Junior Gainer 15

Se svým širokým spektrem sacharidů (i přiměřeným množstvím kvalitních syrovátkových bílkovin) má doslova univerzální použití - místo snídaně, zhruba hodinu před tréninkem, ale především jeho použití po tréninku je naprostou nezbytností! Použití tohoto přípravku zahrnuje nejširší spektrum sportovních aktivit, včetně těch nejrozšířenějších sportů, jako jsou fotbal, hokej, atletika, cyklistika či fitness a celá řada jiných, kde všude je potřeba doplnit potřebnou energii. Ať po tréninku, popřípadě během dne.

Akční nabídka:

(platná do 5. září 2013, 11:00)

V měsíční akční nabídce nyní Junior Gainer 15 se slevou 177 Kč.

Junior Gainer 15 (sleva 30 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
2000 g čokoláda 590 Kč 413 Kč
minusplus
2000 g vanilka 590 Kč 413 Kč
minusplus
2000 g jahoda 590 Kč 413 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Junior Gainer 15, PROM-IN):

Požadavky organismu při vykonávání sportovní činnosti na zvýšený příjem živin (především bílkovin a sacharidů) jsou všeobecně známé. Sportovec si nemůže v žádném případě vystačit s klasickou přirozenou stravou, aniž by použil doplňky výživy, které mu v širokém spektru nabízí trh se suplementy. I firma PROM-IN v oblasti sacharido-proteinových a proteinových koncentrátů dokáže plně uspokojit potřeby sportovců díky šíři a kvalitě svého sortimentu. Ovšem nabídka je většinou orientovaná na dospělou populaci sportovců, ať již rekreačních či závodních, ale co dospívající, kteří jsou v plném vývinu a zároveň musí uspokojovat požadavky organismu na sportovní činnost? U nich je potřeba živin ještě mnohem vyšší!

Musíme mít ovšem na zřeteli i velikou masu rekreačních sportovců – dospívajících, a to zvláště těch, kteří již ve věku kolem 15ti let navštěvují fitness centra a snaží se o nárůst svalové hmoty a síly. Často jsou netrpěliví a chtěli by se co nejrychleji podobat svým velkým vzorům. Akcelerace růstu v tomto věkovém období je spojena s problémy s nabíráním a s nedostatkem energetických zdrojů a kvalitních bílkovin při intenzivní pohybové aktivitě. Pokud tyto energetické potřeby nejsou uhrazeny v dostatečné míře, potom není možné pomýšlet ani na nabrání svalové hmoty. Pitný režim u mládeže je dvojnásob důležitý, protože u této věkové kategorie dochází snadněji k přehrátí organismu, ale tolik oblíbené a propagované iontové nápoje neřeší potřebné doplnění energie, o příjmu kvalitních bílkovin ani nemluvě.

Stručná charakteristika:

Junior Gainer 15 lahodné chuti vytváří perfektní kombinaci živin. Obsažené proteiny jsou na bázi koncentrátu syrovátkových bílkovin WPC a jsou doplněny mono-, oligo- a polysacharidy, obohaceny antioxidanty, lecitinem, vitamíny a minerálními látkami. Velmi výhodné je použít tento produkt po jakémkoliv výkonu.

Vzhledem k optimálnímu poměru bílkovin a sacharidů dochází k silné provokaci vylučování anabolického hormonu inzulinu, a tím k maximálnímu ukládání glykogenu do svalových buněk. Tím se vytvářejí optimální předpoklady pro kvalitní a intenzivní trénink.

  • sacharidy zvyšují energetické rezervy
  • bílkoviny chrání svalovou hmotu a výkonnost
  • bílkoviny podporují nárůst svalové hmoty

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte 1 dávku (25 g = 3 zarovnané polévkové lžíce) v 200 ml nesycené vody
  • dospělí: užívejte 50 - 100 g Junior Gaineru 15 denně
  • denní dávku rozdělte do 2 - 3 porcí a užívejte nejlépe ráno, 1 hodinu před a 1 hodinu po tréninku

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 25 g
energetická hodnota 1603 kJ/378 kcal 402 kJ/95 kcal
bílkoviny 15 g 3,8 g
sacharidy 76 g 19 g
tuky 1,5 g 0,4 g
vápník 200 mg 50 mg
hořčík 75 mg 18,8 mg
vitamín B6 2,5 mg 0,6 mg

Složení:

  • maltodextrin, cukr, mléčné syrovátkové bílkoviny, glukózový sirup, stabilizátor: guma guar, emulgátor: sójový lecitin (obsahuje lepek), protihrudkující látka: fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, vitamín B6 pro příchuť čokoláda: kakaový prášek a čokoládové aroma; pro příchuť vanilka: vanilkové a smetanové aroma a barvivo: beta karoten; pro příchuť jahoda: jahodové aroma a barvivo: prášek z červené řepy; pro příchuť banán: banánové aroma a barviva: kurkumin a beta karoten; pro příchuť nugát: kakaový prášek a nugátové a vanilkové aroma

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Junior Gainer 15 (PROM-IN):

Junior Gainer 15, junior, mladý, gainer, gainer, gajner, gajnery, gainery, sacharidy, sacharid, sacharydy, sacharyd, promil, promin, prom-in

Chcete Junior Gainer 15 (PROM-IN) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^