Pro nárůst svalů #2

Akční balíček určený všem sportovcům, kteří si kladou za cíl podporu nárůstu svalové hmoty. Toto výhodné balení od belgické společnosti SynTech obsahuje dva základní a zároveň osvědčené suplementy. Kreatin monohydrát patří v posledním desetiletí mezi nejosvědčenější suplementy pro zvýšení fyzické výkonnosti při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně. Syrovátkový protein je zase tím nejkomplexnějším bílkovinovým zdrojem pro Vaše svaly, aby měly z čeho růst. Tento suplementový tandem je Vaším základním společníkem, který Vás posune mílovými kroky vpřed.

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

  • SynPro Whey (900 g) v běžné ceně 890 Kč
  • Creapure Creatine Monohydrate (400 g) v běžné ceně 599 Kč

Běžná cena všech suplementů v tomto balíčku činí 1489 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 1155 Kč! Ušetříte 334 Kč.

Pro nárůst svalů #2 (sleva 22 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 1489 Kč 1155 Kč
minusplus
1 pack vanilka 1489 Kč 1155 Kč
minusplus
1 pack jahoda 1489 Kč 1155 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro nárůst svalů #2, SynTech):

SynPro Whey je instantní syrovátkový proteinový suplement s obsahem dle příchuti 78 až 80 % bílkovin se zachovanými všemi důležitými frakcemi. Kromě zdrojů bílkovin v podobě za studena vyráběných CFM syrovátkového koncentrátu (tvoří 60 % proteinové složky) a CFM syrovátkového izolátu (tvoří 40 % proteinové složky) obsahuje minimum přídatných látek. I přesto velmi dobře chutná a samozřejmě je plně instantní, tzn. velmi snadno rozpustný. Tyto zdroje bílkovin jsou typické vysokým obsahem větvených aminokyselin (BCAA) a aminokyseliny glutaminu. SynPro Whey neobsahuje téměř žádný tuk a v jedné dávce je obsaženo jen minimální množství sacharidů! SynPro Whey lze zakoupit jako vzorek k vyzkoušení: SynPro Whey - vzorek (30 g). Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Creapure Creatine Monohydrate obsahuje světově známý německý patentovaný kreatin monohydrát pocházející z výroby prestižní německé společnosti AlzChem. Kreatin je vyhledáván všemi sportovci, kteří usilují o zvýšení své výkonnosti a o nárůst svalové hmoty. Creapure Creatine Monohydrate patří k nejosvědčenějším a nejvíce prověřeným doplňkům sportovní výživy. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jedna dávka tohoto produktu obsahuje 5 g kreatinu monohydrátu Creapure. Více informací zobrazíte kliknutím zde.


O kvalitě produktů SynTech:

SynTech je belgická značka sportovní výživy, která je založena na využívání nejlepších možných surovin s ochrannými známkami s vědecky prokázanými účinky, zároveň ale také s reálně využitelným množstvím účinných dávek. Produkty SynTech patří k absolutní špičce evropského trhu se sportovní výživou, jejich výroba probíhá v souladu s normou ISO 22000 (systém managementu bezpečnosti potravin) a všechny produkty jsou GMO free (pocházejí tedy ze surovin, které nebyly geneticky modifikovány).

SynTech klade důraz na následující čtveřici klíčových parametrů:

  • Vědecky prokázané účinky klíčových látek - více zde
  • Nejlepší suroviny s ochrannými známkami - více zde
  • Využití reálně účinných dávek - více zde
  • Vzájemná podpora účinných látek - více zde


Více informací o jednotlivých položkách v tomto balíčku získáte kliknutím na následující odkazy:

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro nárůst svalů #2 (SynTech):

SynPro Whey, syn-pro, syn - pro, synprowhey, whey, Whey Protein, syrovátka, syrovátkový, proteiny, bílkoviny, wpi, wpc, isolát, izolát, koncentrát, Creapure Creatine Monohydrate, Creatine Creapure, crea pure, crea mono pure, monopure, creatine monohydrate, creatin, kreatin, monohydrát, monohydrat, syntech

Chcete Pro nárůst svalů #2 (SynTech) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Dotaz

autor: Tomáš • datum: 20.09.2012

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaké doplňky bych měl použít pro co nejlepší nárůst svalů, váhy a hmoty. Už budu cvičit 3 roky, 19 let a vážím 81 kg a nejde mi teď moc ani přibrat. Jako od té doby co jsem začal je to znát, že jsem přibral, vyrostl a bral protein atd. Ale značek je mnoho a nevím co kupovat měl jsem posledně od aminostar protein a bylo mi po něm trochu nevolno. Tak jaké doplňky bych měl použít spolu s objemovým tréninkem? Nějakou představu mám že protein, gainer, bcaa, creatin, ale jestli vše od stejné značky a jestli je dobré přiřadit i anabolizéry a glutamin. Každý říká něco. Děkuji za odpověď a kdyb jste odpověděl na email byl by jste hodnej.

Dobrý den, v podstatě jste vyjmenoval základní doplňky, které lze doporučit. Tedy protein, gainer, kreatin a neměl byste zapomínat na kvalitní multivitamín. Co se týče volby konkrétní značky, záleží to skutečně jen na osobních preferencích. Pozitivní reakce zákazníků jsou například na proteiny od firmy Extrifit, Gainer Compress BIG od firmy Nutrend, nebo multivitamín Nexgen od Reflex Nutrition.

^ Nahoru ^