Cyklotrenažer Ergorace

Cyklotrenažér byl vyvinut na základě dlouholetých zkušeností a nejnovějších biomechanických poznatků ze sportovního prostředí, které vychází vstříc potřebám kvalitního tréninku s nejlepším pocitem z jízdy. Kettler Ergorace je vyvinutý nejen pro závodní cyklisty, ale také pro domácí trénink rekreačních sportovců. Základem je nová geometrie stabilního a robustního rámu spolu s inovačním systémem nastavení multipozičních řidítek a modře podsvíceného 1/4-VGA LCD displeje Siemens, který neustále informuje o všech relevantních tréninkových údajích. Právě díky jednoduchému a snadno zapamatovatelnému nastavení pozic sedla a multipozičních řidítek s protiskluzovou úpravou plně využijete předností nové koncepce stabilního rámu, a to bez ohledu na typ postavy či výšku. Do trenažéru můžete sportovně ulehnout a vyzkoušet si všechny možnosti triatlonové pozice, anebo se naopak uvolnit a zvolit rekreační jízdu.

Akční nabídka:

doprava: po celé ČR zdarma
dárek: ke každému ergometru DVD Osobní trenér v ceně 349 Kč zdarma
záruka: 36 měsíců, případný servis u zákazníka
objednávky: prostřednictvím tohoto internetového obchodu nebo na čísle 606 344 177

Cyklotrenažer Ergorace (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1 ks neuvedeno 39990 Kč 39990 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Cyklotrenažer Ergorace, Kettler):

Základem Kettler Ergorace LTD je naprosto tichý elektromagnetický indukční systém, který s mimořádně vysokou přesností zátěže reguluje výkon až do výše 1000 W. Indukční systém přesně nastavuje zátěž pro řízení přednastavené tepové frekvence, a je tak nejen nejbezpečnějším, ale zároveň i nejúčinnějším kardio tréninkem. Každý trenažér s elektromagnetickým indukčním systémem je elektronicky kalibrován a dodáván s originálním protokolem o přezkoušení. Je možné ho propojit s tréninkovým softwarem Univet System. Spojením těchto dvou systémů pomocí USB dosáhnete realistické simulace tréninku s dokonale sladěným tempem kroku na skutečných tratích.

Ergometr Kettler Ergorace má kombinované oboustranné pedály se systémem SPD pak umožňují pevnou a ergonomicky správnou pozici v sedle i ve stoje. Středové uložení průmyslových ložisek SKF a dostatečně dimenzovaný setrvačník zaručují velmi plynulý pohyb i při maximální nastavené zátěži.

Na první pohled zaujme nový nápaditý design cyklotrenažéru, který ve spojení s prvotřídní německou kvalitou a spolehlivostí utváří velmi originální sportovní styl. Moderní design s přehledným multifunkčním, modře podsvíceným VGA LCD displejem Siemens znázorňuje všechna relevantní tréninková data a je přizpůsoben požadavkům na snadné a bezpečné ovládání. Můžete vybírat celkem ze 48 programů včetně editovatelných. Data můžete sledovat ve všech fázích i pozicích během probíhajícího tréninku. Hodnoty srdečního tepu lze měřit ušní upínkou, nebo bezdrátovým přenosem pomocí hrudního pásu POLAR s přesností EKG, který není součástí trenažéru. Lze samosatně zakoupit. S cyklotrenažérem Kettler Ergorace LTD můžete snadno manipulovat, přesouvání po místnosti je díky větším a pevnějším kolečkům velmi pohodlné. Možné nerovnosti podlahy odstraníte jednoduchým nastavením vyrovnávání v zadní části přístroje.

