Amino Forte + Nitric Oxide

Nespornou předností tohoto přípravku, jehož obsahem jsou kompletní aminokyseliny v optimálním poměru, je velmi snadná vstřebatelnost a využití v organismu na tvorbu bílkovin svalové hmoty, ale i jiných bílkovin, které tvoří nepřeberný počet tělesných struktur. Vždyť polovina suché hmotnosti našeho těla jsou bílkoviny.

Výrobek obsahuje vysoký podíl esenciálních aminokyselin pro efektivní růst a ochranu Vaší svalové hmoty. Vysoká kvalita zajišťuje maximální potenciál pozitivní dusíkové bilance, která je nutná pro optimální svalový růst. Přidán je NO - arginin alfaketoglutarát = pumpa pro svaly.

Amino Forte + Nitric Oxide (sleva 20 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
250 tbl (neuvedeno) 549 Kč 442 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Amino Forte + Nitric Oxide, PROM-IN):

Proč bychom měli dodávat organismu přípravek z kompletních aminokyselin jako Amino 10000 + Nitric Oxide, když totéž nám mohou poskytnout proteinové koncentráty, kterých firma Promil nabízí celou řadu? Je pravdou, že jak proteinový koncentrát, tak i tento přípravek je složen z 20 různých druhů aminokyselin, z nichž 8 je esenciálních (nepostradatelných) a zbylých 12 je neesenciálních (organismus si je dokáže vytvořit z jiných aminokyselin). Jaký je tedy ten zásadní rozdíl?

Aminokyselinový přípravek je takzvaný hydrolyzát bílkovin, tedy původní bílkovina skládající se z několika set aminokyselin, které jsou ovšem pevně propojeny mezi sebou, se rozštěpí (hydrolyzuje) na malé části skládající se ze dvou (dipeptid), tří (tripeptid) či více aminokyselin. Toto rozštěpení má jednu obrovskou přednost: takovéto miniaturní části bílkovin se již nemusí trávit, ale pouze vstřebávat. Pro sportovce, jejichž potřeba bílkovin bývá enormní, to znamená veliké ulehčení pro celý trávicí systém včetně žaludku a střev.

Navíc tento příjem aminokyselin není doprovázen sacharidy a často nežádoucími tuky, tedy nadbytečnou energií. Že aminokyseliny přijímáme v optimálním poměru, je zajištěno jejich zdrojem - tedy syrovátkovou bílkovinou. Celou třetinou obsahu jsou zastoupeny větvené aminokyseliny (BCAA), jejichž výjimečné postavení v metabolismu i při tvorbě svalové hmoty je dostatečně prokázané.

Ovšem kromě hydrolyzátu syrovátkové bílkoviny obsahuje přípravek i hydrolyzát kolagenu a tím působí blahodárně na výživu našich šlach a úponů. Samozřejmě, že doplněk výživy zůstane věrný svému názvu a bude vždy sloužit jako „přilepšení“ stravy sportovce a není možné na něm „stavět“ příjem bílkovin, už jen z ekonomických důvodů. Ovšem za specifických situací důležitost aminokyselinových přípravků podstatně narůstá, a to zvláště při redukčních dietách, při snaze o snížení tělesné váhy a nutnosti zachování co největšího množství svalové hmoty.

Ale vhodný je nejen pro sportovce! Je řada životních situací, kdy komplexní aminokyseliny mohou s výhodou použít i nesportovci - nemoci trávicího traktu, pooperační stavy, různé formy stresu apod.

A co doplněk soli argininu (NO)? Ten podstatně přispívá k rozšíření cév, krev proudí ve zvýšené míře k pracujícím svalům a jejím prostřednictvím i tolik potřebné aminokyseliny. Amino 10 000 Maximal + nitric oxide je dalším významným pomocníkem jak při budování svalové hmoty, tak při snaze o snížení tělesné váhy.

Doporučené dávkování:

  • dospělí: užívejte 3krát denně 3 tablety před jídlem

Přehled účinných látek:

1 tbl 9 tbl
hydrolyzát syrovátkových bílkovin 350 mg 3150 mg
hydrolyzát kolagenu 350 mg 3150 mg
AAKG - arginin alfa ketoglutarát 110 mg 990 mg

Složení:

  • hydrolyzát syrovátkových bílkovin, hydrolyzát kolagenu, AAKG - arginin alfa ketoglutarát, stearát hořečnatý

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Amino Forte + Nitric Oxide (PROM-IN):

Amino Forte + Nitric Oxide, amina, aminokyseliny, amino maximal, amino 10000, nitric, oxide, oxid, nitrix, oxid dusnatý, promil, promin, prom-in

Chcete Amino Forte + Nitric Oxide (PROM-IN) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^