100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv

Organic Pre-sprouted Aktivated Barley Powder Aktiv představuje patentovanou ochranou známku pro speciálně aktivovaný přednaklíčený organický ječmen, pěstovaný v přísně ekologických podmínkách v severním Švédsku. Monitorovaná sklizeň probíhá v okamžiku, kdy dochází k aktivaci obilných klíčků. Aktiv obsahuje v této fázi nejvyšší možné množství bioaktivních enzymů, beta glukanů, aminokyselin, naturálních vitamínů, minerálů a mikroprvků. Díky šetrnému procesu zpracování a sušení si finální prášek zachovává své kompletní bioaktivní vlastnosti a nabízí až o 400 % silnější potenciál oproti klasickým formám nebo zelenému ječmeni.
100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
100 g (neuvedeno) 450 Kč 450 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv, Viridian):

Silný nutriční potenciál a vliv na odkyselení organismu je u přednaklíčeného organického ječmene prokazatelně dokumentován v mnoha studiích publikovaných na univerzitách a institutech po celém světě. Nedávná studie Dr Yoshihide Hagiwary, která proběhla v Institute of Health in Japan, přinesla velmi zajímavé výsledky. Dr Hagiwara testoval 150 různých částí rostlin a cereálií po dobu delší než 13 let, a to s následujícím výsledkem: ječmen obsahuje nejvyšší zastoupení všech důležitých nutričních faktorů z hlediska přínosu pro zdravé fungování organismu a regeneraci. Pokud půjdeme do hlubší historie, jednou z prvních autorit, která doporučovala ječmen nemocným lidem byl Hippokrates. Naklíčený ječmen používali také římští legionáři a gladiátoři, a to jak pro podporu celkové kondice, tak pro boj s nemocemi. Studie pokračují až do současnosti, tedy do 21. století a současné studie také upozorňují na to, že ječmen má potenciál napomáhat při detoxifikaci organismu od pesticidů, tedy v případě že jsou v těle akumulovány. Další studie identifikovala nový typ antioxidačních faktorů, které byly až doposud neznámé: beta-1,3-glukan a beta-1,4-glukan.

Souhrn účinků přednaklíčeného organického ječmene Aktiv:

Zásaditý charakter: prevence překyselení organismu (vyrovnání pH) - přednaklíčený organický ječmen má silně alkalizující (zásaditý) účinek, pomáhá tak dosáhnout vyrovnaného = optimálního pH tělesných tekutin. Tělesné buňky totiž nemohou fungovat optimálně, pokud je organismus překyselený. Důvodem je to, že podstatná část přijímaných potravin je kyselého charakteru, což může mít zásadní vliv na uvedené překyselení organismu a snížení pH tělních tekutin.

Více než 1000 bioaktivních enzymů: zásadním rozdílem mezi klasickým ječmenem, popřípadě mladým zeleným ječmenem a přednaklíčeným organickým ječmenem je obsah bioaktivních enzymů. Přednaklíčený organický ječmen obsahuje tzv. aktivní jádro, které je těsně před okamžikem vytvoření lístků. Právě v této fázi obsahuje ječmen přes 1000 bioaktivních enzymů.

Produkce energie: Přednaklíčený organický ječmen má až o 400 % silnější potenciál pro vygenerování energie organismem než ostatní zdroje z ječmene. Extrémně vysoká biodostupnost jednotlivých složek a enzymů má optimalizující vliv na celkový metabolický obrat.

Podpora imunitního systému: beta-1,3 glukan obsažený v přednaklíčeném organický ječmeni je velmi efektivním aktivátorem tvorby bílých krvinek, zejména makrofágů a neutrofilů, které představují tzv. první obrannou linii organismu.

Snížení hladiny cholesterolu: Nedávná studie, která proběhla v roce 2005 v Centre for Human Studies of Food potvrdila, že přednaklíčený organický ječmen signifikantně snižuje hladinu celkového cholesterolu v krvi, dále LDL cholesterolu a triglyceridů.

Zaměření produktu:

  • prevence překyselení organismu
  • posílení imunitního systému
  • vitalizace organismu

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 - 2 čajové lžičky (1 lžička = 5 g) denně spolu s jídlem
  • můžete rozmíchat v džusu, nasypat na Vaše oblíbené cereálie nebo rozmixovat s ovocem

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota 170 kJ/ 42 kcal
bílkoviny 10 g
sacharidy 65,9 g
tuky 2,6 g
vláknina 7 g
beta glukan 5 g

Profil aminokyselin:

100 g
L-valin 510 mg
L-isoleucin 350 mg
L-leucin 680 mg
L-lysin 350 mg
L-methionin 170 mg
L-threonin 330 mg
L-fenylalanin 480 mg
L-alanin 390 mg
kyselina asparagová 560 mg
kyselina glutamová 2300 mg
L-histidin 220 mg
L-prolin 1080 mg
L-tyrosin 330 mg
L-arginin 490 mg
L-cystein 230 mg
L-glycin 390mg
L-serin 470 mg

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro 100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv (Viridian):

100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv, 100%, organik, organyc, organyk, presprouted, sproutedmbarley, aktiv, viridian

Chcete 100 % Organic Pre-Sprouted Barley Powder Aktiv (Viridian) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^