Guggulbolic

Silný pomocník sportovců, kteří se nacházejí v období redukce hmotnosti - Guggulbolic, který bourá veškeré hranice dosavadních limitů. Guggulbolic je čtvrtým nejprodávanějším produktem ve své kategorii v největších amerických e-shopech s tím, že první tři jsou u nás nelegální. Jedná se o nejsilnější povolenou směs ve střední Evropě, oblíbená zejména v období redukce hmotnosti! Bez obsahu stimulátorů.
Guggulbolic (sleva 0 %)
balení druh běžná cena cena pro vás počet kusů  

Toto zboží není skladem a již nebude dostupné.

Doporučená náhrada:

Tweet

Informace výrobce (Guggulbolic, Syntrax):

Základní vlastnosti Guggulbolic:

  • základ Guggulbolic tvoří guggulsterony z tzv. "hnědého extraktu"
  • Guggulbolic neobsahuje běžně užívané stimulátory na bázi kofeinu a synefrinu

Guggulbolic představuje produkt prověřený roky přímého testování. Základ Guggulbolic tvoří tzv. hnědý extrakt z indického stromu Commiphora mukul s vysokým podílem guggulsteronů + izolované E a Z guggulsterony ve volné formě (pozn.: hnědá forma extraktu je garancí účinné formy narozdíl od často používaných žlutých forem).

Doporučené dávkování:

  • dávka: 1 - 2 kapsle Guggulbolic
  • dávek v balení: 45 - 90
  • dle hmotnosti berte 1 kapsli Guggulbolic 2x denně při váze do 80 kg, 1 kapsli Guggulbolic 3x denně při váze od 80 do 100 kg a 1 kapsli Guggulbolic 4x denně při váze nad 100 kg
  • v případě, že jsou katabolické účinky produktu příliš silné, kombinujte s produkty určenými k ochraně svalové hmoty

Tabulka nutričních hodnot:

Guggul EZ100™ (čisté E & Z guggulsterony) 30 mg
Guggul Resin Extract (standardizováno pro 30 mg TOTAL guggulsteroidů) 500 mg

Informace:

  • produkt vhodný pro sportovce
  • potravina pro zvláštní výživu

Související zboží:

Klíčová slova pro Guggulbolic (Syntrax):

gugul, guggulbolic, gugulbolic, gugulbolik, spalovač, spalovače, zhubnout, syntrax

Chcete Guggulbolic (Syntrax) koupit?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Jméno: E-mail:

Nadpis: Upozornit na odpověď:

Otázka:

Kolik je dvě plus dvě? (ochrana proti spamu)

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho
zveřejněním na této stránce.

Na otázky odpovídají:

Michael Vintr Michael Vintr
Fitness instruktor
II. třídy, osobní trenér.

Štěpánka Flusserová Štěpánka Flusserová
Mgr. fyzioterapie
3. LF a FTVS, instruktor fitness.

Pavel Provázek Pavel Provázek
Trenér I. třídy TŠ FTVS, majitel Mega Fitness Praha.

vyrazka

autor: max • datum: 05.12.2012

dobry den, uzivam guggulbolic asi tyden a dnes sem si k tomu dal i proteiny matrix a objevila se mi vyrazka na hrudi a brichu.. muze to byt vedlejsi ucinek?

Dobrý den, podobné účinky ještě nikdo nehlásil, ale nelze vyloučit, že můžete mít potravinovou alergii na nějakou složku stravy, případně alergii na něco jiného (nevhodný oděv, zpocení apod.).

strava

autor: Mirek • datum: 09.07.2012

Dobrý den mám dotaz známá zacala cvičin a chce zredukovat váhu s čím má však problém je strava a nevím jak se u žen počítá dení dávka sacharidu bílkovin na kilo váhy-ma 25 let 165cm a 62kg dekuji za radu.

Dobrý den, příjem živin je skutečně individuální a není možné bez detailních informací poradit nějaké konkrétní číslo. Závisí to na množství fyzické aktivity (trénink, nebo fyzická práce), typu metabolismu, kompozici těla (poměr tuk / svalová hmota) a dalších faktorech. Proměnných je tedy opravdu mnoho. Jakési obecné doporučení, ze kterého můžete vycházet, je příjem zhruba 1 - 1,5 gramu bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti a 3 - 4 g sacharidů na kilogram tělesné hmotnosti denně. Je to skutečně ale pouze orientační údaj.

