Mega BCAA Extreme Effect

BCAA tekuté větvené aminokyseliny (L-leucin, L-valin,L-isoleucin) obohacené o L-alanin, L-lysin a kyselinu glutamovou - absolutně nejlépe fungují právě v této kombinaci. BCAA - substrát, který chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem.
Mega BCAA Extreme Effect (sleva 15 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  
1000 ml neuvedeno 621 Kč 531 Kč
minusplus

Našli jste kdekoliv lepší cenu? Klikněte zde a dáme Vám nižší!

Tweet

Informace výrobce (Mega BCAA Extreme Effect, Carne Labs):

BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin například snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu. Valin je důležitý k metabolismu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle. Isoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a regeneruje cukry a energetickou zásobu.

Kyselina glutamová je neurotransmiterem pro přenos vzruchu. Tato aminokyselina je důležitá v metabolismu cukrů a tuků a podporuje transport draslíku přes mozkovou bariéru. Mozek může kyselinu glutamovou využívat jako energetický zdroj. Kyselina glutamová detoxikuje amoniak a konverze kys. glutamové na glutamin je jedinou možností jak neutralizovat jedovatost amoniaku. Kyselina glutamová také zlepšuje proteinový metabolismus.

Alanin a glutamin představují více než 50 % aminokyselin, které se uvolňují ze svalu. Alanin podporuje metabolismus glukózy, kterou tělo využívá jako zdroje energie. Je vhodný v kombinaci s BCAA při redukční dietách, kdy může být využíván jako zdroj energie a může být přeměněn na pyruvát.

Lysin je esenciální aminokyselina, která funguje jako nazastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Lysin podporuje absorbci vápníku a udržuje u dospělých rovnováhu dusíkatých látek a napomáhá stavbě svalového proteinu. Tato aminokyselina má schopnost působit proti nachlazení a oparovým virům. Lysin přenáší ketoskupiny, udržuje růst vlivem na epifizární chrupavky a umožňuje tvorbu pojivové tkáně a mitózy v gonádách.

BCAA liquid je složen tak, aby odpovídal nárokům pro vrcholový sport, umožnil výraznou regenerační a antikatabolickou fázi po extrémní zátěži. Může být aplikován jako preventivní prostředek k ochraně svalové hmoty - snížení únavy před sportovním výkonem.

Doporučené dávkování:

  • 15 - 20 ml ráno po jídle, 15 - 20 ml odpoledne po tréninku, nebo 40 min. před spaním

Tabulka nutričních hodnot:

100 ml
energetická hodnota 357 kJ/84 kcal
bílkoviny 11 g
sacharidy 10 g
tuky 0 g
L-valin 2000 mg
L-isoleucin 2000 mg
L-leucin 1000 mg
L-alanin 2000 mg
L-lysin HCl 2000 mg
kyselina glutamová 2000 mg

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Mega BCAA Extreme Effect (Carne Labs):

mega bcaa, extreme, xtreme, effect, efekt, amino, tekuté, liquid, amina, aminokyseliny, bcaa, carne, carnelabs, karbe labs, carne labs

Chcete Mega BCAA Extreme Effect (Carne Labs) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

^ Nahoru ^