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA! (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží je dočasně nedostupné (termín dodání neupřesněn).

Při změně dostupnosti chci zaslat info na e-mail:

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA!, MaxxWin):

Tribulus terrestris pomáhá udržet přirozenou hladinu testosteronu, podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů.

Ginkgo biloba pomáhá udržovat dobrou paměť a mozkovou činnost, podporuje periferní krevní oběh, čímž přispívá k dobrému sluchu a zraku. Působí též jako antioxidant.

L-arginin hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Podílí se na tvorbě svalové hmoty, stimuluje vyšší produkci růstového hormonu STH a jako prekurzor oxidu dusnatého NO má vliv vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů, a tím napomáhá i jejich rychlejšímu zásobení a lepší regeneraci.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1krát denně 4 tobolky Anabolic T.B. Maxx před fyzickým výkonem

Tabulka nutričních hodnot:

1 tob
L-arginin HCl 150 mg
Tribulus terrestris (standardizovaný extrakt 45 % saponinů) 100 mg
peruánská maca (extrakt) 100 mg
Ginkgo biloba (standardizovaný extrakt 24 % flavonových glykosidů / 6 % terpenoidních laktonů) 10 mg

Složení:

  • L-arginin HCl, Tribulus terrestris (standardizovaný extrakt s obsahem 45 % saponinů, peruánská maca (extrakt), fosforečnan vápenatý E341 (protispékavá látka), Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt (24 % flavonových glykosidů / 6 % terpenoidných laktonů), stearát hořečnatý E470b (protispékavá látka)

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA! (MaxxWin):

Anabolic T.B. Maxx, Anabolic T-B, Anabolic T - B, Anabolic tb, Anabolic & Testosterone Booster, anabolik, anabolický, boster, extrémní, růst, svalová hmota, přírůstky, anabolismus, svaly, nárůst, muscle tech, tribulus, terrestris, terestris, terestrys, terrestrys, kotvičník, testosteron, testosteronu, tvorba, tvorbě, uvolňování, anabolické, účinky, maxxwin

Chcete Anabolic T.B. Maxx 1+1 ZDARMA! (MaxxWin) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

míchání

autor: Marek • datum: 03.01.2013

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně míchání více anabolik. mám tento anabolic T.B.Maxx, dnes mi dorazil, ale mám N.O.Xplode i doma. Mohu tyto dve anabolika nějak kombinovat, nebo mám užívat jen jedny? Budu rád za radu, děkuji a hezký den

Dobrý den, oba suplementy patří do kategorie anabolizérů, ale liší se svým složením, takže je můžete zařadit zároveň. NO Xplode je předtréninkový stimulant, zatímco T B Maxx je přípravek pro celkovou podporu výkonnosti a zvýšení produkce testosteronu.

^ Nahoru ^