Pro nárůst svalů #1

Akční balíček "Pro nárůst svalů #1" obsahuje bílkoviny, které se podílejí na růstu a udržení svalové hmoty. Součástí balíčku je sacharidový suplement Mass Gain 14, který dodá tělu dostatek energie pro tréninky i kvalitní bílkoviny. Druhý ze suplementů - Creatine Ethyl Ester - patří k nejosvědčenějším produktům pro zvýšení výkonnosti. Tribulus Terrestris představuje účinný stimulant podporující správnou hormonální aktivitu mužů. Všechny tři produkty jsou od společnosti Nutrend, která dodává sportovní výživu i českému olympijskému týmu.

Jaké doplňky zvolit pro maximální efektivitu Vašeho tréninku? Pokud usilujete o nárůst síly a svalových objemů, pokud hledáte doplňky, které Vám umožní trénovat s větší intenzitou a nasazením, nebo toužíte po maximálním napumpování svalů, pak je potřeba zvolit kombinaci, která Vám umožní dosáhnout všech výše uvedených cílů!

Akční nabídka:

Tento cenově výhodný balíček obsahuje:

Běžná cena všech suplementů v tomto výhodném exkluzivním balíčku činí 1370 Kč, v naší akční nabídce je však můžete získat pouze za 1069 Kč! Ušetříte 301 Kč!

Pro nárůst svalů #1 (sleva 22 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 pack čokoláda 1370 Kč 1069 Kč
minusplus
1 pack vanilka 1370 Kč 1069 Kč
minusplus
1 pack pistácie 1370 Kč 1069 Kč
minusplus
1 pack biscuit 1370 Kč 1069 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Pro nárůst svalů #1, Fitness-suplementy.cz):

Mass Gain: sacharidy v kombinaci s bílkovinou jsou po tréninku nezbytné pro nastartování kvalitní regenerace. Mass Gain je obohacen o vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B1, B12, biotin a kyselinu listovou). Mass Gain je určen pro kondičně cvičící, ale i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce. Pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nástup regenerace a ochranu svalové hmoty. Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Creatine Ethyl Ester: pokročilá verze kreatinu, esterifikovaný kreatin, který se vyznačuje lepší stabilitou, výbornou využitelností a vstřebatelností. Ideální pro silové sportovce (a sportovce, kteří se věnují dynamickým sportům) na zvýšení výkonnosti při vysoce intenzivním fyzickém výkonu. Creatine Ethyl Ester je ideální pro rychlostně silové sporty, jako je např. hokej, bojové sporty apod. Vysokou oblibu má mezi kulturisty a kondičními cvičenci. Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Extrakt z rostliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) - rostlina známá také jako „přírodní viagra“ je díky vysokému obsahu steroidních saponinů přírodním stimulantem hladiny testosteronu. Zatímco většina produktů obsahuje pouze 40 % saponinů, Tribulus Terrestris Turbo Vám nabízí celých 60 %. Více informací zobrazíte kliknutím zde.

Doporučené dávkování:

  • Variant doporučeného dávkování suplementů v tomto akčním balíčku je nespočet. Jedna z možných může vypadat například takto: 40 – 60 g gaineru vždy po tréninku spolu se třemi kapslemi CEE, další 3 kapsle CEE dejte i v průběhu dne či v dopoledních hodinách; tribulus zařaďte dvakrát denně po dvou kapslích, jednu dávku dejte určitě před spaním. Jak CEE, tak tribulus dávejte ve dnech tréninku i volna, gainer používejte jen v tréninkové dny.

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Pro nárůst svalů #1 (Fitness-suplementy.cz):

winer gainer 14, gain, gainer-14, gainer - 14, gainer, gajner 14, mass, sacharid, sacharidy, gainery, nbutrend, cee, creatin ethyl ester, kreatin ethyl ester, creatine ethyl ester, kreatin etyl ester, tribulus terestris, turbo, tribulus terrestris, kotvičník, silný, strong, nutrend

Chcete Pro nárůst svalů #1 (Fitness-suplementy.cz) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Jiří Surý Jiří Surý
Instruktor fitness, odborník na výživu a posilovací stroje.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

^ Nahoru ^