Compress Expand

Compress BCAA

Compress BCAA přináší zcela nový přístup k suplementaci BCAA u hardcore silového tréninku. Revoluční anabolický poměr esenciálních aminokyselin BCAA 4:1:1 (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) pro maximální a dlouhodobý svalový růst. Konečně se Vám do rukou dostávají BCAA v koncentraci a v poměru, který není ničím limitován! Dopřejte svým svalům dlouhodobou zásobu anabolických působků, jenž podpoří Váš cíl.
Compress BCAA (sleva 10 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
300 tbl (neuvedeno) 1300 Kč 1175 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Compress BCAA, Compress Expand):

Compress BCAA jsou určeny jen pro tvrdě, intenzivně trénující sportovce, kteří preferují maximální svalový růst s dlouhodobým účinkem!

Čím intenzivnějšímu tréninku se věnujete, tím více je ve svalové tkáni využívána esenciální aminokyselina L-leucin! Svalová tkáň ji upřednostňuje ve větší míře než další dvě aminokyseliny z řady BCAA. U intenzivního hardcore silového tréninku je využitelnost L-leucinu dokonce až 4x větší! Aby byla maximálně podpořena využitelnost esenciálních aminokyselin, je však potřeba je podávat společně, a to ve specificky významném poměru! Revoluční poměr 4:1:1 v Compress BCAA Vám přinese právě to, co od Vašeho tréninku čekáte - tvrdší a pevnější svaly.

Ze všech tří BCAA je právě L-leucin zodpovědný za stimulaci proteosyntézy ve svalové tkáni, proto je potřeba, aby byl v komplexu esenciálních aminokyselin zastoupen největší měrou. L-valin a L-isoleucin pomáhají např. udržet ve svalech pozitivní dusíkovou bilanci nebo zabezpečují kvalitativní obnovu poškozené svalové tkáně (poškození může vznikat tvrdým tréninkem). Pokud nemá tělo dostatek kvalitní zdrojů na obnovu poškozených tkání, hojí se svalová vlákna neplnohodnotným vazivem, které následně omezuje intenzitu tréninku a růst svalové hmoty. Abyste těmto nežádoucím projevům silového tréninku předcházeli, dodávejte po tréninku dávku BCAA ve specificky významném poměru v Compress BCAA.

Compress BCAA v poměru 4:1:1 zabezpečí extrémní úroveň syntézy svalových bílkovin. A díky revolučnímu poměru oddálí nástup únavy, jenž v průběhu tréninku fyziologicky nastupuje.

Doporučené dávkování:

  • dávkujte Compress BCAA dle váhy
  • do 90 kg: 6 tablet Compress BCAA denně
  • 90 – 120 kg: 8 tablet Compress BCAA denně
  • nad 120 kg: 10 tablet Compress BCAA denně
  • pro zlepšení výkonnosti použijte polovinu denní dávky 45 – 60 minut před výkonem
  • pro maximální podporu regenerace použijte druhou polovinu dávky Compress BCAA ihned po skončení tréninku

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 1 tbl (2000 mg)
energetická hodnota 1267 kJ/298 kcal 25 kJ/6 kcal
bílkoviny 51 g 1 g
sacharidy 23,5 g 0,5 g
tuky 0 g 0 g
L-leucin 50 g 1 g
L-isoleucin 12,5 g 0,25 g
L-valin 12,5 g 0,25 g

Složení:

  • L-leucin, pomocná tabletovací látka maltodextrin, L-isoleucin, L-valin, pomocné tabletovací látky sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid křemičitý a stearan hořečnatý

Související zboží:

Klíčová slova pro Compress BCAA (Compress Expand):

Compress BCAA, bcaa anabolic, anti catabolic formula, bcaa aminokyseliny, bcaa amino, bcaa amina, leucin, isoleucin, izoleucin, valin, compress expand, nutrend

Chcete Compress BCAA (Compress Expand) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^