Fair Impact Diet Shake

Fair Impact Diet Shake je chutný nízkosacharidový dietní nápoj určený do redukčních diet např. jako náhrada jídla. V porovnání s mnoha jinými obsahuje jen minimum sacharidů i tuků, a to na úkor vysokého podílu bílkovin (téměř 70 %). Organismus tak získá nezbytné živiny, má zajištěno postupné uvolňování aminokyselin (z různých zdrojů bílkovin od „rychlých“ až po „pomalé“) i sacharidů (z „pomalého“ maltodextrinu), nebude tedy hladovět ani odbourávat vlastní svalovou hmotu. Na druhou stranu nedá tělu nic nadbytečného.
Fair Impact Diet Shake (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží je dočasně nedostupné (termín dodání neupřesněn).

Při změně dostupnosti chci zaslat info na e-mail:

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Fair Impact Diet Shake, Survival):

Celá řada dietních nápojů i spalovačů tuku slibuje zázraky – a mnohdy nakonec uživatele, který po nich sáhne ve vidině vytvarování své postavy, jen zklame. Cesta za vysněnou postavou se totiž dá uskutečnit jediným způsobem – na jedné straně musí mít daná osoba dostatečný energetický výdej, na straně druhé pak musí mít o kousek nižší energetický příjem. Nebude-li tato podmínka splněna, výsledky se nedostaví. Bude-li splněna, tukové zásoby mohou začít ubývat. K tomu je ale potřeba, aby tělo netrpělo nedostatkem živin a aby nemělo zpomalený metabolismus – jinými slovy, aby měl daný člověk vyšší denní počet jídel, a to takových, která budou svým složením optimální. Většinu z nich je nejlepší složit z klasických vhodných potravin, ne vždy ale máte čas nebo možnosti věnovat přípravě či výběru jídla dostatek prostoru. A v tu chvíli přicházejí na řadu dietní nápoje, náhražky jídla, které zasytí, dodají potřebné živiny a zároveň nedají tělu žádnou záminku k ukládání tuků. Přesně takový je i náš Fair Impact Diet Shake.

Fair Impact Diet Shake je ideální pro nahrazení jednoho či dvou denních jídel, ať už v průběhu dne, nebo i před spaním. Má příjemnou čokoládovou příchuť, přesto každá dávka obsahuje jen 3,8 g sacharidů, a dokonce pouhých 0,6 % tuku. Jedná se tak o ideálního pomocníka do většiny druhů redukčních diet (nízkokalorické diety, sacharidové vlny apod.).

Účinky produktu Fair Impact Diet Shake:

Fair Impact Diet Shake obsahuje řadu proteinových složek – od rychle se uvolňujících syrovátkových bílkovin přes vaječné proteiny (s dokonalým aminokyselinovým spektrem) až po pomalu se trávící kasein. Lidský organismus je tak zásoben bílkovinami (resp. aminokyselinami) po velmi dlouhou dobu až několika hodin. To je velmi výhodné v případě, že Fair Impact Diet Shake použijete před spaním nebo v průběhu dne jako náhradu celého jídla – Vaše tělo nebude v následujících hodinách strádat, zároveň ale díky tomu, že nápoj obsahuje naprosté minimum sacharidů a tuků, nepodpoří ukládání tukových zásob. Sacharidová složka je navíc tvořena pomalu se uvolňujícím maltodextrinem, který zajistí stabilní hladinu cukru v krvi a podpoří metabolické procesy.

Doporučené dávkování:

  • základní denní dávka je 25 g prášku Fair Impact Diet Shake rozmíchaných ve 200 ml nesycené vody
  • běžné dávkování pro dospělou ženu je 1 až 2 dávky denně (pro muže 2 až 4 dávky) použité v průběhu dne jako náhrada jídla
  • lze užít případně i místo posledního denního jídla večer

Praktický pohled:

Na českém trhu existuje řada „dietních nápojů“ určených jako náhrada jídla do redukčních diet, velká část z nich má ale základní problém – nejsou dietní. Povětšinou obsahují velké procento sacharidů (mnohdy až 50 %) a zároveň jen velmi málo bílkovin (typicky okolo 20 %). Taková náhražka jídla sice zasytí, ale její zařazení do skutečného jídelníčku, jehož cílem je v součinnosti s tréninkem soustavné snižování úrovně tukových zásob, si nedovedu představit.

Fair Impact Diet Shake společnosti Survival je jiný – obsah bílkovin jsme zvýšili na 70 %, naopak obsah sacharidů je pouhých 15 %. V jedné 25gramové dávce tak přijmete 17,4 g kvalitních bílkovin a jen 3,8 g sacharidů. Taková strava Vás zasytí, pomůže Vašemu organismu v regeneraci po tréninku či jiných namáhavých aktivitách a přitom nenabídne prostor pro ukládání nových tukových zásob jako sacharidové nápoje nebo řada běžných jídel.

Fair Impact Diet Shake doporučuji těm klientkám i klientům, kteří mají problém s dodržováním správné životosprávy, především pak těm, kteří kvůli pracovnímu vypětí a nedostatku času nestíhají zařazovat dostatečný počet jídel denně pro udržení co nejrychlejšího metabolismu a kteří mívají sklon sahat po nevhodných potravinách. Dietní nápoj mohou mít s sebou kdykoliv a kdekoliv, ať už v práci, nebo třeba na cestách, a tak mohou ve chvíli, kdy přijde na další pravidelné denní jídlo čas, dodat tělu dostatek kvalitních živin a přitom nic, co by ohrozilo jejich cestu za dokonalou postavou.

Pavel Provázek
majitel společnosti

Tabulka nutričních hodnot:

100 g
energetická hodnota 1533 kJ/362 kcal
bílkoviny 69,5 g
z nich taurin 2 g
z nich glutamin 0,9 g
sacharidy 15 g
tuky 2,5 g
vláknina 0,5 g
vitamín B6 2,5 mg
hořčík 75 mg
vápník 173 mg

Složení:

  • mléčné syrovátkové bílkoviny, kaseinát sodný, maltodextrin, vaječný bílek, mléčný bílkovinný koncentrát, aminokyseliny: L-taurin a L-glutamin, stabilizátor: guma guar, emulgátor: sójový lecitin, protihrudkující látka: fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, sladidla: sukralóza a acesulfam K, vitamín B6, kakaový prášek, čokoládové a vanilkové aroma

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

-20%

Caffeine Fair Power

Caffeine Fair Power jsou silné kofeinové tablety s obsahem 200 mg účinné látky v každé z nich.

120 tbl

běžně: 249 Kč

u nás: 199 Kč

-20%

Palatinose Gain 20 Fair Power - vzorek (50 g)

Gainer se špičkovým složením a s vysokým obsahem palatinózy. Obsah laktózy méně než 0,1 %!

50 g

běžně: 29 Kč

u nás: 23 Kč

-17%

Ionix Drink Fair Power

Nový nápoj s obsahem minerálů, karnitinu, taurinu a glutaminu. Skvělá chuť! Pouze přírodní barviva.

1000 ml

běžně: 419 Kč

u nás: 349 Kč

-60%

L-Carnitin + Chrom Cardio Natural + Ionix Drink Fair Power ZDARMA!

Osvěžující iontový nápoj a přípravek pro dietu! Cenově maxivýhodné!

1 pack

běžně: 978 Kč

u nás: 389 Kč

Klíčová slova pro Fair Impact Diet Shake (Survival):

Fair Impact Diet Shake, impakt, dieta, diet, shake, redukce, hmotnost, váha, úbytek, šejk, drink, survival

Chcete Fair Impact Diet Shake (Survival) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^