Vše > Knihy a DVD > DVD filmy > Instruktážní

-

DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky

Obsah DVD se zaměřuje na zdravotní cvičení, uvolňování těla a jeho relaxaci. Cvičební jednotku na něm si můžete představit jako skloubení aerobních cviků (podobných aerobiku), protahovacích, zklidňujících a uvolňujících cviků, ale také posilovacích.

Zbavte se nehezkého držení těla, celkové ztuhlosti a bolestí. Cvičení je prováděno nenásilnou formou, jako byste si s tělem pohrávali, tancovali, bez zvláštní námahy. Po cvičení se budete cítit příjemně uvolněně, mělo by se Vám lépe dýchat, mít pocit, že tělo lépe držíte a ovládáte, časem ustoupí i Vaše potíže.

DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky (sleva 30 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 ks (neuvedeno) 500 Kč 350 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky, -):

Délka videa: 52 minut.

Oscilační metoda vyrovnávání funkčních poruch pohybového systému využívající bezprostředního reagování cvičitele na pohyb cvičence - "kocouří cviky".

Kocouří cviky

Kocouří cviky jsou novou metodou cvičení proti potížím pohybového systému. Vycházejí ze zdravotní tělesné výchovy, a proto působí jak na poruchy držení těla, tak na svalové dysbalance. Narozdíl od jiných forem vyrovnávání nepoužívají však pomalého cvičení, ale pracují s tělem dynamicky. Jedná se o cvičení s hudbou, které má uvolněně taneční charakter. Cvičení je velmi příjemné, neboť všechny pohyby jsou prováděny s maximálním uvolněním svalstva a jsou pro pohybový aparát šetrné. Z vyrovnávacího hlediska je mimořádně účinné. Kocouří cviky jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže, neboť je naučí uvolněnosti, lze je uplatnit i jako prevenci a kompenzaci u sportovců.

Oscilační se tato metoda jmenuje proto, že pohyb probíhá z jedné krajní polohy do opačné. Pohyb navozujeme vychýlením z klidu jinou částí těla, čímž aktivizujeme fyziologické mechanismy nacházející se v oblastech zasažených pohybem. Prací s pohybovými impulzy (nikoli přímo pohybovanou částí těla) ovlivňujeme rozsah a intenzitu pohybu, takže od nejmenších a nejjednodušších pohybů dospíváme až k velmi komplexním pohybovým tvarům. Tím významně podporujeme koordinaci.

DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky - ukázka

Vizitka PaedDr. Olgy Chválové, CSc.

PaedDr. Olga Chválová, CSc., je absolventkou FTVS a specializuje se na zdravotní tělesnou výchovu. Je lektorkou ČASPV 1. třídy a vyučuje též na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra. Je spolautorkou knihy Záda už mě nebolí (nakladatelství Vašut), kde byla poprvé zveřejněna ucelená diagnostika svalových dysbalancí uzpůsobená podmínkám a potřebám tělovýchovné praxe. Z této diagnostiky vyrostla také oscilační metoda vyrovnávání funkčních poruch pohybového systému využívající bezprostředního reagování cvičitele na pohyb cvičence - "kocouří cviky".

Související zboží:

-5%

Poprvé ve fitness centru + DVD (Martin Hojda)

Martin Hojda
Kniha s DVD nejen o začátcích cvičení, sborník cviků - srozumitelné popisy.

1 ks

běžně: 298 Kč

u nás: 284 Kč

Klíčová slova pro DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky (-):

dysbalance, protahování, strečink, stretch, stretching, svaly, sval, bolest, záda, klouby, kloub, uvolnění, uvolňování, česká asociace sport pro všechny, časpv

Chcete DVD pružné tělo a mladistvý vzhled - Kocouří cviky (-) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Kocouří cviky

autor: Irena • datum: 04.07.2013

Máte na prodej DVD Kocouří cviky 2? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ne, skladem jsou pouze tyto, u nichž se ptáte.

^ Nahoru ^