The Edge

Reflex Nutrition Vám představuje The Edge. Tento špičkový produkt je založen a sestaven na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Pokud využijete tuto jedinečnou kombinaci nutrientů, posunete svůj sportovní výkon na maximální úroveň.
The Edge (sleva 10 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1500 g pomeranč 890 Kč 805 Kč
minusplus
1500 g ananas 890 Kč 805 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (The Edge, Reflex Nutrition):

Během namáhavé sportovní aktivity bude Vaše tělo zatíženo velkým energetickým výdejem, dehydratací, poškozením svalových vláken, volnými radikály a snížením celkové odolnosti. Některé energetické nápoje jsou zaměřeny na některé z těchto destruktivní procesy, ale jen velmi málo z nich je zaměřeno na všechny tyto nežádoucí záležitosti. The Edge pokrývá každý úhel.

HyperCarbs v The Edge

The Edge obsahuje precizní kombinaci glukózových polymerů a čisté krystalické fruktózy. Je známým faktem, že většina energetických nápojů je limitováno v jejich schopnosti zásobovat tělo energií. Glukózové polymery mohou, pokud jsou použity jen samy o sobě, zásobovat tělo energií v množství 1g za jednu minutu.

Oproti tomu, optimalizovaná kombinace fruktózy a glukózových polymerů byla klinicky testována a prokazatelně umožňuje organismu přijmout o 30 % energie více než je tomu u samostatně použitých glukózových polymerů. Statisticky řečeno to může udělat enormní rozdíl ve sportovním výkonu, fakticky to může být jedním z rozhodujících faktorů mezi vítězstvím a prohrou.

ClearPro v The Edge

Čistý, krystalický syrovátkový izolát použitý v The Edge slouží jako sekundární zdroj energie, konkrétně glukoplastických aminokyselin (mění se na energii – BCAA a další). Aminokyseliny představují základní stavební kámen bílkovin, které slouží k ochraně a tvorbě svalové hmoty.

PlasmaMax pouze v The Edge

Většina energy drinků nahrazuje pouze zásoby sodíku a draslíku. The Edge jde mnohem dál. Když se potíte během výkonu, ztrácíte mnohem více minerálů, což může mít negativní vliv na výkon, zejména hořčík (minerál), který hraje významnou roli v životních funkcích svalové hmoty.The Edge obsahuje exkluzivní směs minerálů a elektrolytů PlasmaMax, které komplexně nahrazují jejich ztráty během výkonu.

AOC technology v The Edge

Je vědecky prokázaným faktem, že cvičení zvyšuje obsah volných radikálů v těle, obzvláště během vytrvalostních výkonů. Reflex Nutrition podporuje dlouhodobý výzkumný program, který vedl k vytvoření jednoho z celosvětově nejvíc uznávaných antioxidačních systémů AOC® (Anti-Oxidant-Collection). Na základě dat získaných z tohoto programu obsahuje The Edge optimální poměr a množství antioxidantů potřebných k ochraně organismu před volnými radikály.

Lactospore v The Edge

Současné klinické studie potvrzují, že probiotické kultury podporují funkci imunitního systému sportovců. Je známým faktem, že namáhavá fyzická aktivita tlumí funkci imunitního systému. Probiotické kultury jsou tedy důležitým faktorem, pokud berete svůj sport vážně! The Edge je jedním z prvních energy drinků na světě s obsahem probiotických kultur.

Garance společnosti Reflex Nutrition:

 • inovační technologie
 • produkty ověřené klinickými studiemi
 • vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost
 • vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii
 • neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána)

Doporučené dávkování:

 • jednu odměrku (25 g) rozmíchejte v 330 ml vody
 • dávkujte s vodou před, během a po Vaší sportovní aktivitě

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 25 g
energetická hodnota 1605 kJ/378 kcal 401 kJ/94 kcal
bílkoviny 14,5 g 3,6 g
sacharidy 79,1 g 19,8 g
cukry 26,6 g 6,7 g
tuky 0,2 g 0,1 g
nasycené mastné kyseliny 0,1 g 0,1 g
mononenasycené 0,1 g 0,1 g
polynenasycené 0,1 g 0,1 g
vláknina 0,7 g 0,2 g
sodík 674 mg 169 mg
tokotrienoly (DeltaGold) 12,5 mg 3,1 mg
vitamín C 120 mg 30 mg
draslík 175 mg 43,8 mg
hořčík 50 mg 12,5 mg
zinek 3 mg 0,8 mg
mangan 1 mg 0,3 mg
selen 10 mcg 2,5 mcg
zelený čaj 150 mg 37,5 mg
probiotika (LactoSpore) 240 mil. spor 60 mil. spor

Složení:

 • HyperCarbs (maltodextrin, krystalická fruktóza), ClearPro (syrovátkový proteinový izolát), kyselina jablečná, PlasmaMax (citronan sodný, chlorid sodný, citronan draselný, citronan hořečnatý, monomethionin zinku, aspartát manganu, L-selenomethionin), přírodní aroma, přírodní barviva (beta karoten), sójový lecitin, extrakt zeleného čaje (95 % polyfenolů), sukralóza, kyselina askorbová, DeltaGold tokotrienoly (35 % celkových tokotrienolů, z nichž 84 - 92 % delta tokotrienoly, 8 - 16 % gama tokotrienoly, LactoSpore (Bacillus coagulans)

Informace:

 • produkt vhodný pro sportovce
 • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro The Edge (Reflex Nutrition):

the edge, syrovátkový, sacharidy, cfm whey protein, proteiny, bílkoviny, protejn, syrovátka, syrovátkový protein, reflex

Chcete The Edge (Reflex Nutrition) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Dotaz

autor: Markéta • datum: 26.06.2011

Dobry den, v nynejsi dobe uzivam spalovac tuku Nutrex Lipo 6, ktery budu nahrazovat spalovacem znacky Cutting Edge, obden chodim do fitka a na vacushape, kazdy den mam pohyb a v posledni dobe citim unavu, proto bych rada jeste ke spalovaci pridala iontovy napoj, ktery byste mi slozenim doporucil ke spalovaci Cutting Edge - The Edge nebo Cytomax?Dekuji

Dobrý den, The Edge není iontovým nápojem, ale gainerem, tedy s větším obsahem sacharidů, než bych zvolila při snaze o zhubnutí, o čež se evidentně snažíte. Pokud byste chtěla iontový nápoj, doporučuji Ionix, který byl vyvinut speciálně vyvážený pro sportovce s aerobní zátěží. Je teď i ve dvou výhodných balíčcích se spalovači a stimulanty k výkonu, což by pro Vás mohlo být spíše přínosné.

^ Nahoru ^