Tribulus Terrestris 90 % Fair Power

Nejsilnější 90% extrakt z rostliny Tribulus terrestris pro zajištění maximálního zvýšení produkce testosteronu. Zatímco většina ostatních výrobců používá jen 40 – 80procentní extrakty, značka Survival Vám přináší extrakt s obsahem 90 % účinných látek (furostanol saponin). A to zaručeně poznáte!
Tribulus Terrestris 90 % Fair Power (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží je dočasně nedostupné (termín dodání neupřesněn).

Při změně dostupnosti chci zaslat info na e-mail:

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Tribulus Terrestris 90 % Fair Power, Survival):

Upozornění od výrobce:

(2. května 2014) Abychom si byli jisti maximální kvalitou námi vyráběných doplňků sportovní výživy, posíláme jejich vzorky velmi často na laboratorní rozbory. Poslední z námi zadaných rozborů produktu Tribulus Terrestris 90 % Fair Power (s datem expirace 12. 3. 2017) odhalil přítomnost nepovolené látky 1,4-androstadiene-3,17-dione a to v množství převyšující detekční limit 10 ng/g (10 nanogramů na 1 gram suplementu). V reakci na toto zjištění jsme se rozhodli neprodleně stáhnout produkt Tribulus Terrestris 90 % Fair Power s uvedeným datem expirace z trhu. V případě, že jste tento produkt zakoupili a budete-li jej chtít vrátit nebo vyměnit, budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Za způsobené komplikace se omlouváme.

Informace o produktu:

Snaží-li se sportovec posunout na další úroveň a přitom podpořit své snažení doplňky sportovní výživy, pak kromě těch základních (např. proteiny) sáhne po legálních anabolizérech. Mezi nimi pak kralují dvě skupiny suplementů - jedny jsou na bázi kreatinu (např. oblíbený kreatin ethyl ester), které je však vhodné používat v časově omezených (např. 4týdenních cyklech), po nichž následuje vždy podobně dlouhá přestávka. A právě v tu chvíli je vhodné začít užívat anabolizér z druhé skupiny těch nejúčinnějších - tribulus terrestris. Tribulus terrestris pomáhá udržet přirozenou hladinu testosteronu, podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce u mužů.

Tribulus terrestris je suplementem ze skupiny látek, které skutečně fungují. Obecně se však doporučuje, aby jej používali sportovci věku cca nad 21 - 23 let, kteří poznají účinky nejsilněji (mladší lidé mají přirozenou produkci dostatečně vysokou). Horní věková hranice není omezena, i 50 nebo 60letý muž může z tohoto doplňku výživy těžit, a to jak v oblasti sportovní výkonnosti, tak obecně ve zvýšené vitalitě svého života, a to včetně toho sexuálního.

Praktický pohled:

Vybíráte-li pro sebe tribulus terrestris, měly by Vás zajímat dva základní údaje. Na to, kolik miligramů účinné látky obsahuje každá kapsle, se podívá téměř každý. Ale druhý parametr je ještě důležitější: jde totiž o to, o jakou účinnou látku se jedná! Velmi snadno najdete totiž suplementy, které obsahují třeba jen 45 % saponinů. Jen 45 % účinné látky! Naopak nejkvalitnější suplementy obsahují saponinů až 90 %! A právě takový je i Tribulus Terrestris 90 % Fair Power od společnosti Survival. V něm můžete získat ten nejsilnější extrakt, který Vás ale díky naší obchodní politice vyjde v mnoha případech levněji než produkty s výrazně nižší účinností. Pokud jste v minulosti s tribulem již experimentovali a pokud jste nikdy nesáhli po nejsilnější "devadesátce", účinek Vás rozhodně překvapí. A to je důkaz, že tribulus, který jste se rozhodli používat, skutečně funguje.

Pavel Provázek
majitel společnosti

Doporučené dávkování:

  • základní dávkou jsou 3 kapsle Tribulus Terrestris 90 % Fair Power denně
  • dávkování je možné navýšit na 4 – 10 kapslí denně, avšak vždy rozdělených do více denních dávek po dvou až třech kapslích

Tabulka nutričních hodnot:

1 cps
tribulus terrestris (standardizovaný extrakt 90 % saponinů) 500 mg

Složení:

  • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) standardizovaný extrakt 90 % saponinů, transparentní želatinová tobolka, protispékavá látka stearan hořečnatý (E 470b)

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Tribulus Terrestris 90 % Fair Power (Survival):

Tribulus Terrestris 90 % Fair Power, Fair-Power, 90-% FairPower, Tribulus Terrestris 90%, tribulus, tribulus terestris, tribulus terrestris, kotvičník, testosteron, svalový růst, zvýšení hladiny testosteronu, zvýšení libida, tribulus, survival