Kettler Ergorace LTD, vyrobený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Záruční dobou 36 měsíců s prvotřídním záručním a pozáručním servisem vám chce KETTLER zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

Jízda na cyklotrenažéru umožňuje díky robustní konstrukci podávat vrcholové výkony, což důkladně prověří oběhový systém a zároveň posiluje lýtka, stehna, ale i hýždě (při pozici vestoje) a podélné zádové svalstvo (při zalehnutí). Cyklistický trenažér je díky možnosti nastavení vysoké zátěže ideální na prověřování vlastní fyzické zdatnosti a pro dosahování vyšších tepových frekvencí.

Trénink na rotopedu - posilované partie a vliv na zdraví:

  • dolní polovina těla: stehna, lýtka
  • horní polovina těla: podélné zádové svalstvo (při zalehnutí)

Jízda na cyklotrenažeru umožňuje díky robustní konstrukci podávat vrcholové výkony, což důkladně prověří oběhový systém a zároveň posiluje lýtka, stehna, ale i hýždě (při pozici vestoje) a podélné zádové svalstvo (při zalehnutí). Cyklistický trenažér je díky možnosti nastavení vysoké zátěže ideální na prověřování vlastní fyzické zdatnosti a pro dosahování vyšších tepových frekvencí.

Použité technologie:

  • e-SYS, elektromagnetický indukční brzdný systém, multifunkční řidítka, elektronika Siemens, KETT.NET, přijímač signálu Polar, nášlapy SPD

Servis a záruky:

Cyklotrenažer KETTLER Ergorace, navržen v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod) a výrobce garantuje dostupnost všech náhradních dílů ještě 10 let po ukončení výroby daného produktu. Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem Vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

Kvalita značky KETTLER:

  • 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
  • DIN EN 957-1/5, třída HA, bezpečnostní volnoběh
  • testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
  • ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

TECHNICKÁ DATA
Brzdný systém: indukční (elektromagnet)
Převodový systém: plochý s dopínací kladkou
Poměr otáček střed:setrvačník: 1:7,75
Hmotnost setrvačníku: 18 kg
Regulace výkonu: nezávisle / závisle na otáčkách
Rozsah výkonu: 25 - 600 W (v 5 W krocích)
až do 1000 W (závisle na otáčkách)
Napájení: síťová přípojka 230 V / 50 Hz
Osazení otočných spojů: průmyslová ložiska SKF
Rychlé nastavení výšky sedla: ano
Horizontální posuv a sklon sedla: ano
Naklápění řídítek: ne
Nastavení řidítek: horizontálně / vertikálně
Pedály: oboustranné s SPD
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 72 kg
Způsob využití: lehká komerce
Držák na láhev: ne
Transportní kolečka: ano
Možnost složení: ne
Vyrovnání nerovností podlahy: ano
Rozměry (d x š x v): 131 x 53 x 126 cm

TRÉNINKOVÝ POČÍTAČ
Tréninkový čas: ano
Tréninková vzdálenost: ano
Celkový počet kilometrů: ano
Rychlost: ano
Tepovou frekvenci: ano
Frekvence šlapání: ano
Spotřeba energie: ano
Okolní teplota: ano
Možnost předvolby cílových hodnot: čas, vzdálenost, energie
Fat/Fit manual: ano
Signalizace překročení horní hranice pulsu: optická / akustická
Měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením: ano
Měření tepu: ušní snímač
Hrudní pás: lze dokoupit
Celkový počet tréninkových programů: 48
Pulsní tréninkové zóny (fat / fit / manual): ano
Volně programovatelné Wattové profily: 10
Programy řízené pulsem: 5
Individuální programy řízené pulsem: 12 / 20
Programy Count-up a Count-down: ano
Manuální nastavení zátěže: ano
USB rozhraní: ano
Displej: LCD podsvětlený
Ovládání v jazycích: A, N, Sp, F, I

Související zboží:

Klíčová slova pro Cyklotrenažer Ergorace (Kettler):

cyklotrenažer, cyklotrenažér, trenažery, ergometr, ergometry, kettler, ergometry akční nabídka, akce, ergotrace, ketler, kettler

Chcete Cyklotrenažer Ergorace (Kettler) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^