Rada

autor: David Kadlec • datum: 25.04.2012

Dobrý den, chtěl sem se zeptat, nikdy jsem spalovače tuků nebral, mám v plánu začít s Guggulboliky. Chodím cvičit 2x týdně cca 1,5h a poté do sauny. Může teplo v sauně mít nějaký vliv spalovač v tele na organizmus a jak začít s dávkováním ? Děkuji David

Dobrý den, záleží na typu použitého spalovače. Před saunováním bych nedoporučoval termogenní spalovače s obsahem kofeinu, výtažku z pepře apod., ale například Guggulbolic by v tomto směru neměl představovat problém. Dávkování je individuální, doporučuji začít první týden na nižší dávce a po oetstování reakce těla postupně zvyšovat až na maximální doporučenou dávku.

rada

autor: Žaneta • datum: 26.02.2012

dobrý den,ráda bych Vás poprosila o radu. chodím 5krát týdně cvičit (contours-dámské fitko) ráda bych ale něco na urychlení spalování tuků (já 167/70kg). přemýšlím o Guggulbolic, Max Lean EF nebo Up!Slim. mohl byste mi poradit, který z těchto přípravků bude nejvhodnější? děkuji!

Dobrý den, pokud netrpíte zvýšeným krevním tlakem, nebo jinými zdravotními problémy srdečně-cévního charakteru, pak bych zvolil Max lean EF.

dva guggul

autor: xhellen • datum: 31.05.2010

prosím vysvětlit rozdíl mezi Guggulbolic a Guggul complex. Diky H

Dobrý den, výrobek Guggul complex obsahuje v jedné kaspli více čistých E & Z guggulsteronů, jde však pouze o nepatrný rozdíl.

Guggulbolic

autor: JARDA • datum: 01.04.2010

Dobry den.mam 130 kg dřive jsem chodil cvičit do fitka ,nyni nemam již čas .chci se zeptat jestli mohu Guggulbolic uživat a vaha pujde dolu bez vetsí fyzycké aktiviti dekuji Jarda

Dobrý den! Guggulbolic je samozřejmě opět jen doplněk stravy, sám za Vás vše neodcvičí, neudělá. Svůj podíl na práci zvládne Guggulbolic, jen pokud k němu tělu dopřejete i odpovídajícího cvičení. Bez cvičení s Guggulbolic nezhubnete.

Doping Guggulbolic

autor: Lucie • datum: 27.12.2009

DObry den, chtela jsem se zeptat zda lipodex ci Guggulbolic nemaji nic spolecneho s dopingem? Slo by uzivani Guggulbolic poznat pri dopingovych testech? Dekuji

Dobrý den, pokud by tomu tak bylo, nebyly by tyto výrobky Guggulbolic a lipodex volně prodejné.

rada Guggulbolic

autor: totti • datum: 15.04.2009

Dobrý de, prosim vás kdy mám užívat tyto kapsle Guggulbolic??? když budu jíst tři denně...děkuji

Dobré zkušenosti máme s dávkováním třikrát denně jednu tabletu Guggulbolic mezi jídly. Jedna dávka Guggulbolic ti tak vyjde vždy před tréninkem.

Jídelníček

autor: Martin Rada • datum: 31.03.2009

Ahoj Pavle,prosil bych od Tebe pomoc ohledně mé stravy,snažím se jíst správně a správná jídla, ale bez výsledku. Potřeboval bych sestavit jídelníček abych přibral svalovou hmotu.Mohl bych se někdy stavit u Tebe ve fitku a promluvit si o tom. Děkuji

Ahoj Marťas, určitě mi zavolej a domluvíme se.

dotaz

autor: Totti • datum: 14.03.2009

Dobrý den, mám takový dotaz.....chtěl bych v tréninku cvičit normální svalou partii, břicho a běhat na páse, abych trochu zhubnul..v jakém pořádí bych to měl kombinovat?? děkuji

Dobrý den, aerobní zátěž si nechte na závěr tréninku.

^ Nahoru ^