Chcete Tribulus Terrestris 90 % Fair Power (Survival) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

výživa během úrazu

autor: Aleš Nykl • datum: 20.02.2014

Ahoj, jsem 2 dny po operaci utrženého úponu vnitřní hlavy bicepsu. Nestalo se mi to sice při tréninku, ale doma při práci na zahradě při pádu. Teď mě bohužel čeká nucená přestávka v tréninku, 6 týdnů sádra, rehabilitace... A teď otázky: máte zkušenost nebo doporučení, jak rychle a intenzivně lze po sejmutí sádry a rehabilitaci zahájit trénink, chci samozřejmě co nejdřív, ale rozhodně nechci zranění obnovit ! A s tím souvisí dotaz na suplementaci během následujících 6-8 týdnů nečinnosti. To bych asi rozdělil na 2 části: za prvé minimalizaci objemových ztrát svalstva celého těla, za druhé maximalizaci regenerace utržené šlachy. Ještě k mojí stavbě, momentálně 92 kg, 177 cm, 40 let, typologicky mezomorf/endomofr, takže spíš sklony k ukládání tuku :(. Nějaký pohyb chci během pauzy provozovat, ale s pravou rukou v sádře mě momentálně bohužel nenapadá nic lepšího než chůze se psem :(. Za každou radu a nápad předem moc díky.

Dobrý den, co se týče rehabilitace a návratu k tréninku, tam rozhodně nelze nic uspěchat. Zpočátku půjde hlavně o obnovení plného rozsahu pohybu a protahování (vše v rámci rehabilitace) a teprve po jejím ukončení (opravdu je důležité dbát pokynů lékaře / fyzioterapeuta) je možné se pomalu vracet k tréninku, kde je vhodné sval zatěžovat v první fázi jen nepřímo (tedy ne izlované cviky pro biceps, ale maximálně cviky, kde biceps do jisté míry asistuje) a podle pocitu a reakcí těla postupně zatížení zvyšovat. Skutečně dejte rehabilitaci a návratu do formy dostatek času. Ztracenou formu později opět vybudujete a vyhnete se obnovení zranění.

Pokud jde o podporu hojení, pak v době krátce po operaci pomáhá Wobenzym, případně Phlogenzym, které zmenšují otok a urychlují hojení. Určitě nic nezkazíte ani zvýšeným přísunem všech důležitých vitamínů a minerálů (jedním z velmi kvalitních doplňků, který toto splní, je například Nexgen). Pokud jde o udržení svalové hmoty, pak bych rozhodně vsadil na kvalitní stravu a minimum stresu. Ačkoliv se to zdá jako velice neurčité a obecné doporučení, osobní zkušenosti jej potvrzují. Konzumujte dostatek kvalitních bílkovin a nenechte si zkazit náladu úbytkem svalů, které později, až se zcela zotavíte, bez problémů znovu vybudujete. Berte pauzu pozitivně - jako příležitost, kdy si odpočine celé tělo.

Tribulus Terrestris 90%

autor: Tomáš • datum: 12.03.2013

Dobrý den,objevil jsem na webu produkt Tribulus Terrestris 90%.Používám Vitrix,který je také na růst svalové hmoty a zlepšení fyzické kondice.Můžete mi odpovědět,který z produktů je zajímavější a řekněme učinnější? Nebo se jedná pouze o marketingový tah????

Dobrý den, oba výrobky jsou na bázi tribulusu a jsou si svým složením podobné, nicméně s nimi nemám osobní zkušenost, tudíž nedokážu říci, který je lepší.

Tribulus Terrestris 90 % Fair Power

autor: Vít • datum: 25.01.2013

Moc děkuji..s Vemoherb su max.spokojený jen ten forte jsem nezkoušel ještě,ale prý je silnější.nevím. Dá se tento co nabízíte srovnat s tím od Extrifitu?Poněvadž i ten je hodně slušný.Děkuji

Dobrý den, na základě informací poskytnutých výrobcem se v obou případech jedná o výrobek s vysokým (90 %) obsahem saponinů, takže kvalita tribulusu od firem Survival i Extrifit by měla být srovnatelná.

Tribulus Terrestris 90 % Fair Power

autor: Vít • datum: 23.01.2013

Zdravím..beru tribulus od Vemoherb a dochází mi.Je tento lepší nebo mám raději u vemoherbu zůstat?Děkuji

Dobrý den, tribulus od firmy Vemoherb je považován za velmi kvalitní, takže pokud jste s ním spokojen, zůstaňte u něj. Jiné produkty samozřejmě pro porovnání vyzkoušet můžete. Je běžné, že zákazníci vyzkouší stejný produkt od různých výrobců, aby měli porovnání a poté se drží značky, se kterou mají nejlepší zkušenost.

Prosba

autor: Lukáš • datum: 21.08.2012

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jaký výrobek si mám koupit. Rád bych zvýšil objem svalů a následovně bych je rád mírně prorýsoval. Vážím 72 kg a měřím 178 cm. prosím o radu S pozdravem Lukáš

Dobrý den, zvolil bych základní doplňky, tedy protein, gainer, kvalitní multivitamín a kreatin monohydrát.

^ Nahoru ^